gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Struinen voor snoepgoed tijdens halloweenroute door Drievliet en 't Zand

2fd71263188bc7b525a3a605a2977267

Kinderen in Ridderkerk konden ook dit jaar weer genieten van de Halloween festiviteiten georganiseerd door team Wijk-idee Drievliet en ’t Zand. De vrijwilligersorganisatie had weer een uitgebreide route uitgestippeld langs meer dan 40 huizen waar kinderen snoep konden ophalen.

Jasmijn Thomassen |  | Aangepast op
Franny de Wit (65) is een van de twee vrijwilligers van het team Wijk-idee samen met José van den Berg (61) organiseert zij al jaren leuke evenementen binnen de twee wijken. “Vrijwilligerswerk ligt echt in ons hart, we doen dit om mensen bij elkaar te brengen” aldus Franny.

Team Wijk-idee organiseerde ook dit jaar weer een jaarlijkse halloweenroute. Zaterdag 26 oktober konden kinderen langs de deuren gaan om snoep op te halen. Dit jaar kwamen er weer veel enthousiaste kinderen op af, in Drievliet waren dit tegen de zeventig kinderen en in ’t Zand kwamen er rond de tweehonderd kinderen op af. Zo’n 42 huizen hadden zich aangemeld bij de organisatie voor deelname, deze huizen stonden ook volledig in het teken van Halloween en waren versierd. Daarbij waren er ook meerdere huizen die snoep uitdeelde maar niet versierd waren.
b6d1094e2ef3417001efe5146efa8afd
De organisatie koos ervoor om dit jaar het evenement in het weekend voor Halloween op 31 oktober te vieren in verband met Allerzielen dat dit jaar op zaterdag 2 november plaatsvindt. “We wilden zo respectvol mogelijk zijn naar mensen die Allerzielen vieren."

Lees ook

yv20261003A1C04009

FC Dordrecht-back baalt van discutabele handsbal: ‘Ik kan ‘m niet afknippen’

Beni Mpanzu baalt als een stekker na het 1-1 gelijkspel van FC Dordrecht in Den Bosch. De back maakte, in de ogen van arbiter Joshua Kuipers, strafbaar hands in het eigen doelgebied waarna de Brabanders vanaf de penaltystip langszij kwamen. Een discutabele beslissing, vindt Mpanzu.

begraafplaatsessenhofmilitair

Dordtse militair wordt herbegraven op ereveld Essenhof

De Dordtse militair Daniël van der Munnik wordt volgende week herbegraven op het ereveld op begraafplaats Essenhof in Dordrecht. Hij kwam in 1940 om op vliegpark Bergen en was toen 20 jaar.

dordtinstoom2026

Zondag op TV Dordrecht: terugblik Dordt in Stoom 2026

Nu de zomervakantie voorbij is en ook de zomerevenementen-periode in stad en streek langzaam op zijn eind loopt, is deze zondag nog een keer onze speciale uitzending over een van de grootste evenementen van eerder dit jaar te zien: Dordt in Stoom 2026.

Point Blur_Sep282026_145226

Foutje op snelweg komt bestuurder duur te staan, auto de sloot in

Een bestuurder is maandagmiddag met zijn auto in de sloot beland langs de A27 bij Hoogblokland. Bij het ongeluk waren geen andere voertuigen betrokken.

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Uitgestelde Zoomer Wantijrun vindt zondag plaats

De Zoomer Wantijrun  staat zondag op het programma. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelde zich door de hitte genoodzaakt er een streep door te zetten.