gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Supercars scheuren door streek: ‘Echt helemaal mooi’

f8cd28f6e0632d0115ab4b1480b8f3de

De streek is op zaterdagmiddag het toneel van een speciale tour geweest. Tientallen supercars reden een vier uur durende tocht, bedoeld om kinderen die het moeilijk hebben een mooie dag te bezorgen. De Ferrari’s, Porsches en andere dure wagens vielen in de smaak: “Het was echt helemaal mooi om te zien hoe ze zo hard wegreden.”

Joram Niese |  | Aangepast op
Het is alweer de tiende editie van Kids & Cars, een initiatief van Tafelronde 140 uit Alblasserdam. Het idee erachter is dat kinderen die het moeilijk hebben of vaak in het ziekenhuis zijn, afleiding krijgen van hun dagelijkse problemen door een lange rit te rijden in een peperdure auto.


De supercars trokken veel bekijks, ook van mensen die niet meereden. Een groepje jongens langs de route is mega enthousiast. “Ze gingen echt hard. Het was best bijzonder wel”, zegt één van hen. Een andere jongen uit het groepje kan zijn enthousiasme niet bedwingen en roept hard: “Iedereen moet volgend jaar naar Kids & Cars komen!”

Mediapartner MerweRTV ging namens de streekomroep langs bij Kids & Cars. Bekijk de videoreportage hieronder: