Dordrecht, Netherlands

Traumahelikopter ingezet bij ongeval met waterscooter, slachtoffer bewusteloos

Ter illustratie.
Een man is bewusteloos geraakt bij een ongeluk met zijn waterscooter op de Merwede bij Hardinxveld-Giessendam. Dit gebeurde op dinsdagavond rond 20.30 uur.
Joram Niese | Redactie Streek 56 | 17 juli 2024 11:00 | Aangepast op 17 juli 2024 10:10
De bestuurder raakte buiten bewustzijn doordat hij tegen een krib aan voer. Hij werd naar een scheepswerf aan de Rivierdijk gebracht, waar de hulpdiensen hem konden helpen.

Het slachtoffer werd nagekeken in de ambulance, waar hij uiteindelijk weer bij bewustzijn kwam. Toch werd hij meegenomen naar het ziekenhuis voor verder onderzoek en vanwege meerdere verwondingen.

De precieze toedracht van het ongeluk wordt onderzocht.

Meest gelezen

Grote opkomst verwacht voor Rode Lijn-demonstratie: ‘Het leeft echt in Dordrecht’

Erik van Krimpen | Redactie Streek 56 | 27 jun 2025 17:04

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Bom onder gezamenlijk zwembad Hardinxveld en Sliedrecht, wordt die vanavond ontmanteld?

Geen duidelijkheid over een azc, geen gezamenlijk zwembad. Dat is de beknopte samenvatting van het b...

Recordaantal optredens tijdens warme zomereditie Gluren bij de Buren

Het was afgelopen zondag een recorddag voor het Gluren bij de Buren-festival. Nooit eerder werden e...

Expert over seksueel misbruik: 'Intens triest dat een slachtoffer een dader wordt'

Cornelis den D. kreeg onlangs 6,5 jaar celstraf en tbs met dwangverpleging voor seksueel misbruik va...

Een halve eeuw De Hoop: ‘De passie die zij toen hadden voel je nu nog steeds’

Een mensenbieb, swingende koormuziek en een groot luchtkussen. Organisatie De Hoop vierde zaterdag h...

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Het lichaam van de vermiste jongeman is gevonden in de Beneden Merwede bij Hardinxveld-Giessendam. V...

Vierde autobrand binnen twee weken in Alblasserdam

In Alblasserdam is voor de vierde keer in twee weken tijd een auto uitgebrand. In de nacht van maand...