gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vertraging bij verbouwing raadhuis Sliedrecht, raadslid trekt aan de bel

1299d3e21cca3c8fed1166823e66cd9e

De Sliedrechtse gemeenteraad dreigt dakloos te raken. Dat is de conclusie van raadslid Timo Pauw (PRO Sliedrecht) na het lezen van de begroting voor volgend jaar van die gemeente. Daarin staat dat de verbouwing van het raadhuis in Sliedrecht niet in 2025, maar pas eind 2025 klaar is.

Redactie Streekomroep | Joram Niese |  | Aangepast op
Pauw schrijft dat in een brief aan het college van burgemeester en wethouders. Tijdens de verbouwing van het raadhuis vergadert de gemeente in partycentrum De Lockhorst, een pand dat nog vóór 2028 gesloopt moet worden vanwege bouwplannen voor een nieuwe wijk. Als de verbouwing van het raadhuis nog veel verder uitloopt, dreigt hier een conflict te ontstaan.

Aanvankelijk zou de verbouwing van het gemeentehuis eind volgend jaar al klaar zijn. Nu dit een aanzienlijk langere tijd in beslag neemt (12 maanden), vreest Pauw voor verder verlet. Hij vraagt zich af of het college een ‘plan b’ heeft én hoe veel dit eventueel gaat kosten.

Lees ook

controledordecht

Tien aanhoudingen bij controle op rijden onder invloed

De politie in Dordrecht heeft afgelopen weekend tien automobilisten opgepakt, die worden verdacht van het rijden onder invloed van alcohol en/of verdovende middelen. Dit kwam aan het licht bij een controle in de nachtelijke uren.

mishandelingconducteur

Verdachte mishandelt treinconducteur, politie brengt beelden naar buiten

De politie is op zoek naar een vermoedelijk minderjarige verdachte die in november vorig jaar een treinconducteur bij station Sliedrecht heeft mishandeld. Beelden van het incident en van de verdachte zijn maandag naar buiten gebracht.

parkerencontantloos

Parkeren bij ziekenhuis kan niet meer contant worden betaald

Wie regelmatig met de auto naar het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht gaat, moet er rekening mee houden dat er binnenkort niet meer contant kan worden betaald voor het parkeren. De eigenaar van het parkeerterrein, de gemeente Dordrecht, heeft dit besloten.

Pasar Malam keer terug

Pasar Malam trekt recordaantal bezoekers én keert volgend jaar terug

Met naar schatting 120.000 bezoekers is Pasar Malam dit jaar in het Dordtse Weizigtpark een groot succes. Nog nooit trok het evenement zo veel bezoekers. Dat smaakt naar meer volgens de organisatie, want volgend jaar is de Pasar Malam ook in het park, waarschijnlijk van 4 tot en met 8 augustus.

businknoordtunnel

Noordtunnel (A15) na urenlange afsluiting weer open

De Noordtunnel (A15) bij Hendrik-Ido-Ambacht is maandag lange tijd in beide richtingen dicht geweest. Volgens een woordvoerder van Rijkswaterstaat is de verbinding met de verkeerscentrale in Rhoon uitgevallen.

2608116585

Bestuurder rijdt van dijk en belandt in rivier, hulpdiensten groots uitgerukt

Een automobilist is dinsdagavond in de Lek beland bij het dorpje Waal, in de gemeente Molenlanden. De bestuurder kon op eigen kracht uit het voertuig komen en raakte niet gewond.