gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vertraging bij verbouwing raadhuis Sliedrecht, raadslid trekt aan de bel

1299d3e21cca3c8fed1166823e66cd9e

De Sliedrechtse gemeenteraad dreigt dakloos te raken. Dat is de conclusie van raadslid Timo Pauw (PRO Sliedrecht) na het lezen van de begroting voor volgend jaar van die gemeente. Daarin staat dat de verbouwing van het raadhuis in Sliedrecht niet in 2025, maar pas eind 2025 klaar is.

Redactie Streekomroep | Joram Niese |  | Aangepast op
Pauw schrijft dat in een brief aan het college van burgemeester en wethouders. Tijdens de verbouwing van het raadhuis vergadert de gemeente in partycentrum De Lockhorst, een pand dat nog vóór 2028 gesloopt moet worden vanwege bouwplannen voor een nieuwe wijk. Als de verbouwing van het raadhuis nog veel verder uitloopt, dreigt hier een conflict te ontstaan.

Aanvankelijk zou de verbouwing van het gemeentehuis eind volgend jaar al klaar zijn. Nu dit een aanzienlijk langere tijd in beslag neemt (12 maanden), vreest Pauw voor verder verlet. Hij vraagt zich af of het college een ‘plan b’ heeft én hoe veel dit eventueel gaat kosten.

Lees ook

Wantijbad 02

Na weken vertraging gaat dit zwembad eindelijk open: ‘Erg goed nieuws!’

Buitenbadminnend Dordrecht heeft er vanaf woensdagochtend weer een optie bij: het Wantijbad opent na een langere winterslaap dan normaal de deuren. Vanaf 10.00 zijn badgasten weer welkom.

nk202663020260630-Dario_Sits-NKS09259

FC Dordrecht versterkt zich met Lets international Šits

Dario Šits is de nieuwe aanwinst van FC Dordrecht. De Schapekoppen huren de 22-jarige spits van het Italiaanse Parma. Eerder kwam Šits al uit voor Helmond Sport. In de overeenkomst is een optie tot koop opgenomen.

politie op straat na Marokko

Overwinning Marokko leidt tot feest en verkeersopstoppingen, vijf mensen aangehouden

De politie heeft zaterdagavond vijf mensen aangehouden in het centrum van Dordrecht na de wedstrijd van Marokko op het WK Voetbal. De ploeg won, wat in de stad op verschillende plekken werd gevierd. Daarbij ontstonden verkeersontstoppingen en werden meerdere verkeersovertredingen begaan.

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Eerder afgelaste Zoomer Wantijrun kent nieuwe datum: nu in de ochtend

De Zoomer Wantijrun gaat dit jaar alsnog door. Eigenlijk zou het Dordtse hardloopevenement op 24 juni plaatsvinden, maar vanwege de hitte kon het toen niet doorgaan. De nieuwe datum is 20 september.

fotoo

Zonder fiets de trein in tijdens brugsluiting, wel zee aan deelfietsen: ‘830 in de regio’

Deelfietsen zo oranje als een sinaasappel: op steeds meer plekken in onze streek zijn ze te zien. Nu de maandenlange afsluiting van de Papendrechtsebrug nadert, schieten de tweewielers als paddenstoelen uit de grond. “Met je eigen fiets heb je meer zekerheid, maar de kans is heel groot dat je er een hebt.”

pexels-pavel-danilyuk-5858056

Dordtse horeca moet vanaf 1 oktober weer exploitatievergunning hebben

Nieuwe horecaondernemers in Dordrecht hebben vanaf 1 oktober weer een exploitatievergunning nodig. De gemeenteraad heeft besloten deze vergunning opnieuw in te voeren. Voor ondernemers die al een horecazaak hebben, geldt een overgangsregeling.