Dordrecht, Netherlands

Vervroegde kermis in Sliedrecht door NAVO-top in Den Haag

Kermis Sliedrecht Streekomroep 56
De kermis in Sliedrecht is dit jaar niet in juni, maar in april. Dat heeft alles te maken met de NAVO-top die in juni plaatsvindt in Den Haag. Met de zomerse temperaturen dit weekend, wordt er nu toch als vanouds genoten. "Dit is echt heel leuk", zegt een jongen die net opgetogen uit de Power Polyp stapt.
Erik van Krimpen | 12 april 2025 10:00 | Aangepast op 12 april 2025 10:00
Door een tekort aan politieagenten in de maand juni is de kermis in Sliedrecht naar april verplaatst. Het had de nodige voeten in de aarde, volgens organisator Edwin Vader. "Doorgaans probeer je natuurlijk een aaneensluitende route te plannen. Het viel niet mee om een gaatje te vinden."

Ondanks dat bezoekers genieten van de zon, merkt Edwin dat er tot nu toe minder bezoekers zijn. "Het was gisteravond (bij de start red.) wat rustiger dan normaal, maar ik wist niet dat er nu ook een kermis in Papendrecht staat. Ik denk dat de bezoekersaantallen daardoor ook meer verspreid worden."

De kermis in Sliedrecht duurt nog tot en met woensdag 16 april en staat op het Burgemeester Winklerplein. Op de Markt in Papendrecht kunnen mensen nog genieten van de kermis tot en met zaterdag 12 april.

Bekijk hieronder een sfeerimpressie van de kermis in Sliedrecht.

Lees ook

Unieke docu-serie '75 jaar Vrijheid' nog een keer te zien op TV Dordrecht

In het kader van 80 jaar vrijheid zenden wij dit jaar nog een keer onze documentaire-serie '75 jaar ...

Kijk terug: Dodenherdenking in Dordrecht

Honderden mensen hebben zondagavond de Dodenherdenking in Dordrecht bijgewoond. Om 19:45 uur begon e...

80 jaar vrijheid betekent ook extra aandacht voor de dodenherdenking

In onze streek wordt dit jaar naast de jaarlijkse dodenherdenking op veel nieuwe manieren teruggekek...

Brandweer rukt groots uit vanwege buitenbrand

Langs de Provincialeweg in Dordrecht is zaterdagavond brand uitgebroken. Omdat de brand zich snel ui...

Jongen (15) wordt na zware mishandeling verdacht van poging doodslag

De jongen van 15 jaar uit Alblasserdam, die eerder deze week werd opgepakt na een ruzie, wordt verda...

Landelijke campagne voedselbank moet drempel voor hulpbehoevenden verlagen, ook Dordtse voedselbank doet mee

Voedselarmoede is een groeiend probleem in Nederland, maar blijft vaak verborgen. Om voedselhulp mee...