gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Vervroegde kermis in Sliedrecht door NAVO-top in Den Haag

f01ee4e8e0d260463e71382b5b0ce426

De kermis in Sliedrecht is dit jaar niet in juni, maar in april. Dat heeft alles te maken met de NAVO-top die in juni plaatsvindt in Den Haag. Met de zomerse temperaturen dit weekend, wordt er nu toch als vanouds genoten. "Dit is echt heel leuk", zegt een jongen die net opgetogen uit de Power Polyp stapt.

Erik van Krimpen |  | Aangepast op
Door een tekort aan politieagenten in de maand juni is de kermis in Sliedrecht naar april verplaatst. Het had de nodige voeten in de aarde, volgens organisator Edwin Vader. "Doorgaans probeer je natuurlijk een aaneensluitende route te plannen. Het viel niet mee om een gaatje te vinden."

Ondanks dat bezoekers genieten van de zon, merkt Edwin dat er tot nu toe minder bezoekers zijn. "Het was gisteravond (bij de start red.) wat rustiger dan normaal, maar ik wist niet dat er nu ook een kermis in Papendrecht staat. Ik denk dat de bezoekersaantallen daardoor ook meer verspreid worden."

De kermis in Sliedrecht duurt nog tot en met woensdag 16 april en staat op het Burgemeester Winklerplein. Op de Markt in Papendrecht kunnen mensen nog genieten van de kermis tot en met zaterdag 12 april.

Bekijk hieronder een sfeerimpressie van de kermis in Sliedrecht.

Lees ook

Wantijbad

zomerhitte

Opening Wantijbad opnieuw uitgesteld: ‘We begrijpen dat de latere opening teleurstellend is’

Er kan waarschijnlijk op zijn vroegst eind juni worden gezwommen in het Wantijbad. Het Dordtse openluchtzwembad heeft te maken met uitgelopen werkzaamheden, waardoor eerder al de seizoenopening moest worden uitgesteld. “We kunnen op dit moment nog geen harde openingsdatum noemen.”

Point Blur_Jun112026_065550

Auto crasht op brug, bestuurder (33) aangehouden voor rijden onder invloed

Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.

Nationaal Baggermuseum nieuwe naam

museum

Nieuwe naam en miljoeneninvestering: Baggermuseum wordt uitgebreid

Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.

fotoa16n3verhaal

Terug naar 80 kilometer per uur op A16 en N3? ‘Voorkomen dat we ziek worden’

De snelheid op de A16 en N3 bij Dordrecht moet terug naar 80 kilometer per uur. Daarvoor pleiten verschillende gemeenteraadsleden, die dinsdag enigszins teleur werden gesteld. “Dit zou een mooie eerste stap zijn.”

noordparkvernieling

Na vernielingen in park volgen surveillancerondes van handhaving en politie

De gemeente Zwijndrecht wil surveillancerondes gaan laten uitvoeren in beeldenpark Drechtoevers in het Noordpark. Dit nadat vorige week een van de bankjes in het park in brand werd gestoken. Ook verdween toen onderhoudsmateriaal uit een opslag in hetzelfde park.

OPMA Vita Kovalenko

Op Pad Met Ad: over vrijheid versus onderdrukking in Oekraïne

De oorlog in Oekraïne die Europa vier jaar geleden overviel, is het onderwerp van een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad. Schrijfster Vita Kovalenko neemt presentator Ad van den Herik mee door de geschiedenis en de toekomst van het land. Ze laat zien dat de strijd om vrijheid en eigenheid iets is dat al vele honderden jaren door haar thuisland wordt gestreden.