Dordrecht, Netherlands

Vrachtwagenchauffeur doodgereden na pech op snelweg bij Ridderkerk

Op de A15 bij Ridderkerk is maandag een vrachtwagenchauffeur overleden nadat hij werd aangereden. Hij stond met pech op de vluchtstrook, stapte uit en werd door een langsrijdende vrachtwagen geschept.
Rijnmond | 16 september 2024 13:22 | Aangepast op 16 september 2024 13:22
De vrachtwagenchauffeur zou zijn spanbanden hebben gecheckt en liep om het voertuig heen. Op dat moment werd hij aangereden. Hoe de chauffeur van dat voertuig eraan toe is, is niet bekend. Wel is bekend dat deze bestuurder is aangehouden.

Door het ongeluk is de verbindingsweg van de A15 naar de A16 richting Rotterdam afgesloten. Op de A15 is een file ontstaan. Voor politieonderzoek is op de A16 richting Rotterdam de linkerrijstrook dicht.

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

112-nieuws: vrouw loopt water in en speuren naar fietslampje in sloot

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 10 dec 2025 14:30

Lees ook

1880 nieuwbouwhuizen en duidelijkheid voor scholen en sportverenigingen: dit is het plan voor Sliedrecht-Noord

Na een tijd van schetsen en ideeën, is het plan voor Sliedrecht-Noord letterlijk tastbaar geworden. ...

Taakstraf voor man die tientallen kilo's vuurwerk opsloeg

Een 30-jarige man uit Ridderkerk heeft een taakstraf van 180 uur opgelegd gekregen voor het opslaan ...

Inwoners Kinderdijk koploper in kerstkaarten versturen

Een kerstkaart versturen is voor de één een jaarlijkse traditie, maar voor de ander eentje uit lang ...

Indrukwekkend superjacht op wielen naar volgende bestemming

Het duurt nog een jaar of twee voordat superjacht Y729 kan varen, maar de plaatjes van de immense bo...

Brand in huis na aansteken open haard

In een huis aan de P.C. Hooftlaan in Papendrecht heeft maandagavond brand gewoed. Bij het aansteken ...

Inbraak Dordthuis via wooncomplex: aannemer doet aangifte

Het aannemingsbedrijf dat betrokken is bij de bouw van het Dordthuis heeft aangifte gedaan van inbra...