gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Waarom werd een man op klaarlichte dag uit zijn huis gesleurd?

17b1ad9491198c1d58b3416f33e4c07b

Er is nog veel onduidelijk over de achtergrond van een grote politieactie in Sliedrecht. Dinsdagmiddag is door agenten met bivakmutsen een man uit zijn woning gehaald aan de Elzenhof en in een geblindeerde auto meegenomen. “Het ging zo snel, binnen twee minuten was het gebeurd."

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Het moet rond 14.00 uur gebeurd zijn. Snelle, anonieme wagens van het Team Parate Eenheid van de politie rijden de Elzenhof in Sliedrecht binnen. Op zoek naar het doel: een flatwoning op de vierde verdieping. Ze gaan binnen en komen niet veel later naar buiten met een verdachte. De man wordt in de auto gestopt en weg zijn ze.

De buurt heeft van deze actie niet heel veel meegekregen, blijkt als we een uur na de actie in de wijk gaan kijken. Een enkeling kan wel zeggen wat er in de tussentijd heeft plaatsgevonden: agenten in uniform die in en rond de woning staan en recherche die in en uit loopt met spullen.

“Ik hoorde dat het om drugs zou gaan en dat het iemand op de vierde verdieping van het flatgebouw betrof”, vertelt een buurtbewoner. “We zagen net dat er politieagenten uit het flatgebouw liepen met allerlei spullen. Waaronder een aantal blauwe plastic vaten”, zegt een ander.

Maar wat zit er in die vaten? Waarom wordt de woning leeggehaald? En waar wordt de man van verdacht die is aangehouden. Een dag later moet de politie antwoord op vragen nog schuldig blijven. “We hebben het erg druk”, aldus een woordvoerder.

Lees meer over:

|

Lees ook

auto in sloot Rid

Auto komt in sloot terecht

In Ridderkerk is dinsdagavond een auto in een sloot terechtgekomen. Dat gebeurde aan de Vlasstraat. Voor zover bekend is niemand gewond geraakt.

Fakkelprotest Nieuw-Lekkerland

Opnieuw protest tegen mogelijk azc, demonstranten tonen tientallen fakkels

In Nieuw-Lekkerland is woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum (azc) in het dorp. Er werden meerdere toespraken gehouden, waarna de aanwezigen gezamenlijk zo’n zestig fakkels aanstoken. Het protest verliep rustig.

kookadvies

Dit is waarom het kookadvies nog geen dag duurde: 'Testen op openbare plekken gedaan'

Het liep afgelopen weekend storm bij supermarkten in de regio Rijnmond nadat in het drinkwater in Dordrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht de E. colibacterie, ook wel bekend als de poepbacterie, was vastgesteld. Mensen hamsterden massaal bronwater na een acuut kookadvies van waterbedrijven Evides en Oasen. Uiteindelijk bleek er weinig aan de hand, hoe kan zo snel een belangrijk advies worden ingetrokken?

moestuininbraak

Dieven stelen tuingereedschap van sociale moestuin: 'Te triest voor woorden'

Dieven hebben afgelopen weekend hun slag geslagen bij de Stichting Sociale Moestuin Sliedrecht. Volgens de vereniging is al het accu-tuingereedschap en gereedschap dat met een benzinemotor werkt meegenomen, zoals bosmaaiers, elektrische heggenscharen, bladblazers en kettingzagen.

Clip0003.MXF.00_04_29_27.Still001

Regenachtige voorspelling laat Wantijpop-organisator koud: 'Het belooft een feestje te worden!'

De laatste voorbereidingen van het jaarlijks terugkerend evenement Wantijlive en Wantijpop zijn, ondanks de grijze lucht, volledig afgerond. Hoewel de regendruppels de crew soms verrassen, is de sfeer goed en wordt er uitgekeken naar de show. "Het gras ligt er verassend goed bij, dus het moet vanavond helemaal goed komen", aldus organisator Magchiel Koekkoek.

fotorws

Dit zijn de vijf meestgestelde vragen over de afsluiting van de Papendrechtsebrug

Sinds bekend is dat de Papendrechtsebrug negen maanden dichtgaat voor al het verkeer, wordt Rijkswaterstaat overspoeld met vragen en opmerkingen. De duur van de afsluiting is voor veel mensen een heikel punt, merkt omgevingsmanager Diana Wonnink. “Het is geen fijne boodschap om te moeten brengen.”