gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Waarom werd een man op klaarlichte dag uit zijn huis gesleurd?

17b1ad9491198c1d58b3416f33e4c07b

Er is nog veel onduidelijk over de achtergrond van een grote politieactie in Sliedrecht. Dinsdagmiddag is door agenten met bivakmutsen een man uit zijn woning gehaald aan de Elzenhof en in een geblindeerde auto meegenomen. “Het ging zo snel, binnen twee minuten was het gebeurd."

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Het moet rond 14.00 uur gebeurd zijn. Snelle, anonieme wagens van het Team Parate Eenheid van de politie rijden de Elzenhof in Sliedrecht binnen. Op zoek naar het doel: een flatwoning op de vierde verdieping. Ze gaan binnen en komen niet veel later naar buiten met een verdachte. De man wordt in de auto gestopt en weg zijn ze.

De buurt heeft van deze actie niet heel veel meegekregen, blijkt als we een uur na de actie in de wijk gaan kijken. Een enkeling kan wel zeggen wat er in de tussentijd heeft plaatsgevonden: agenten in uniform die in en rond de woning staan en recherche die in en uit loopt met spullen.

“Ik hoorde dat het om drugs zou gaan en dat het iemand op de vierde verdieping van het flatgebouw betrof”, vertelt een buurtbewoner. “We zagen net dat er politieagenten uit het flatgebouw liepen met allerlei spullen. Waaronder een aantal blauwe plastic vaten”, zegt een ander.

Maar wat zit er in die vaten? Waarom wordt de woning leeggehaald? En waar wordt de man van verdacht die is aangehouden. Een dag later moet de politie antwoord op vragen nog schuldig blijven. “We hebben het erg druk”, aldus een woordvoerder.

Lees meer over:

|

Lees ook

politieberichtrid

Automobilist slaat al spookrijdend op de vlucht voor politie en crasht in wijk

De politie in Ridderkerk heeft een automobilist van de weg geplukt, die al rijdend lachgas aan het gebruiken was. In zijn vlucht voor de politie reed hij met snelheden van meer dan 100 kilometer per uur door het dorp, waarbij ternauwernood een botsing met een lijnbus werd voorkomen.

woningbrand bliksem

Bliksem slaat in: brand in woning

In een huis aan de Huygensstraat in Dordrecht is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Buurtbewoners sloegen alarm toen na een blikseminslag brand achter de voordeur zichtbaar was.

PSX_20260914_073811

Automobilist botst tegen betonblok bij pont

Een automobilist is maandagochtend tegen een betonblok gebotst bij de veerpont in Dordrecht. De man kon geen kant op omdat een omvergereden verkeersbord tegen de bestuurdersdeur kwam. Nadat iemand het bord had weggeduwd, kon de man uit zijn auto stappen.

Henderikx foto goed

FC Dordrecht huurt verdediger Henderikx van Excelsior

FC Dordrecht heeft op de slotdag van de transfermarkt met Stan Henderikx een nieuwe centrale verdediger weten te strikken. De 23-jarige centrumverdediger wordt voor één seizoen gehuurd van Excelsior.

villakinderdijk

Deze villa was 100 jaar van dezelfde familie en staat nu te koop: ‘Prijs rond de 7 miljoen’

In 1917 werd er in Kinderdijk een luxe villa aan de Lek opgeleverd. Honderd jaar lang was het enorme huis in de handen van één ondernemersfamilie. Tot nu, want de woning staat sinds deze week in de verkoop. “De prijs kan zomaar oplopen tot zeven miljoen euro.“

WhatsApp Image 2026-09-08 at 12.29.43

Dordtse buurtbeweging Groene Buur genomineerd voor Gouden Eekhoorn Award

Buurtbeweging Groene Buur maakt kans op een ASN Gouden Eekhoorn Award. Het initiatief is één van de tien finalisten van de landelijke prijs voor mensen en organisaties die bijdragen aan een mooiere toekomst. Ook in Dordrecht is Groene Buur actief. De lokale coördinator Leanne Stange hoopt vooral dat de nominatie meer Dordtenaren enthousiast maakt om met groen aan de slag te gaan.