gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Waarom werd een man op klaarlichte dag uit zijn huis gesleurd?

17b1ad9491198c1d58b3416f33e4c07b

Er is nog veel onduidelijk over de achtergrond van een grote politieactie in Sliedrecht. Dinsdagmiddag is door agenten met bivakmutsen een man uit zijn woning gehaald aan de Elzenhof en in een geblindeerde auto meegenomen. “Het ging zo snel, binnen twee minuten was het gebeurd."

Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
Het moet rond 14.00 uur gebeurd zijn. Snelle, anonieme wagens van het Team Parate Eenheid van de politie rijden de Elzenhof in Sliedrecht binnen. Op zoek naar het doel: een flatwoning op de vierde verdieping. Ze gaan binnen en komen niet veel later naar buiten met een verdachte. De man wordt in de auto gestopt en weg zijn ze.

De buurt heeft van deze actie niet heel veel meegekregen, blijkt als we een uur na de actie in de wijk gaan kijken. Een enkeling kan wel zeggen wat er in de tussentijd heeft plaatsgevonden: agenten in uniform die in en rond de woning staan en recherche die in en uit loopt met spullen.

“Ik hoorde dat het om drugs zou gaan en dat het iemand op de vierde verdieping van het flatgebouw betrof”, vertelt een buurtbewoner. “We zagen net dat er politieagenten uit het flatgebouw liepen met allerlei spullen. Waaronder een aantal blauwe plastic vaten”, zegt een ander.

Maar wat zit er in die vaten? Waarom wordt de woning leeggehaald? En waar wordt de man van verdacht die is aangehouden. Een dag later moet de politie antwoord op vragen nog schuldig blijven. “We hebben het erg druk”, aldus een woordvoerder.

Lees meer over:

|

Lees ook

businkazc

Slachtoffer en verdachten steekpartij zijn bewoners azc

Het slachtoffer van de steekpartij in het asielzoekerscentrum in Dordrecht is een 25-jarige man. Hij is een bewoner van het azc. Ook de twee aangehouden verdachten zijn bewoners, laat de politie weten aan deze streekomroep.

woning architectprijs

Dordtse rolstoeltoegankelijke woning op longlist architectuurprijs

Villa Rollada in Dordrecht staat op de longlist van de ARC27 Nieuwe Architectuur Award. De rolstoeltoegankelijke tussenwoning is ontworpen door LAGADO architects en is één van de 88 kanshebbers op de prijs.

Pitbulls bijten man artikel foto

Dordtenaar gewond geraakt na aanval van bijtende honden

Op de Aardappelmarkt in Dordrecht is zondag een 64-jarige Dordtenaar aangevallen door twee pitbulls. Het slachtoffer liep hierbij zwaar lichamelijk letsel aan zijn onderarm op.

Still brugklep is weg voor artikel

Brugklep na 59 jaar verdwenen: zo verliep het proces van uitvijzelen tot de sloop

Een bijzondere operatie is het, de verwijdering van de brugklep van de Papendrechtsebrug. 59 jaar lang is er over dit wegdek gereden, nu is die in een tijdsbestek van drie dagen eruit gevijzeld, op een ponton gelegd en over het water vervoerd naar de sloop.

Noordtunnel en brug over de noord

Maatregelen rond Noordtunnel: extra bergers en brug langer beschikbaar

Rijkswaterstaat heeft maatregelen genomen om verkeer op de A15 en in omliggende gemeenten bij calamiteiten in bijvoorbeeld de Noordtunnel om te kunnen leiden. Nu de Papendrechtsebrug dicht is, wordt elke onderbreking op de A15 meteen gevoeld. Daarom kan bijvoorbeeld vanaf deze zomer de Brug over de Noord langer beschikbaar blijven voor wegverkeer dan normaal.

fotoartikel

Van rustig park naar de N3: het raadsel van de ontsnapte hooglanders

Twee lieve Schotse hooglanders die dinsdagavond uit het niets uitbreken en de politie een lastige avond bezorgen. Ook een dag later houdt het de gemoederen rondom het Dordtse Dubbelmondepark flink bezig. De dieren kwamen op een nog onbekende manier buiten de poorten van het park. Ondanks verwoede pogingen van de politie om de dieren in te sluiten, belandden de dieren op de rondweg N3 tussen voorbijrazende auto’s. Hoe is dat mogelijk geweest?