gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Wie is de held van Papendrecht?

3d55bd5bfe249f1755cf84cc0a93f8eb

Welke Papendrechtse jongere is in uw ogen een held en verdient een jeugdlintje? De gemeente Papendrecht is weer op zoek naar jongeren tussen de 6 en 23 jaar die zich op een opvallende manier hebben ingezet voor een ander, voor de buurt of een club. Zij kunnen kandidaat zijn voor een jeugdlintje.

RTV Papendrecht |  | Aangepast op
Sheraja en Caitlyn ontvingen vorig jaar uit handen van burgemeester Margreet van Driel het jeugdlintje. Sheraja kreeg het jeugdlintje voor de aandacht die zij heeft voor het milieu en eenzame buurtbewoners. Caitlyn zorgt al van jongs af aan voor haar oudere broer, die chronisch ziek is, en staat ook daarbuiten altijd klaar voor anderen.

Burgemeester Margreet van Driel: “Het is prachtig dat onze jongeren zich op deze jonge leeftijd al inzetten voor de samenleving en de maatschappij, zoals Sheraja en Caithlyn vorig jaar. De jongeren die zich inzetten zijn daarmee een inspiratiebron voor velen en daarom willen wij hen in het zonnetje zetten en onderscheiden met een jeugdlintje. Deze onderscheiding is ook bedoeld als aanmoediging voor henzelf en anderen om door te gaan met het goede werk. Weet je dus iemand die een jeugdlintje verdiend. Meld deze aan!”

Voordragen
Iedereen kan een jongere opgeven die volgens hem of haar de Held van Papendrecht’ genoemd mag worden. Leg goed uit waarom u vindt dat een jongere dit verdient. Voor een nominatie zijn twee andere mensen van 18 jaar of ouder nodig die uw voorstel steunen.

Jongeren die in aanmerking willen komen moeten aan een aantal eisen voldoen, zo moeten ze tussen de 6 en 23 jaar oud zijn en andere helpen, bijvoorbeeld bij vrijwilligerswerk. Je kan ook belangrijke onderwerpen bespreekbaar maken, een goed idee bedenken of een prestatie hebben geleverd op het gebied van sport of cultuur. Daarbij komen ook jongeren in aanmerking die zieke hebben geholpen of dieren in nood.

Heeft u zo iemand op het oog? Mail dan naar pbgemeentebestuur@papendrecht.nl en wij sturen u het aanmeldformulier toe. U kunt dat formulier tot uiterlijk maandag 16 december terugsturen. De uitreiking van het jeugdlintje is gepland op dinsdag 7 januari 2025

Lees meer over:

Lees ook

yv20261003A1C04009

FC Dordrecht-back baalt van discutabele handsbal: ‘Ik kan ‘m niet afknippen’

Beni Mpanzu baalt als een stekker na het 1-1 gelijkspel van FC Dordrecht in Den Bosch. De back maakte, in de ogen van arbiter Joshua Kuipers, strafbaar hands in het eigen doelgebied waarna de Brabanders vanaf de penaltystip langszij kwamen. Een discutabele beslissing, vindt Mpanzu.

PSX_20261007_140234

Auto in vlammen op bij winkelcentrum, bluswagen kan parkeerdek niet op

Op het parkeerdek van winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht is woensdag een auto in vlammen opgegaan. De brandweer had veel moeite om de auto te bereiken, want de bluswagen kon het parkeerdek niet op.

aangifte mishandeling politie

jongerengeweld

Toch aangiftes mishandelingen scholieren: ‘Waarom doet politie hier niets mee?’

Scholieren in Zwijndrecht die elkaar mishandelen, vechten voor geld en filmpjes online verspreiden. Ouders van slachtoffers doen er aangifte van, maar voelen zich in de steek gelaten door politie en scholen. “Je zit twee uur bij de politie en de dader loopt vrij rond”, aldus één van de betrokkenen. En de slachtoffers? Die zitten veelal weken thuis.

moestuin Door Eendracht Sterk Papendrecht

Moestuinvereniging vreest voortbestaan als woonwagens komen: 'Onaangenaam verrast'

De toekomst van de volkstuinen bij de Noordhoekse Wiel in Papendrecht is onzeker. De gemeente ziet het terrein namelijk als optie voor mogelijke woonwagenbewoning. Volkstuinvereniging Door Eendracht Sterk (DES) is een petitie begonnen om dat te voorkomen.

20261015_101657

Niet alleen voor de dorst, ook als troost: Rijkswaterstaat bedankt reizigers en deelt appels uit

Een appeltje voor de dorst of fietslampjes om ook in het donker zichtbaar te zijn: Rijkswaterstaat deelt op verschillende locaties in onze streek bedankjes uit aan alle reizigers vanwege de alternatieven die zij hebben gekozen sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug.

fatbikes-768x432

Papendrecht wil fatbikes weren uit drukke delen van het centrum

Fatbikes moeten mogelijk op bepaalde plekken in het centrum van Papendrecht tijdens vastgestelde tijden verboden worden. Het college doet de gemeenteraad een voorstel om dit verbod mogelijk te maken. Aanleiding zijn klachten over hoge snelheden, gevaarlijke manoeuvres en bijna-aanrijdingen bij onder meer de Meentpassage, de Veerpromenade en de Brederodelaan.