Dordrecht, Netherlands

Zondag op TV Dordrecht: veel aandacht voor theater in Volgspot Drechtstreek

Wil je weten wie er de komende weken op de planken staan in de theaters in Dordrecht, Papendrecht en Hendrik-Ido-Ambacht? Kijk dan deze zondag op TV Dordrecht naar het programma 'Volgspot Drechtstreek'.
Redactie RTV Dordrecht | 8 februari 2025 19:00 | Aangepast op 8 februari 2025 13:25
Vaste presentator Peter de Liefde praat in gebouw De Munt in Dordrecht met onder meer Vera Doejaren van Theatergroep het Masker uit Papendrecht. Ze gaan in gesprek over hun voorstelling 'Het Personeelsfeest'.

Verder is er een interview te zien met theatermaker Fred Delfgaauw, opgenomen in Theater Peeriscoop in Gorinchem. Natuurlijk komt ook de agenda van februari voorbij met allerlei andere theatervoorstellingen in de regio Drechtstreek én brengt de vaste medewerker Florian weer een humoristische bijdrage.

'Volgspot Drechtstreek' is een co-productie van RTV Papendrecht en Via Cultura. De aflevering van deze maand is komende zondag 9 februari vanaf 12.00 uur te zien op TV Dordrecht.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...