Dordrecht, Netherlands

Strijd om Kennedybokaal in Da Vinci College

In het Da Vinci College vond maandag de strijd om de Kennedybokaal plaats. De Kennedybokaal is de jaarlijkse kapperswedstrijd van het college. Studenten van de school lieten in een daverende show de creaties zien die ze gemaakt hebben.
Alka Goos | 25 april 2018 16:27 | Aangepast op 25 april 2018 16:27
Waar het bij een kapperswedstrijd natuurlijk om haar draait, was dat niet het enige waar de studenten hun creativiteit op los hebben gelaten. Ook schoenen, make-up, kleding en muziek werden door de studenten tot in de puntjes verzorgd.

Uiteindelijk won een groep tweede jaars studenten de wisselbokaal. Demy van Bree, Melissa van Bavel, Sanne Sijnekam, Natasja Plieger, Eline Nederlof, Elene Kentie en Liset van Zanten sprongen boven de rest uit. De jury vond hun het meest creatief.

Lees ook

Met theatershow Bara’s en Boerenkool trapt Tortilla de kinderboekenweek af

De kinderboekenweek is weer van start, met dit jaar als thema: "Bij mij thuis". In Dordrecht gaat th...

Woensdag op TV Dordrecht: Via Cultura Magazine

In het Via Cultura Magazine van deze week een interview met Remi Balistreri over ‘Ontdek Dordrecht’ ...

Schoten gelost in Papendrecht door politie

Tijdens een actie van de Dienst Speciale Interventies van de politie in de Stellingmolen zijn dinsda...

Opknapbeurt voor oude schoorsteen Dordrechtse Melk Inrichting

Er is een begin gemaakt met de restauratie van de schoorsteen van de voormalige Dordrechtse Melk Inr...

Kraampjes en presentaties over Spuiboulevard tijdens informatiemarkt

De Spuiboulevard gaat flink op de schop. Om bewoners bij te praten over de plannen, organiseerde de ...

50 jaar Winkelcentrum Sterrenburg: 'Een en al nostalgie!'

De oude foto's trokken een hoop aandacht. Veel mensen die even stopten en ze goed bestudeerden. "Ik ...