Dordrecht, Netherlands

Strijd om Kennedybokaal in Da Vinci College

In het Da Vinci College vond maandag de strijd om de Kennedybokaal plaats. De Kennedybokaal is de jaarlijkse kapperswedstrijd van het college. Studenten van de school lieten in een daverende show de creaties zien die ze gemaakt hebben.
Alka Goos | 25 april 2018 16:27 | Aangepast op 25 april 2018 16:27
Waar het bij een kapperswedstrijd natuurlijk om haar draait, was dat niet het enige waar de studenten hun creativiteit op los hebben gelaten. Ook schoenen, make-up, kleding en muziek werden door de studenten tot in de puntjes verzorgd.

Uiteindelijk won een groep tweede jaars studenten de wisselbokaal. Demy van Bree, Melissa van Bavel, Sanne Sijnekam, Natasja Plieger, Eline Nederlof, Elene Kentie en Liset van Zanten sprongen boven de rest uit. De jury vond hun het meest creatief.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...

Gevangene overleden na brand in cel

Bij een brand in een gevangeniscel in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand om het ...

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...