Dordrecht, Netherlands

Strijd om Kennedybokaal in Da Vinci College

In het Da Vinci College vond maandag de strijd om de Kennedybokaal plaats. De Kennedybokaal is de jaarlijkse kapperswedstrijd van het college. Studenten van de school lieten in een daverende show de creaties zien die ze gemaakt hebben.
Alka Goos | 25 april 2018 16:27 | Aangepast op 25 april 2018 16:27
Waar het bij een kapperswedstrijd natuurlijk om haar draait, was dat niet het enige waar de studenten hun creativiteit op los hebben gelaten. Ook schoenen, make-up, kleding en muziek werden door de studenten tot in de puntjes verzorgd.

Uiteindelijk won een groep tweede jaars studenten de wisselbokaal. Demy van Bree, Melissa van Bavel, Sanne Sijnekam, Natasja Plieger, Eline Nederlof, Elene Kentie en Liset van Zanten sprongen boven de rest uit. De jury vond hun het meest creatief.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Is er nu wel of geen veiligheidsplan voor opvanglocatie Papendrecht?

Met welk veiligheidsplan denkt de gemeente Papendrecht de zorgen weg te nemen bij omwonenden en wink...

FC Dordrecht strikt verdediger met veel eredivisie-ervaring

Mica Pinto (32) is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De linkervleugelverdediger was sinds afgel...

Nieuwe ontmoetingen met lijsttrekkers in Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart heeft Ad van den Herik deze week ontmoetin...

Overvallers jagen pensionado stuipen op het lijf, OM eist tot 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist tot drie jaar cel tegen verschillende verdachten van een woningove...

Grote duisternis in het Wielwijkpark: omwonenden eisen oplossing

Het is al een tijdje pikkedonker in het Wielwijkpark in Dordrecht. Er ontbreken lantarenpalen in een...

Toestemming voor horeca in Weizigtpark, nu nog een ondernemer

Het plan om in het park achter Station Dordrecht een koffietentje mogelijk te maken, is door de geme...