Dordrecht, Netherlands

Strijd om Kennedybokaal in Da Vinci College

In het Da Vinci College vond maandag de strijd om de Kennedybokaal plaats. De Kennedybokaal is de jaarlijkse kapperswedstrijd van het college. Studenten van de school lieten in een daverende show de creaties zien die ze gemaakt hebben.
Alka Goos | 25 april 2018 16:27 | Aangepast op 25 april 2018 16:27
Waar het bij een kapperswedstrijd natuurlijk om haar draait, was dat niet het enige waar de studenten hun creativiteit op los hebben gelaten. Ook schoenen, make-up, kleding en muziek werden door de studenten tot in de puntjes verzorgd.

Uiteindelijk won een groep tweede jaars studenten de wisselbokaal. Demy van Bree, Melissa van Bavel, Sanne Sijnekam, Natasja Plieger, Eline Nederlof, Elene Kentie en Liset van Zanten sprongen boven de rest uit. De jury vond hun het meest creatief.

Lees ook

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...

John uit Zwijndrecht opnieuw veroordeeld voor racistische projecties Erasmusbrug: ‘Uitingen van blanke superioriteit’

Het gerechtshof in Den Haag heeft twee mannen veroordeeld voor racistische projecties op de Rotterda...

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...