gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Strijd tegens files rond Dordrecht gestart

d94b120c8c3e03f5fbdceb811dc26b26

De eerste werkzaamheden aan het knooppunt A16 en N3 zijn dit weekend van start gegaan. Wat er precies gaat gebeuren werd maandagavond op een informatieavond uitgelegd.

Aike van den Heuvel |  | Aangepast op
Elke avondspits staat er een file op A16 en de N3. Het verkeer vanuit Brabant en het industrieterrein Dordrecht-West zorgt voor opstoppingen waardoor lange files ontstaan.


Dat moet veranderen vinden alle betrokken partijen. Verkeer vanaf de randweg hoeft niet meer te wachten op verkeer naar Brabant dat nu nog voor verkeerslichten moet wachten om linksaf te slaan. Met een lus draaien de auto’s rechtsom naar het zuiden. Daarnaast wordt de invoegstrook van de A16 verlengd en de afslag 's Gravendeel vanuit richting Rotterdam buigt verder naar rechts en sluit aan op de Rijksstraatweg. Dat verkeer komt dus niet meer op het knooppunt terecht.


Afgelopen weekend is de bestaande oprit verbreed, om de doorstroom alvast wat te verbeteren. Dit zijn voorbereidende werkzaamheden, in november gaan de werkzaamheden echt beginnen. Welke hinder dit oplevert is nog niet bekend.


Eind juni 2020 wordt het vernieuwde knooppunt opgeleverd.

Lees ook

politie

Cellencomplex Dordrecht blijft in gebruik, drie locaties sluiten

De politie-eenheid Rotterdam heeft besloten de cellencomplexen in Capelle aan den IJssel, aan het Doelwater in Rotterdam en in Spijkenisse te sluiten. Het cellencomplex aan de Overkampweg in Dordrecht blijft nog wel in gebruik.

yv2026711NKS02275

Bekijk hier de samenvatting van FC Dordrecht - Excelsior (0-2)

Aan een warme Krommedijk leed FC Dordrecht zaterdag de tweede oefennederlaag van deze voorbereiding. Provinciegenoot Excelsior was na 120 minuten met 0-2 te sterk. Onze mediapartner Rijnmond maakte een samenvatting van het duel, die hieronder te bekijken is.

moerdijkbrug

Werkzaamheden aan Moerdijkbrug , verkeer moet rekening houden met vertraging

Verkeer op de A16 moet de komende tijd al rekening houden met vertraging vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug, maar deze en volgende week wordt dat mogelijk nog iets erger. Vanaf dinsdagavond werkt Rijkswaterstaat namelijk aan de Moerdijkbrug. In de richting van Rotterdam tot de aansluiting met de N3 is één rijstrook afgesloten.

merwedelingelijn kleiner

Reizigersvereniging: Verbod fietsen MerwedeLingelijn gaat te ver

Het verbod op fietsen op de hele MerwedeLingelijn tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug gaat verder dan noodzakelijk. Dat stelt reizigersvereniging Rover. Rover heeft begrip voor de keuze om de dienstregeling tijdelijk aan te passen om de dienstregeling betrouwbaar te houden, maar noemt het fietsverbod "moeilijk te rechtvaardigen".

OPMA20260715 Leo Stolk

Super vrijwilliger neemt na 35 jaar afscheid van de omroep

Fotograaf, cameraman en bekende Dordtenaar Leo Stolk is na 35 jaar gestopt als vrijwilliger bij RTV Dordrecht. Hij kon zijn inzet voor de omroep niet langer combineren met zijn werkzaamheden als gemeenteraadslid voor de VSP.

OZEMPIC FOTO WEBSITE

afslankmiddel

Johan vraagt huisarts om afslankspuiten, maar krijgt ze niet: ‘Dan ga je toch zelf zoeken’

Waarom zou je illegale afslankmedicatie willen kopen via internet? Het Albert Schweitzer ziekenhuis waarschuwt voor grote gezondheidsrisico's als je online iets besteld, wat uiteindelijk niet het medicijn blijkt te zijn. De 56-jarige Dordtenaar Johan* besluit een jaar geleden Ozempic op internet te kopen, omdat hij het via de huisarts niet krijgt. "Ik kon wel een maagverkleining krijgen, waarom dit dan niet?”