gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Strijd tegens files rond Dordrecht gestart

d94b120c8c3e03f5fbdceb811dc26b26

De eerste werkzaamheden aan het knooppunt A16 en N3 zijn dit weekend van start gegaan. Wat er precies gaat gebeuren werd maandagavond op een informatieavond uitgelegd.

Aike van den Heuvel |  | Aangepast op
Elke avondspits staat er een file op A16 en de N3. Het verkeer vanuit Brabant en het industrieterrein Dordrecht-West zorgt voor opstoppingen waardoor lange files ontstaan.


Dat moet veranderen vinden alle betrokken partijen. Verkeer vanaf de randweg hoeft niet meer te wachten op verkeer naar Brabant dat nu nog voor verkeerslichten moet wachten om linksaf te slaan. Met een lus draaien de auto’s rechtsom naar het zuiden. Daarnaast wordt de invoegstrook van de A16 verlengd en de afslag 's Gravendeel vanuit richting Rotterdam buigt verder naar rechts en sluit aan op de Rijksstraatweg. Dat verkeer komt dus niet meer op het knooppunt terecht.


Afgelopen weekend is de bestaande oprit verbreed, om de doorstroom alvast wat te verbeteren. Dit zijn voorbereidende werkzaamheden, in november gaan de werkzaamheden echt beginnen. Welke hinder dit oplevert is nog niet bekend.


Eind juni 2020 wordt het vernieuwde knooppunt opgeleverd.

Lees ook

businkridderkerkpoltrokmolen

Gewonde bij steekpartij in Ridderkerk, verdachte vast

Bij een steekpartij in Ridderkerk is woensdagavond iemand gewond geraakt. De politie heeft een 16-jarige verdachte aangehouden.

rampenoefening station ter illustratie

Hulpdiensten op het station, maar geen paniek: dit is er aan de hand

De omgeving van station Dordrecht Centraal wordt dinsdagavond overspoeld door hulpdiensten. Nee, er is geen noodsituatie: de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid organiseert een grote oefening, die bedoeld is om de samenwerking tussen betrokken organisaties verder te verbeteren.

Screenshot_20260610_134449_Instagram

Politie betrapt racende motorrijders op Dordtse dijk: ‘Dit kunnen wij niet toestaan’

Agenten hebben afgelopen zondag een flinke groep racende motorrijders betrapt op de Wieldrechtse Zeedijk. Daarbij zijn meerdere processen-verbaal uitgedeeld. “Wij gunnen iedereen hun pleziertje maar dit gedrag op de openbare weg kunnen wij niet toestaan”, schrijft de politie op Instagram.

PSX_20260607_032650 (1)

Auto in lichterlaaie, tweede voertuigbrand in onze streek dit weekend

Aan de Parkweg in Papendrecht is in de nacht van zaterdag op zondag rond 01:30 uur een auto in brand gevlogen. Op foto's is te zien dat de voorkant in brand stond.

voetbal kijken kroeg cage

In de kroeg Oranje kijken op het WK? Dordtse horeca mag ’s nachts langer open als het aan de raad ligt

Late wedstrijden van het Nederlands elftal kijken op het WK, moet deze zomer ook in verschillende restaurants en cafés in Dordrecht kunnen. Dat wil een ruime meerderheid van de gemeenteraad. Vanaf 11 juni wordt de mondiale voetbalstrijd in de VS, Canada en Mexico afgewerkt, maar veel wedstrijden zijn vanwege het tijdsverschil na sluitingstijd.

IMG_8007 (1)

Deze minibusjes zijn gloednieuw én heel handig tijdens lange brugsluiting

Een wandeling naar de dichtstbijzijnde bushalte. Het klinkt heel simpel, maar niet voor iedereen in onze streek is het vanzelfsprekend. Voor die mensen is de Wijkhopper, een klein busje die korte ritjes aflegt, essentieel. Al helemaal als de Papendrechtsebrug binnenkort negen maanden dicht is voor al het verkeer.