Dordrecht, Netherlands

Strippenkaart voor rages

Tijdens de eerste dag van de rage-tentoonstelling in het Onderwijsmuseum konden de Dordtenaren tussen 15.00 uur en 17.00 uur gratis naar binnen.
Dennis Koorevaar | 21 juni 2018 14:00 | Aangepast op 21 juni 2018 14:00
Dit was om de aandacht te trekken en iedereen de kans te geven een bezoek te brengen aan de tentoonstelling. Volgens Tijs van Ruiten, de directeur van het Onderwijsmuseum moet iedereen namelijk die kans krijgen. "Deze tentoonstelling is te leuk om te missen."

Voor tijdens de zomervakantie komt het museum met een strippenkaart. Zo kan je goedkoper vaker naar de rages komen kijken omdat je met 1 bezoek lang niet alles gezien hebt.

De tentoonstelling is te zien tot en met 2 september.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...

Op Pad Met Ad: Rondje Dordt met de burgemeester

“U stond hoog op mijn verlanglijstje”, geeft presentator Ad van der Herik toe aan burgemeester Nanni...

Dordtse oud-wethouder Van der Linden geïnstalleerd als burgemeester in Lansingerland

“Ik fietste hier rond en dacht: dit is ‘m. Dit is de plek”, aldus Rik van der Linden, de kersverse ...

Hennep helpt niet om vervuilde moestuinen schoon te maken, blijkt uit proeven

Hennep is ‘geen realistische oplossing’ om met PFOA-vervuilde moestuinen te saneren. Dat concludeert...

Hard- en softdrugs gevonden in panden: burgemeesters grijpen in

De Dordtse burgemeester Nanning Mol heeft meerdere panden in de stad voor drie maanden gesloten na d...

Laatste dag pop-up winkel voor minima: ‘Het is zo mooi om te doen’

De feestdagen komen eraan, maar voor mensen met weinig geld is dat een lastige periode. Daarom is er...