Dordrecht, Netherlands

Strippenkaart voor rages

Tijdens de eerste dag van de rage-tentoonstelling in het Onderwijsmuseum konden de Dordtenaren tussen 15.00 uur en 17.00 uur gratis naar binnen.
Dennis Koorevaar | 21 juni 2018 14:00 | Aangepast op 21 juni 2018 14:00
Dit was om de aandacht te trekken en iedereen de kans te geven een bezoek te brengen aan de tentoonstelling. Volgens Tijs van Ruiten, de directeur van het Onderwijsmuseum moet iedereen namelijk die kans krijgen. "Deze tentoonstelling is te leuk om te missen."

Voor tijdens de zomervakantie komt het museum met een strippenkaart. Zo kan je goedkoper vaker naar de rages komen kijken omdat je met 1 bezoek lang niet alles gezien hebt.

De tentoonstelling is te zien tot en met 2 september.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Schaken met of zonder bier? Het grote dilemma tijdens dit toernooi

Een schaaktoernooi tijdens een kroegentocht. Het klinkt als een bijzondere combinatie, maar zaterdag...

Maatregelen na brand en explosie Groot-Ammers, mogelijk einde huurcontract

Een bewoner van Groot-Ammers, waar de afgelopen tijd twee explosies waren, moet wellicht het huis ui...

Vertraging op N3 door kapotgereden slagboom, file op A15 na ongeluk

Automobilisten op de N3 richting Papendrecht kwamen maandagmiddag in de file terecht. Door een kapot...

Gemeente plaatst camera bij regenboogzebrapad

De gemeente Papendrecht heeft een camera geplaatst bij het regenboogzebrapad op de Veerweg. Dit gebe...

Motorrijder scheurt met 108 km/u over weg waar je 50 mag

Een motorrijder in Sliedrecht heeft vrijdagavond zijn rijbewijs moeten inleveren. Hij reed met 108 k...

Explosie bij huis in Ridderkerk

Bij een huis in Ridderkerk is zondagochtend vroeg een explosie geweest. Dat gebeurde rond 03.45 uur ...