Dordrecht, Netherlands

Studenten maken ansichtkaarten voor Dochters van Dordrecht

Studenten van de afdeling Art & Design van het DaVinci College hebben voor het voor het project Dochters van Dordrecht en het Festival Dochters van Dordrecht ansichtkaarten ontworpen.
Dennis Koorevaar | 24 januari 2020 14:49 | Aangepast op 24 januari 2020 14:49
Studenten van de afdeling Art & Design van het DaVinci College hebben voor het voor het project Dochters van Dordrecht en het Festival Dochters van Dordrecht ansichtkaarten ontworpen.

Op basis van gesprekken met Platform Vrouwen Kunnen Alles en de coördinator Dochters van Dordrecht zijn de studenten enthousiast aan de slag gegaan. 8 vrouwen en 2 mannen. Er kwamen hele verschillende ontwerpen tevoorschijn. Alle ontwerpen zullen worden gebruikt.

De studenten hebben ook een nieuw logo voor de Dochters ontworpen wat lijkt, met een knipoog naar het logo van de stad.

De studenten ontwerpen ieder een eigen kaart met apart ontwerp en hun naam erop. De studenten komen ook allemaal op het Festival Dordrechts van Dordrecht op zondagmiddag 8 maart 2020 van 12 - 15 uur. Daar kunnen bezoekers kennis met de studenten maken en in gesprek gaan over hun ontwerpen.

Lees ook

Vrouwen eisen de nacht op in nieuwe uitzending van Praatpaal

Dinsdagavond om 20:00 uur is er een nieuwe uitzending van Praatpaal op Drechtstad FM. Deze keer best...

Drie auto's botsen op A15

Weggebruikers op de A15 hebben dinsdagochtend te maken met vertraging. Op de weg bij Hardinxveld-Gie...

FC Dordrecht zakt weg na sterk begin tegen Jong AZ: 'We vragen veel van ze'

FC Dordrecht is 'gewoon' nog subtopper in de Keuken Kampioen Divisie, al verliepen afgelopen twee du...

FC Dordrecht ondanks goede start niet langs Jong AZ (1-1)

FC Dordrecht heeft voor de tweede keer in vier dagen een punt geoogst in de Keuken Kampioen Divisie....

Ingeborg deed voor haar zieke zus Barbara mee aan Swim to Fight Cancer: ‘Blij dat ik dit heb kunnen doen’

“Ik heb voor mijn zusje gezwommen. Ze is helaas ziek. Ik kan niet goed onder woorden brengen hoe ik ...

Op deze school duurt de dag veel langer, maar zijn de kinderen minder moe: 'Ik heb net drie kwartier gedanst'

Van een stopmotionfilmpje produceren tot pizza's leren maken, of drie kwartier dansen. Op basisschoo...