Dordrecht, Netherlands

Studenten nemen StayOkay Hostel niet meer over

Dit jaar wordt het StayOkay Hostel in de Biesbosch voor het eerst niet overgenomen door de studenten van Hogeschool Tio. Zij namen het hotel de afgelopen zeven jaar over voor hun studie hotel- en evenetmanagement.
Dennis Koorevaar | 31 oktober 2018 11:27 | Aangepast op 31 oktober 2018 11:27
"Het hostel aan de Baanhoekweg is verbouwd en daar is de overname niet meer mogelijk", verklaart een medewerker van het hostel tegen RTV Dordrecht waarom de samenwerking niet meer door gaat.

De Tio nam de afgelopen zeven jaar het hostel meerdere keren over en toverde het om tot onder andere een 4-sterren hotel. Ieder jaar had het hotel een ander thema en de omzet die gemaakt werd die week ging naar een goed doel.

Wat de opleiding als alternatief heeft is niet bekend.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Meer dan 400 waarschuwingen voor rijden in voetgangersgebied: boetes in aantocht

De gemeente Dordrecht heeft in nog geen twee maanden tijd ruim vierhonderd waarschuwingen uitgedeeld...

Van Drunen, Dorsman en veel PKC-korfballers in de race voor nationale sportprijs

Lotte van Drunen staat op de shortlist met kanshebbers op de titel Sportvrouw van het jaar. Dat maak...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...