Dordrecht, Netherlands

Studio de Witt

In het live radioprogramma Studio De Witt, dat elke zaterdag van 10:00 tot 12:00 wordt uitgezonden, staat een bekende (oud-)Dordtenaar of iemand uit de Drechtsteden als hoofdgast centraal.  
Robert Schreuder | 19 juni 2017 09:25 | Aangepast op 19 juni 2017 09:25
Presentator Ben Corino gaat in het eerste uur het gesprek aan met de hoofdgast.
De muziek die in het programma te beluisteren is wordt door de hoofdgast ingebracht.
In het tweede uur is er in dit programma de aandacht voor de Dordtse en Drechtstedelijk actualiteiten, lokale en regionale politiek.
Studio De Witt wordt in het tweede uur afgesloten met een voordracht van de Dichter van dienst uit Dordrecht of de Drechtsteden.

Lees ook

Dordrecht start publiekscampagne tegen straatintimidatie: 'Iedereen moet zich veilig kunnen voelen in onze stad'

De gemeente Dordrecht wil de overlast van (seksuele) straatintimidatie voorkomen en aanpakken. Samen...

Lerares Franciske is de beste online debater van Nederland: 'Ik kan hier wel mee terugkomen in de klas'

De razend spannende ontknoping van het NK Online Debatteren 2021 is afgelopen vrijdag gewonnen door ...

Overlast van geparkeerde treinen naast Crayensteynstraat is verleden tijd

Geparkeerde treinen op het spoor naast de Crayensteynstraat zijn vanaf de ingang met de nieuwe diens...

FC Dordrecht-middenvelder Baggerman (24) zet punt achter profcarrière

De profcarrière van FC Dordrecht-middenvelder Nikki Baggerman (24) komt tot een einde. Een gesprek ...

Petitie bijna 200.000 keer ondertekend: sport moet weer open

Lekker met een groep sporten of op je vereniging een potje voetballen zit er door de coronamaatregel...

Coronacijfers lopen ondanks lockdown toch weer op

Na een maand van dalende cijfers, stijgen ook in Dordrecht de besmettingen weer. Dat blijkt uit de d...