gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Studio De Witt: Lagendijk en Ten Veen over situatie in de raad

In het tweede uur van Studio De Witt, zaterdag 4 juli van 11 tot 12 op DrechtstadFM, zullen de oud wethouders Jan Lagendijk en Dirk Ten Veen hun licht laten schijnen over de gebeurtenissen deze week in de gemeenteraad van Dordrecht. Studio De Witt is van 10 tot 12 te beluisteren op DrechtstadFM  op 95.7 FM.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op

Tijdens de gemeenteraadsvergadering van afgelopen woensdag 1 juli verlieten de raadsleden van de oppositiepartijen in de  loop van de avond de vergadering uit onvrede over de wijze waarop de coalitiepartijen met de oppositie omgaan. Dit alles leidde uiteindelijk tot schorsing van de vergadering die over de voor de stad belangrijke kadernota gaat. De kadernota waarbij het ook gaat over de door het college van burgemeester en wethouders voorgestelde bezuinigingen.  De vergadering zal nu aanstaande maandag, na een besloten deel waarin getracht zal worden de verstoorde relatie tussen coalitie en oppositie te herstellen, om  21.00 uur worden voortgezet. In de uitzending van Studio De  Witt zullen de oud wethouders in gesprek gaan over de gang van zaken.


Lees ook

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Maarten van der Weijden staakt monsterzwemtocht om gezondheidsklachten

Voormalig Olympisch-kampioen Maarten van der Weijden heeft zijn 22-stedenzwemtocht gestaakt. De zwemmer heeft buikklachten en kan zijn langste zwemtocht ooit woensdag niet hervatten, schrijft Omroep Brabant. Van der Weijden zou ook door onze streek zwemmen, maar zover komt het dus niet.

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.

uitvaartbegeleiderpapbrug

Te laat op uitvaart door afgesloten Papendrechtsebrug: 'Ik was 50 minuten later'

Afgesloten bruggen en wegwerkzaamheden zijn deze zomer een obstakel voor mensen die veel onderweg zijn. Zo ook voor uitvaartondernemers en mensen die op tijd bij een begrafenis of crematie moeten zijn. Dat merkt uitvaartbegeleider Carla van Hemert uit Papendrecht: "Je staat op de gekste tijden vast."

yv202671193A09149

Wordt dit de volgende succesvolle Belg bij FC Dordrecht? ‘Wilde graag deze stap maken’

Beni Mpanzu is bezig aan een sterke voorbereiding bij FC Dordrecht. Vol vertrouwen blikt de 22-jarige nieuweling vooruit op zijn eerste seizoen in de competitie waar zijn hart vol van is. “Het klikt echt met hoe ik voetbal zie.”

persoon te water overleden Dubbeldam

Overleden persoon in vijver blijkt 83-jarige vrouw, buurt geschrokken

In een vijver aan het Vijverplantsoen in de Dordtse wijk Dubbeldam is vrijdagochtend een overleden persoon gevonden. Het gaat volgens de politie om een 83-jarige vrouw. Hulpdiensten kregen rond 08.30 uur de melding van een persoon te water, nadat een buurtbewoner iets in het water zag liggen.

sigarettenpixabay

FIOD neemt ruim 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag in Ridderkerk

De Douane en FIOD hebben deze week meer dan 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag genomen in Ridderkerk. Twee mannen zitten vast.