gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Studio De Witt: Lagendijk en Ten Veen over situatie in de raad

In het tweede uur van Studio De Witt, zaterdag 4 juli van 11 tot 12 op DrechtstadFM, zullen de oud wethouders Jan Lagendijk en Dirk Ten Veen hun licht laten schijnen over de gebeurtenissen deze week in de gemeenteraad van Dordrecht. Studio De Witt is van 10 tot 12 te beluisteren op DrechtstadFM  op 95.7 FM.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op

Tijdens de gemeenteraadsvergadering van afgelopen woensdag 1 juli verlieten de raadsleden van de oppositiepartijen in de  loop van de avond de vergadering uit onvrede over de wijze waarop de coalitiepartijen met de oppositie omgaan. Dit alles leidde uiteindelijk tot schorsing van de vergadering die over de voor de stad belangrijke kadernota gaat. De kadernota waarbij het ook gaat over de door het college van burgemeester en wethouders voorgestelde bezuinigingen.  De vergadering zal nu aanstaande maandag, na een besloten deel waarin getracht zal worden de verstoorde relatie tussen coalitie en oppositie te herstellen, om  21.00 uur worden voortgezet. In de uitzending van Studio De  Witt zullen de oud wethouders in gesprek gaan over de gang van zaken.


Lees ook

werkzaamhedena16

Grote drukte verwacht: A16 bij Ridderkerk hele weekend dicht

De A16 tussen knooppunten Ridderkerk en Terbregseplein is van vrijdagavond tot en met maandagochtend afgesloten. Rijkswaterstaat verwacht grote drukte en zegt dat reizigers rekening moeten houden met extra reistijd van 30 tot 60 minuten.

drone molenlanden

Hoe moet jouw dorp er in de toekomst uitzien? Zuid-Holland vraagt het aan inwoners

Hoe is het om te wonen in een klein dorp in Zuid-Holland? En wat hebben inwoners nodig om daar prettig te kunnen wonen? De provincie Zuid-Holland onderzoekt dit en roept inwoners op om een enquête in te vullen. Het doel is om te ontdekken hoe kleine dorpen ook in de toekomst leefbaar en aantrekkelijk kunnen blijven.

bruggetjesliedrecht

Fietsersbruggetje helemaal afgesloten na nieuwe veiligheidscontrole

Een bruggetje voor fietsers en voetgangers in Sliedrecht is sinds begin oktober volledig afgesloten. De brug bij de Salonstoep was al een tijdje deels afgezet, maar uit een nieuwe controle is gebleken dat verder gebruik niet meer veilig is. De gemeente is daarom overgegaan tot volledige sluiting.

nk20260925NKS08454

Ontlading bij FC Dordrecht na broodnodige opsteker: ‘Team gezien met fighting spirit’

Tegen de verwachting in besloot FC Dordrecht de maand september met een knappe zege. Door de 3-2 thuisoverwinning op Almere City kruipt de ploeg langzaam uit het dal waar het de afgelopen weken in was beland. “Ik was vooral blij dat we weer met lef speelden.”

nanning

Hoe voorkom je een overval? Gemeente gaat juweliers helpen

De gemeente Dordrecht en de politie gaan in gesprek met juweliers in de stad over criminaliteit en wat daartegen te doen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in antwoord op raadsvragen. Het is een gevolg van overvallen die de laatste maanden in Dordrecht hebben plaatsgevonden op verschillende ondernemers.

nieuwlekkerland

Bekladdingen met hakenkruizen in Israëlische vlag, gemeente doet aangifte

Op meerdere plekken in Nieuw-Lekkerland zijn woensdag bekladdingen van Israëlische vlaggen met hakenkruizen aangetroffen. De gemeente Molenlanden heeft aangifte gedaan.