gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Studio De Witt: Lagendijk en Ten Veen over situatie in de raad

In het tweede uur van Studio De Witt, zaterdag 4 juli van 11 tot 12 op DrechtstadFM, zullen de oud wethouders Jan Lagendijk en Dirk Ten Veen hun licht laten schijnen over de gebeurtenissen deze week in de gemeenteraad van Dordrecht. Studio De Witt is van 10 tot 12 te beluisteren op DrechtstadFM  op 95.7 FM.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op

Tijdens de gemeenteraadsvergadering van afgelopen woensdag 1 juli verlieten de raadsleden van de oppositiepartijen in de  loop van de avond de vergadering uit onvrede over de wijze waarop de coalitiepartijen met de oppositie omgaan. Dit alles leidde uiteindelijk tot schorsing van de vergadering die over de voor de stad belangrijke kadernota gaat. De kadernota waarbij het ook gaat over de door het college van burgemeester en wethouders voorgestelde bezuinigingen.  De vergadering zal nu aanstaande maandag, na een besloten deel waarin getracht zal worden de verstoorde relatie tussen coalitie en oppositie te herstellen, om  21.00 uur worden voortgezet. In de uitzending van Studio De  Witt zullen de oud wethouders in gesprek gaan over de gang van zaken.


Lees ook

nahsportief

NAH Sportief maakt kans op prijs voor beste beweeginitiatief: 'al blij met deze nominatie'

NAH Sportief in Dordrecht maakt kans op een prijs voor het beste beweeginitiatief van Zuid-Holland. Het initiatief, wat eerder dit jaar werd opgericht, stimuleert mensen met niet-aangeboren hersenletsel (NAH) om te bewegen en te sporten op een manier die bij hen past. “Ik vind het feestelijk dat wij zo’n nominatie krijgen”, aldus Irene Zwinkels, initiatiefnemer van NAH Sportief.

sc genemuiden fc dordrecht

Blamage FC Dordrecht: bekeravontuur meteen voorbij na verlies bij amateurs

Het KNVB-bekertoernooi zit er voor FC Dordrecht opnieuw na één ronde op. De ploeg bibberde woensdag vanaf de aftrap en kende wel een betere fase, maar blameerde zich alsnog bij derdedivisionist SC Genemuiden: 3-2.

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

fancycrave1-hands-820272

Sites van gemeenten niet toegankelijk voor bezoekers met beperking: 'Mensen worden uitgesloten'

Slechts één op de twintig websites en apps van gemeenten in deze streek heeft de status ‘volledig toegankelijk’ voor mensen met een beperking. Dat blijkt uit een analyse van Rijnmond van gegevens van 23 gemeenten in de hele regio. Sliedrecht scoort slecht, maar benadrukt dat ontbrekend of verouderd onderzoek meespeelt in hun beoordeling.

politie

Acht aanhoudingen na inval in bedrijfspand en huis

Een 35-jarige Dordtenaar is maandag opgepakt bij een inval in een bedrijfspand en huis in Barendrecht. De politie ontdekte daar 100 kilo cocaïne. In totaal zijn acht aanhoudingen verricht.

OV staking

Opgelet: staking in het streekvervoer gaat donderdag niet door

De aangekondigde staking in het streekvervoer van donderdag gaat niet door. Vakbonden en werkgevers gaan opnieuw met elkaar in gesprek over een nieuwe cao voor de ongeveer 13.500 werknemers. De vakbonden schorten hun acties voor twee weken op.