gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Studio De Witt: Lagendijk en Ten Veen over situatie in de raad

In het tweede uur van Studio De Witt, zaterdag 4 juli van 11 tot 12 op DrechtstadFM, zullen de oud wethouders Jan Lagendijk en Dirk Ten Veen hun licht laten schijnen over de gebeurtenissen deze week in de gemeenteraad van Dordrecht. Studio De Witt is van 10 tot 12 te beluisteren op DrechtstadFM  op 95.7 FM.

arjan Verwoerd |  | Aangepast op

Tijdens de gemeenteraadsvergadering van afgelopen woensdag 1 juli verlieten de raadsleden van de oppositiepartijen in de  loop van de avond de vergadering uit onvrede over de wijze waarop de coalitiepartijen met de oppositie omgaan. Dit alles leidde uiteindelijk tot schorsing van de vergadering die over de voor de stad belangrijke kadernota gaat. De kadernota waarbij het ook gaat over de door het college van burgemeester en wethouders voorgestelde bezuinigingen.  De vergadering zal nu aanstaande maandag, na een besloten deel waarin getracht zal worden de verstoorde relatie tussen coalitie en oppositie te herstellen, om  21.00 uur worden voortgezet. In de uitzending van Studio De  Witt zullen de oud wethouders in gesprek gaan over de gang van zaken.


Lees ook

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_32_25.Still001.png

Hoge nood in de natuur? Deze speciale wc biedt uitkomst

In de gemeente Molenlanden is onlangs het eerste natuurtoilet van onze streek geopend. Het gaat om een zogeheten droogtoilet, dat zonder water, stroom of riool werkt en volledig zelfvoorzienend is.

wijngaardsesteeg.png

Huis in Wijngaarden voor drie maanden gesloten

De burgemeester van Molenlanden, Theo Segers, heeft een huis in Wijngaarden voor drie maanden gesloten. In het huis zijn goederen aangetroffen "die wijzen op voorbereidingshandelingen voor de productie en/of de handel in verdovende middelen", aldus de gemeente.

pexelsdrugscocaine.png

OM wil verdachte van handel 'stroom aan blokken cocaïne' negen jaar de cel in

Het Openbaar Ministerie (OM) heeft negen jaar cel geëist tegen een 44-jarige man uit Papendrecht in een zaak rondom internationale drugstransporten. Het OM wil ook dat hij 174.845 euro aan criminele verdiensten terugbetaalt.

artikel Cor Hamels marathon.jpg

100 marathons in 25 jaar, Cor (60) rent ze allemaal uit: ‘Dit maakt mij echt trots’

Voor Cor Hamels uit Hendrik-Ido-Ambacht was de marathon in Rotterdam van afgelopen weekend extra speciaal. De 60-jarige Ambachter liep namelijk zijn honderdste marathon. Na drie uur, 23 minuten en 35 seconden kwam hij over de finish. “Het was echt geweldig!”

kinderopvangASMedia.jpg

Kind belandt in sloot in Ottoland

Een kind is maandagochtend in een sloot beland aan de A in Ottoland. Hulpdiensten werden even na 11.30 uur massaal opgeroepen.

politiesieraden.png

Sieraden gestolen: politie zoekt eigenaren

De politie is op zoek naar de eigenaren van diverse sieraden, die in de huizen van drie verdachten van babbeltrucs zijn aangetroffen. De mannen werden eerder aangehouden na de oplichting van een 82-jarige vrouw uit Papendrecht, maar de gevonden sieraden zijn niet van de Papendrechtse vrouw.