Dordrecht, Netherlands

Studio De Witt voor één keer op zaterdagmiddag door storing Drechtstad FM

Door een technische storing in de radiostudio van Drechtstad FM is het tijdelijk niet mogelijk live-uitzendingen te maken. Daardoor zal het actualiteitenprogramma Studio de Witt zaterdagochtend niet live te horen via de Dordtse omroep, maar wel via RTV Papendrecht tussen 10:00 uur en 12:00 uur. De hele uitzending is via DrechtstadFM vanaf 16:00 uur te beluisteren.
Jordy Nijenhuis | 16 april 2021 13:50 | Aangepast op 16 april 2021 13:50
Martin Bloem, directeur van Deal Drecht Cities, is morgen de hoofdgast in Studio De Witt. Deal Drecht cities is het economische wervingsbureau van de Drechtsteden. In het tweede uur is er ruim aandacht voor de actualiteiten uit Dordrecht. Met de persconferentie van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid met interviews met voorzitter Wouter Kolff en GGD Zuid Holland-Zuid directeur Cees Vermeer over de corona-maatregelen.

De Dordtse dichter/schrijver Peter M. van der Linden vertelt over zijn jongste boek dat deze week gepresenteerd wordt. Wouter Kolff komt ook aan het woord over de breuk binnen de fractie van D66 en hoe er mee om te gaan als er straks twee D66-fracties in de raad plaatsnemen. Tenslotte spreken de Dordtse Seniorenbond en de VSP hun zorgen uit over ouderen uit Dordrecht, die naar andere steden moeten voor hun vaccinatie. Dichter van Dienst, die het tweede uur afsluit, is deze week Kees Klok.

Studio de Witt is deze zaterdag 17 april tussen 10:00 uur en 12:00 uur in de Drechtsteden en de Alblasserwaard live te horen via de radio en de website van RTV Papendrecht. Papendrecht FM is in de ether te ontvangen op 105.0 MHz en via de analoge Ziggo-kabel op 105.9 MHz. En de hele uitzending is dus 's middags tussen 16.00 en 18.00 uur te beluisteren via Drechtstad FM en de website van RTV Dordrecht en daarna terug te beluisteren via SoundCloud.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...