Dordrecht, Netherlands

Stuk vuurwerkbom door ruit

Een stuk ijzer van een vuurwerkbom vloog vrijdagavond 13 december door de kamer van een flat aan de Johan Wagenaarstraat in Krispijn.
Gert van der Steen | 16 december 2019 14:15 | Aangepast op 16 december 2019 14:15
Om een uur of acht werd de bom afgestoken op zo’n meter of twintig van de portiekflat. Het fragment kwam op de derde verdieping door de ruit.


De bewoner van de flat heeft aangifte gedaan van vernieling. Volgens de politie mag hij van geluk spreken dat het alleen maar materiële schade betreft. Er hadden heel gemakkelijk persoonlijke ongelukken kunnen gebeuren.

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Lees ook

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...

Hier komen honderden laadpalen, maar vind jij dat een goed idee?

Wat zijn geschikte en gewenste plekken voor nieuwe laadpalen? Die vraag stelt de gemeente Dordrecht ...