Supporters van FC Dordrecht hebben een Wijkwens ingediend. Daarmee hopen ze geld te krijgen voor het opknappen van het stadion aan de Krommedijk.
Redactie Streekomroep | 8 september 2026 14:00
Rijnmond | 7 september 2026 16:15
Redactie Streekomroep | 1 september 2026 23:26
Een inwoner van Hardinxveld-Giessendam is in de prijzen gevallen bij de Staatsloterij. De gelukkige winnaar kocht online een lot, waar de prijs van 1 miljoen euro op is gevallen.
Yasmina (25) heeft altijd al enorm van bakken gehouden. Hoewel ze dit vroeger deed met behulp van Dr. Oetker pakketten, maakt ze ze nu helemaal zelf. Ze heeft haar eigen bedrijf in Papendrecht, waar ze allerlei soorten baksels maakt en decoreert. Megan is wel benieuwd of taarten decoreren ook voor haar weggelegd is. Het proeven in ieder geval wel.
Het kleine skateparkje aan de Groenezoom in Dordrecht wordt vernieuwd. Hoewel de baan niet groter wordt, komen er wel meer obstakels bij. Zo moet het vernieuwde skatepark straks meer mogelijkheden bieden voor kinderen en jongeren uit de buurt om te skaten en te bewegen.
De politie heeft een hennepkwekerij met meer dan 450 planten ontdekt in de Dordtse wijk Crabbehof. De kwekerij kwam aan het licht door een lekkage, waar de onderbuurman al vijf dagen last van had.
FC Dordrecht heeft zich zaterdag niet kunnen revancheren voor de 6-1 dreun bij FC Volendam vorige week. Thuis tegen Jong AZ trok de ploeg in een doelpuntenfestival aan het kortste eind: 3-6.
Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.