Dordrecht, Netherlands

Susanna Inglada wint De Scheffer 2019

De winnaar van De Scheffer 2019 is de Spaanse kunstenaar Susanna Inglada. De Scheffer is een tweejaarlijkse aanmoedigingsprijs van de Vereniging Dordrechts Museum (VDM) voor jonge beeldend kunstenaars.
Corrado Francke | 25 september 2019 16:33 | Aangepast op 25 september 2019 16:33
De prijs bestaat uit een aankoop van een werk en een expositie in het Dordrechts Museum. Inglada wist de jury te overtuigen met haar zeggingskracht, vernieuwingsdrang en de sociale en politieke relevantie van haar werk. Dit werk is vanaf 16 november te bewonderen in het museum.

De prijs wordt mogelijk gemaakt door het Schefferfonds. De Vereniging Dordrechts Museum geeft invulling aan de wens van kunstenaar Ary Scheffer en zijn familie om jonge talentvolle kunstenaars te ondersteunen.

&t=1s

Lees ook

Michel leert jongeren hoe ze met hun geld moeten omgaan: ‘De hele rekening was binnen een week opgegokt’

Een studie betalen of een scooter kopen, en dat allemaal van een bijbaantje bij de supermarkt. De fi...

Man (18) opgepakt die tientallen meisjes en vrouwen belaagde

De politie heeft een 18-jarige Ridderkerker opgepakt die tientallen vrouwen zou hebben lastiggevalle...

Deze partij wil fatbikes weren op overlastplekken: 'De maat is vol'

De Dordtse VVD wil dat de gemeente gebieden aanwijst waar fatbikes niet meer welkom zijn. Volgens fr...

De Week van de Mantelzorg: ‘We willen opkomen voor mantelzorgers’

Het is de Week van de Mantelzorg en dat betekent dat in onze streek veel vrijwilligers in het zonne...

Auto's beschadigd na explosie

Bij een explosie in Dordrecht zijn maandagavond twee auto’s beschadigd geraakt. De explosie was even...

Dames kleuren de Dordtse carnavalstop, met prinses aan kop: 'Begon met een grapje'

Mannen hadden jarenlang de bovenhand, maar komende editie kleurt een prinses én een volledig vrouwel...