Dordrecht, Netherlands

Susanna Inglada wint De Scheffer 2019

De winnaar van De Scheffer 2019 is de Spaanse kunstenaar Susanna Inglada. De Scheffer is een tweejaarlijkse aanmoedigingsprijs van de Vereniging Dordrechts Museum (VDM) voor jonge beeldend kunstenaars.
Corrado Francke | 25 september 2019 16:33 | Aangepast op 25 september 2019 16:33
De prijs bestaat uit een aankoop van een werk en een expositie in het Dordrechts Museum. Inglada wist de jury te overtuigen met haar zeggingskracht, vernieuwingsdrang en de sociale en politieke relevantie van haar werk. Dit werk is vanaf 16 november te bewonderen in het museum.

De prijs wordt mogelijk gemaakt door het Schefferfonds. De Vereniging Dordrechts Museum geeft invulling aan de wens van kunstenaar Ary Scheffer en zijn familie om jonge talentvolle kunstenaars te ondersteunen.

&t=1s

Lees ook

Eerste winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht deze transferperiode. De 23-jarige verdedige...

Geen code oranje in onze streek, maar wat dan wel?

Het is code oranje in drie provincies vanwege het winterweer: Friesland, Groningen en Drenthe. Maar ...

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...