De band Waterproof Shampoo verzorgde deze maandagavond het optreden op Palm Parkies.
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 24 juli 2026 10:59
Redactie Streekomroep | 24 juli 2026 15:00
Redactie Streekomroep | 31 juli 2026 14:00
Dit weekend stroomt Dordrecht weer vol voor Big Rivers, een jaarlijks terugkerend festival met muziek en dans op verschillende podia in de stad. In een liveblog houdt de Streekomroep, in samenwerking met onze collega's van Rijnmond, je op de hoogte van alle activiteiten.
Terwijl de Papendrechtsebrug nu écht afgesloten is voor al het verkeer, hebben veel reizigers de alternatieve routes al gevonden. Waar het bij Station Stadspolders en de Waterbus aan de Veerdam in Papendrecht nog relatief rustig is, is het maandagochtend vroeg bij de oversteek tussen de Papendrechtse Visschersbuurt en de Dordtse Kerkeplaat een stuk drukker.
Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten, met mooi weer, veel sfeer, superveel bezoekers en een groot aantal bijzondere concerten. In augustus zijn er vier daarvan op zondag te zien op TV Dordrecht.
Wouter Kolff, commissaris van de Koning in Zuid-Holland, heeft een waarnemend burgemeester aangesteld voor Papendrecht. Wanneer burgemeester Margreet van Driel van 21 juli tot 10 augustus op vakantie is, neemt oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Jan Heijkoop de honneurs waar.
Beni Mpanzu is bezig aan een sterke voorbereiding bij FC Dordrecht. Vol vertrouwen blikt de 22-jarige nieuweling vooruit op zijn eerste seizoen in de competitie waar zijn hart vol van is. “Het klikt echt met hoe ik voetbal zie.”
Een kindje is woensdag overleden na een aanrijding met een bestelwagen in Dordrecht. Het slachtoffer is nog gereanimeerd, maar dat mocht niet meer baten.