Dordrecht, Netherlands

Swingende Nederpopdienst in de Wijnstok

De kerkdienst zondagmiddag in de Wijnstok werd omlijst door Nederpop. Het thema van de dienst was 'liefde' en hierbij werden verschillende liedjes gezongen door de gemeenteband.
Corrado Francke | 25 november 2019 16:40 | Aangepast op 25 november 2019 16:40
Tijdens de kerkdienst kwamen onder andere nummers van Nielson, Bløf, De Dijk en Marco Borsato voorbij. "We zijn ongeveer drie, drieënhalve maand bezig geweest met het selecteren van de nummers en het samenbrengen tot een optreden", vertelt zanger Ronald de Leeuw van Weenen.

"Ik denk dat er heel veel menselijke emoties naar boven komen in de liederen", zegt voorganger Peter Barmentlo. "Vanuit de Bijbel komt daar een bepaalde visie op, en die kan daar heel goed bij aansluiten. Liederen in de kerk krijgen vaak een hele andere betekenis, en dat vinden we zo mooi aan deze dienst."

Het is voor de tweede keer dat de kerk in Dubbeldam een dienst organiseert met moderne muziek. "En volgend jaar gaan we het zeker weer doen", vertelt Barmentlo. "Dan maken we weer een andere stap. We gaan er over nadenken wat dit gaat zijn."

&t=29s

Lees ook

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kertspakket. De afgelopen drie dagen stond wij...

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...