Dordrecht, Netherlands

Swingende Nederpopdienst in de Wijnstok

De kerkdienst zondagmiddag in de Wijnstok werd omlijst door Nederpop. Het thema van de dienst was 'liefde' en hierbij werden verschillende liedjes gezongen door de gemeenteband.
Corrado Francke | 25 november 2019 16:40 | Aangepast op 25 november 2019 16:40
Tijdens de kerkdienst kwamen onder andere nummers van Nielson, Bløf, De Dijk en Marco Borsato voorbij. "We zijn ongeveer drie, drieënhalve maand bezig geweest met het selecteren van de nummers en het samenbrengen tot een optreden", vertelt zanger Ronald de Leeuw van Weenen.

"Ik denk dat er heel veel menselijke emoties naar boven komen in de liederen", zegt voorganger Peter Barmentlo. "Vanuit de Bijbel komt daar een bepaalde visie op, en die kan daar heel goed bij aansluiten. Liederen in de kerk krijgen vaak een hele andere betekenis, en dat vinden we zo mooi aan deze dienst."

Het is voor de tweede keer dat de kerk in Dubbeldam een dienst organiseert met moderne muziek. "En volgend jaar gaan we het zeker weer doen", vertelt Barmentlo. "Dan maken we weer een andere stap. We gaan er over nadenken wat dit gaat zijn."

&t=29s

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Redactie Streek 56 | Jasper Kluten | 8 jan 2026 17:05

Lees ook

Moerdijk verkocht huis aan jong Papendrechts stel en komt nu tóch met oplossing

Elf dagen nadat Terrence (30) en Lindsey (31) uit Papendrecht een huis kochten van de gemeente Moerd...

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...

Vis van Klaas stopt na 30 jaar: ‘Ik vind het echt heel jammer’

Er komt een einde aan de Vis van Klaas. De viskraam die staat op het Damplein in de Dordtse wijk Dub...

Farhad heeft zorgen over zijn familie in Iran: 'Bellen kan niet, er is geen verbinding meer'

In Iran is de grootste opstand in jaren gaande, die hard wordt neergeslagen door het regime. Daarbij...

Burgemeester maakt zich druk over toename autobranden: 'Acht keer zoveel tijdens jaarwisseling'

Burgemeester Nanning Mol van Dordrecht maakt zich zorgen om de toename van het aantal autobranden. ...

Dordtse raad blikt terug op gladheidsbestrijding: ‘Veel verbetering mogelijk’

“We gaan de routekaart voor dit weer nogmaals evalueren”, belooft wethouder Marc Merx aan de raad. V...