Dordrecht, Netherlands

Synodewandeling tijdens Ode aan de Synode

Tijdens Ode aan de Synode bieden het Gilde Dordrecht en het Documentatie- en Kenniscentrum Augustijnenhof tweewekelijks een bijzondere Synodewandeling aan voor geïnteresseerden.
Fokko van der Straaten | 2 december 2018 16:12 | Aangepast op 2 december 2018 16:12
Het startpunt is om 14.00 uur in het Augustijnenhof, waar eerst een korte audiovisuele presentatie wordt gegeven onder het genot van een kop koffie of thee. Vervolgens neemt de gids u mee voor een wandeling langs de belangrijke locaties waar de Synode zich heeft afgespeeld. De wandeling (incl. presentatie) duurt tot circa 16.00 uur.

Normaal gesproken is de Grote Kerk in de wintermaanden op vrijdag en zaterdag gesloten, maar exclusief voor deze wandeling zullen de deelnemers in de gelegenheid worden gesteld om ook de kerk te bezoeken.

Minimaal 4 en maximaal 15 deelnemers per wandeling. De kosten zijn € 5,- per persoon.

Data

• Vrijdag 14 december 2018

• Vrijdag 11 januari 2019

• Zaterdag 26 januari 2019

• Vrijdag 8 februari 2019

• Zaterdag 23 februari 2019

• Vrijdag 8 maart 2019

• Zaterdag 23 maart 2019

• Vrijdag 5 april 2019

• Zaterdag 20 april 2019

• Vrijdag 3 mei 2019

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...