gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Taks vertrekt bij ASz

Bestuurder John Taks vertrekt bij het Albert Schweitzerziekenhuis. Hij wordt voorzitter van de Raad van Bestuur bij het Diakonessenhuis in Utrecht.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Hij heeft ruim 5 jaar in Dordrecht gewerkt, voor het grootste deel van de tijd samen met Pier Eringa. Na diens vertrek was hij de eenhoofdige Raad van Bestuur.

Algemeen wordt met veel waardering over Taks gesproken, omdat hij volledig op de hoogte was van wat zich op de werkvloer afspeelde. Daarbij speelde het een grote rol, dat hij zelf ooit als verpleegkundige is begonnen, waardoor hij veel voeling had met de praktijk. Hij was dan ook vaak op de afdelingen te vinden.

Peter van der Meer, bestuursvoorzitter sinds 1 oktober, vindt het spijtig dat hij maar zo kort kan samenwerken met Taks. Maar hij wenst hem, net zoals alle betrokkenen bij het ASz, veel succes toe in zijn nieuwe functie.
Foto: Frederike Roozen-Slieker

Lees ook

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.

zomerpark gemeente dordrecht

De hele zomer sport en spel in toekomstig Stadspark: ‘Gezellige ontmoetingsplek!’

Om Dordtenaren kennis te laten maken met het nieuwe Stadspark, organiseert de gemeente deze zomer voor het eerst ‘Zomerpark’. Onder die noemer zullen op twee verschillende locaties diverse sport- en spelactiviteiten worden georganiseerd. Daarnaast staan er twee maanden lang allerlei speeltoestellen, waar jong en oud gratis gebruik van kunnen maken.

20260526onderhandelaars2

Coalitieakkoord in Ridderkerk: winkels open op zondag en woningen voor eigen inwoners

Het nieuwe gemeentebestuur van Ridderkerk heeft woensdag het coalitieakkoord voor de komende periode gepresenteerd. De Partij 18PLUS, VVD en GroenLinks in Ridderkerk zijn er na twee maanden onderhandelen uit en willen onder meer het lokale woningverdeelsysteem voortzetten en winkeliers de ruimte geven om op zondag open te gaan.

zand

Van een gloednieuw fietspad tot een beveiliger: zo komt je straks veilig de rivier over

Om het voor reizigers makkelijker te maken, wordt er een fietspad aangelegd aan de Kerkedreef in Dordrecht. Zo kan de speciale pont op een veiligere manier worden bereikt, zodra de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug starten. En ook aan de overkant wordt er hard gewerkt om alles klaar te maken.

bouw Kraanspoor

Na dertig jaar wachten kan bebouwing Noordoevers beginnen: 'Heel bijzonder'

Na drie decennia van voorbereiding, is deze week dan echt de bouw begonnen van de eerste woningen aan de oever van de rivier de Noord. Nieuwbouwproject Kraanspoor is het eerste deel van een grote nieuwbouwwijk, genaamd De Noordoevers. Waar de komende tien jaar zo'n 800 woningen zullen verrijzen.

Zwijndrecht Samen vooruit_1-2

Sluiten azc en rem op sociale huur: de Zwijndrechtse plannen voor de komende jaren

1250 woningen erbij, minder (jeugd)overlast, meer sportende inwoners en een einde aan de asielopvang in het ARA-hotel. De wensenlijst in het nieuwe Zwijndrechtse raadsprogramma ‘Samen vooruit’, dat dinsdag werd ondertekend, is flink. Daarin zijn dit de belangrijkste en meest concrete plannen.