Dordrecht, Netherlands

Tankstations door dezelfde man overvallen

De overvaller van tankstation Tinq aan de Amalia van Solmsstraat wordt ook verdacht van de overval op het tankstation Total aan de Hugo van Gijnweg. Daar werd maandag 30 januari een medewerker met een mes bedreigd en geld en sigaretten buitgemaakt.
Petra Scheurwater | 8 februari 2017 10:15 | Aangepast op 8 februari 2017 10:15
De overvaller vluchtte destijds succesvol via het voetpad aan de achterkant van het tankstation. Vorige week dinsdag werd na de overval op Tinq een Dordtenaar van 32 opgepakt in zijn woning.


Het tankstation is onderdeel van Chantal Bijouterie & Mode dat op hetzelfde adres is gevestigd. Klanten belemmerden de man daar buit te maken, waarna hij vluchtte op een scootmobiel.

De politie onderzoekt nog of de man ook iets te maken heeft met de onlangs gepleegde overvallen op de slijterij aan de Reeweg-Oost en een Chinees restaurant op het Damplein.

Meest gelezen

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Lees ook

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...

Oud-burgemeester Sliedrecht te gast in Studio De Witt

Hij was oud-burgemeester van Sliedrecht, de Hoeksche Waard en Midden-Delfland, maar is tegenwoordig ...

Deze decennia oude sporthal krijgt eindelijk broodnodige opknapbeurt

Achterstallig onderhoud, een temperatuur die maar lastig te reguleren valt én ruimtegebrek. Jarenlan...

Lange file op A15 door ongelukken: uur vertraging

Op de A15 zijn vrijdagmiddag twee ongelukken gebeurd. Bij Sliedrecht botsten drie auto’s op elkaar e...

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...