Dordrecht, Netherlands

Taxatiedag ‘Iets of Nietsch´

Voor Dordtenaren die denken iets waardevols in huis te hebben organiseert Kunstrondje Dordt op zondag 12 februari een taxatiedag onder de titel ‘Iets of Nietsch’ in restaurant Art & Dining bij het Dordrechts Museum.
Gert van der Steen | 26 januari 2017 12:21 | Aangepast op 26 januari 2017 12:21
Leden van Kunstrondje zullen hun oordeel geven over de waarde van aangeboden antiek, schilderijen, keramiek enzovoort. Het publiek kan maximaal 3 voorwerpen kostenloos laten taxeren.

Maar het evenement beslaat twee dagen. Op de tweede dag, zondag 26 februari, wordt op het zelfde adres een veiling gehouden.

In beide gevallen gaan de deuren om 11 uur open. Taxatie is dan mogelijk tot 16.00 uur. Bij de veiling is er eerst een ‘kijkuurtje’. De veiling zelf begint dan om 12.00 uur.

Verdere informatie is te vinden op www.kunstrondjedordt.nl

Meest gelezen

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Lees ook

Cosmetisch arts Shai (43) is winnaar van Heel Holland Bakt en dit is zijn geheim

Hij was acht weekenden weg van huis, maar kwam terug met de eindzege in Heel Holland Bakt. Dordtenaa...

Illegale prostitutie aangepakt: gemeente sluit woning

In een woning in de Papendrechtse wijk Westpolder is volgens de gemeente ‘onvergunde prostitutie aan...

Beeldbellen met de meldkamer bij noodsituatie: ‘Ernst beter in te schatten’

Wie vanaf februari in onze streek 112 belt voor een medisch noodgeval, kan gevraagd worden om te vid...

Sliedrechter vast voor grootste drugsvangst ooit

Een Sliedrechter van 52 zit vast voor een van de grootste drugsvangsten die de douane ooit heeft ged...

Let op: dieven hebben het gemunt op auto-emblemen

De politie waarschuwt voor dieven die het hebben gemunt op Volkswagen-emblemen. In korte tijd hebben...

Waterschap helpt bij bestrijding van muskusratten, in 2034 moeten ze zijn uitgeroeid

Waterschap Rivierenland helpt andere waterschappen de bestrijding van muskusratten op te voeren. Het...