Dordrecht, Netherlands

Tazelaar erelid VSP

 Henk Tazelaar is benoemd tot erelid van de Verenigde Senioren Partij (VSP). Dat gebeurde maandagavond bij de presentatie van het verkiezingsprogramma van de partij.
Peter Tromp | 6 februari 2018 15:31 | Aangepast op 6 februari 2018 15:31
Tazelaar ontving naast zijn erelidmaatschap een oorkonde en een bos bloemen. Hij stopt na de verkiezingen met een actieve rol in de politiek. Lijsttrekker Margret Stolk heeft het werk al overgenomen.

De VSP presenteerde maandagavond ook elf speerpunten. Daaronder onder meer gratis openbaar vervoer en een basisinkomen voor 65-plussers. En meer kansen op een baan voor 45-plussers. De partij wil ook een wethouder voor ouderenbeleid. Die is er nu nog niet.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Asielopvang in dorpscentrum bijna klaar: deze maatregelen moeten overlast voorkomen

Over een week is het zo ver, dan opent de opvanglocatie in het centrum van Papendrecht voor tachtig ...

Ondernemers vragen om aanpassing verkeerssituaties: ‘Onduidelijk en gevaarlijk’

Het Ondernemersfonds Sliedrecht heeft de gemeente gevraagd om aanpassing van verschillende verkeerss...

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Aan carnavalsvierders geen gebrek dit weekend in Dordrecht, of eigenlijk: Ooi- en Ramsgat. Missie ge...

In deze gemeente is de gemiddelde huizenprijs bijna een half miljoen

Voor een huis ben je binnen onze streek opnieuw het duurst uit in de gemeente Molenlanden. Daar beta...

Brabant neemt polonaiserecord van onze streek over, maar voor hoe lang?

Het wereldrecord ‘de langste polonaise lopen’ is verbroken. Een aantal jaar was dat record in handen...

Meerdere woningen ontruimd na brand in kelderbox

In een kelderbox van een flat in Papendrecht heeft zondagochtend brand gewoed. Vanwege de rook die d...