Dordrecht, Netherlands

Techniekweek start met TechniekDock

De Techniekweek is vandaag van start gegaan. Een week waarin bedrijven, onderwijsinstellingen en de overheid samenwerken om jongeren uit de Drechtsteden voor de techniek te winnen.
Stefani Romani | 8 juni 2015 16:14 | Aangepast op 8 juni 2015 16:14
Vanmorgen stond de TechniekDock op het programma. Workshops voor basisschoolleerlingen over verschillende technieken uit voornamelijk de maritieme sector.

Het zal niet bij deze ene week blijven. De wethouder verteld dat er morgen gesprekken zullen zijn met onderwijsbestuurders over de manier waarom techniek in het onderwijsprogramma kan worden opgenomen. Naar verwachtingen zullen er in 2020 uitgebreide technieklessen worden gegeven op elke school.

Lees ook

Veertien jaar vol inzet, naastenliefde en groei: Riet neemt afscheid van geliefde buurtcentrum

Na veertien jaar zit het erop voor Riet Duykers als voorzitter van buurtcentrum De Buitenwacht in he...

Scholen, verenigingen en particulieren opgelet: verdien geld met tegelwippen

Tegels wippen en meer groen in je tuin levert geld op. Particulieren, scholen en verenigingen kunnen...

Brug over de Noord gaat 16 dagen dicht: dit zijn de alternatieven

Rijkswaterstaat zet tijdens de 16-daagse afsluiting van de Brug over de Noord volgende maand een gra...

Hoe voorlezen al op zeer jonge leeftijd peuters leert rekenen: 'Hoe vroeger, hoe beter'

Kinderen al op zeer jonge leeftijd voorlezen helpt niet alleen bij taalontwikkeling. Ook de rekenvaa...

Cosmetisch arts Shai (43) is winnaar van Heel Holland Bakt en dit is zijn geheim

Hij was acht weekenden weg van huis, maar kwam terug met de eindzege in Heel Holland Bakt. Dordtenaa...

Illegale prostitutie aangepakt: gemeente sluit woning

In een woning in de Papendrechtse wijk Westpolder is volgens de gemeente ‘onvergunde prostitutie aan...