Dordrecht, Netherlands

Techniekweek start met TechniekDock

De Techniekweek is vandaag van start gegaan. Een week waarin bedrijven, onderwijsinstellingen en de overheid samenwerken om jongeren uit de Drechtsteden voor de techniek te winnen.
Stefani Romani | 8 juni 2015 16:14 | Aangepast op 8 juni 2015 16:14
Vanmorgen stond de TechniekDock op het programma. Workshops voor basisschoolleerlingen over verschillende technieken uit voornamelijk de maritieme sector.

Het zal niet bij deze ene week blijven. De wethouder verteld dat er morgen gesprekken zullen zijn met onderwijsbestuurders over de manier waarom techniek in het onderwijsprogramma kan worden opgenomen. Naar verwachtingen zullen er in 2020 uitgebreide technieklessen worden gegeven op elke school.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Het zou vier jaar bewegen, maar Dordtse Bewegende Bos verdwijnt nu al

Een boom op je parkeerplek in plaats van een auto: hoe ziet dat eruit? Het Bewegend Bos liet de Dord...

Deze molen staat al maanden stil: ‘Je wil die wieken horen!’

De Kooiwijkse molen in Oud-Alblas mag niet meer draaien omdat er schade is aan de wieken. De restaur...

Extra vuurwerkvrije zone in dit dorp en jij kunt hierover meebeslissen

De gemeente Papendrecht wil dit jaar één extra vuurwerkvrije zone toevoegen. Inwoners en ondernemers...

Dit succesvolle bedrijf ontwerpt onderzeeërs: 'Het best bewaarde geheim van de scheepsbouw'

Op verjaardagen over hun werk praten? Dat doen medewerkers van ingenieursbureau Nevesbu uit Alblasse...

Raadsleden eisen onmiddellijke openheid rond sociale dienst: 'Te lang onvolledige informatievoorziening'

Er moet volledige openheid komen rond het SDD-dossier. In een gezamenlijke brief richten negen oppos...

In dit dorp staan de minste donoren geregistreerd: meer dan de helft geeft géén toestemming

Inwoners van de gemeente Alblasserdam staan met 48,9 procent het minst vaak geregistreerd als donor ...