Dordrecht, Netherlands

Techniekweek start met TechniekDock

De Techniekweek is vandaag van start gegaan. Een week waarin bedrijven, onderwijsinstellingen en de overheid samenwerken om jongeren uit de Drechtsteden voor de techniek te winnen.
Stefani Romani | 8 juni 2015 16:50 | Aangepast op 8 juni 2015 16:50
Vanmorgen stond de TechniekDock op het programma. Workshops voor basisschoolleerlingen over verschillende technieken uit voornamelijk de maritieme sector.

Het zal niet bij deze ene week blijven. De wethouder vertelt dat er morgen gesprekken zullen zijn met onderwijsbestuurders over de manier waarop techniek in het onderwijsprogramma kan worden opgenomen. Naar verwachtingen zullen er in 2020 uitgebreide technieklessen worden gegeven op elke school.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Brug over de Noord komend weekend toch niet dicht

De Brug over de Noord blijft in het weekend van 28 november tot 1 december toch open voor al het weg...

FC Dordrecht verrast met zege in kletsnat Kerkrade: ‘Hard voor gevochten’

Effectiviteit in de afronding bezorgde FC Dordrecht dinsdagavond een zege bij Roda JC: 1-2. Trainer ...

Onderzoek naar mogelijk racistische geluiden richting FC Dordrecht-doelman

Roda JC doet onderzoek naar mogelijke racistische uitlatingen van de eigen aanhang richting FC Dordr...

Erfgoedspektakel laat Biesboschhal dit weekend klinken als nooit tevoren

Hoe klinkt maritiem erfgoed als je het laat spreken? Dat is de centrale vraag tijdens een bijzonder ...

FC Dordrecht wint weer eens: 1-2 bij Roda JC op druilerige dinsdag

FC Dordrecht moest er even op wachten, maar heeft de gehoopte Keuken Kampioen Divisie-zege binnen. D...

Vreugde én verdriet: wat 50 jaar onafhankelijkheid betekent voor Dordtse Surinamers

Het is vandaag precies vijftig jaar geleden dat Suriname onafhankelijk werd van Nederland. Voor vee...