Dordrecht, Netherlands

Techniekweek start met TechniekDock

De Techniekweek is vandaag van start gegaan. Een week waarin bedrijven, onderwijsinstellingen en de overheid samenwerken om jongeren uit de Drechtsteden voor de techniek te winnen.
Stefani Romani | 8 juni 2015 16:50 | Aangepast op 8 juni 2015 16:50
Vanmorgen stond de TechniekDock op het programma. Workshops voor basisschoolleerlingen over verschillende technieken uit voornamelijk de maritieme sector.

Het zal niet bij deze ene week blijven. De wethouder vertelt dat er morgen gesprekken zullen zijn met onderwijsbestuurders over de manier waarop techniek in het onderwijsprogramma kan worden opgenomen. Naar verwachtingen zullen er in 2020 uitgebreide technieklessen worden gegeven op elke school.

Lees ook

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...

Vertrekkers, nieuwelingen én K-pop aan de Krommedijk

De Plucheplakkers komen uit de winterstop! Omdat FC Dordrecht-Helmond Sport is afgelast, publiceren ...