Dordrecht, Netherlands

Telefoons Daltonleerlingen gestolen op school

Terwijl scholieren van het Stedelijk Dalton Lyceum aan de Overkampweg hard bezig waren met het maken van hun schoolexamen, sloop mogelijk een indringer bij de school naar binnen. Smartphones die leerlingen vanwege de toets hadden ingeleverd, werden gestolen.
Vivian Rutte | 2 februari 2021 14:37 | Aangepast op 2 februari 2021 14:37
Volgens de politie werd de bak met de telefoons in een onbewaakt ogenblik gestolen. Drie leerlingen hadden geluk. Zij hadden een Findme-app op hun telefoon staan. Zo konden ze zien waar hun telefoon zich op dat moment bevond. 

Daardoor vonden zij hun eigendom terug in een bosje in Dubbeldam. De andere telefoons zijn nog niet gevonden. Het onderzoek naar de diefstal is in volle gang, zegt de politie. 

Lees ook

Meerdere auto's uitgebrand in Sliedrecht

In Sliedrecht zijn in de nacht van zondag op maandag twee auto’s uitgebrand. Dat gebeurde aan de Kar...

Twee Papendrechters vast na steekpartij waarbij 18-jarige gewond raakte

De politie heeft zondag twee 20-jarige mannen uit Papendrecht aangehouden voor een steekpartij in de...

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...