Dordrecht, Netherlands

Telling nog in volle gang in Dordrecht

Nog geen 10 %  van de stemmen die in onze stad zijn uitgebracht waren rond 22.30 uur geteld. Belangrijkste reden daarvoor is de hoge opkomst.
Marjolein Vos | 15 maart 2017 22:26 | Aangepast op 15 maart 2017 22:26
Die was een uur voor sluiting van de bussen ruim 81 % en dat is 19 % meer dan bij de vorige verkiezingen voor de Tweede Kamer. 

Vanwege de hoge opkomst werden in de loop van de dag extra bussen bij de stembureaus gebracht. Om 21.00 uur stonden er bij verschillende bureaus nog rijen met stemmers. Die mochten allemaal nog het biljet invullen. Uiteindelijk zijn de laatste bureaus in Dordrecht rond 21.30 uur gesloten.

Volg de laatste ontwikkelingen op het  Stadhuis via onze Facebook-pagina.  Meer over de verkiezingen ziet u morgen in het TV Dordrecht Nieuws en in het programma Op Pad Met Ad, dat geheel in het teken van de uitslagen staat. 








Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...

Rechtbank: Nederlandse Staat doet genoeg om PFAS-problemen tegen te gaan

De Nederlandse Staat doet voldoende om de verspreiding van PFAS tegen te gaan. Dat is de uitspraak v...

Ziekenhuis stelt operaties uit vanwege griepgolf: 'Veel patiënten met griepklachten'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis heeft noodgedwongen operaties uit moeten stellen vanwege een griepg...

Helft minder treinen op MerwedeLingelijn door verzakte dijk

Er reden woensdag urenlang minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem. Volgens vervoerder Qbuzz wa...