Dordrecht, Netherlands

Telling nog in volle gang in Dordrecht

Nog geen 10 %  van de stemmen die in onze stad zijn uitgebracht waren rond 22.30 uur geteld. Belangrijkste reden daarvoor is de hoge opkomst.
Marjolein Vos | 15 maart 2017 22:26 | Aangepast op 15 maart 2017 22:26
Die was een uur voor sluiting van de bussen ruim 81 % en dat is 19 % meer dan bij de vorige verkiezingen voor de Tweede Kamer. 

Vanwege de hoge opkomst werden in de loop van de dag extra bussen bij de stembureaus gebracht. Om 21.00 uur stonden er bij verschillende bureaus nog rijen met stemmers. Die mochten allemaal nog het biljet invullen. Uiteindelijk zijn de laatste bureaus in Dordrecht rond 21.30 uur gesloten.

Volg de laatste ontwikkelingen op het  Stadhuis via onze Facebook-pagina.  Meer over de verkiezingen ziet u morgen in het TV Dordrecht Nieuws en in het programma Op Pad Met Ad, dat geheel in het teken van de uitslagen staat. 








Lees ook

Flinke klap langs A15, bestuurder aangehouden voor rijden onder invloed

Een busje is maandagmiddag tegen een stilstaande vrachtwagen gebotst. Het ongeluk gebeurde om 15.30 ...

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Een motorrijder is maandagochtend aan zijn verwondingen overleden na een botsing met een auto in Zwi...

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...