Dordrecht, Netherlands

Tennisverenigingen DLTC en Thialf onderzoeken fusie

Tennisverenigingen DLTC en Thialf LTC gaan mogelijk samen verder als één club. Dit komt omdat de ledenaantallen in beide verenigingen teruglopen en tennisvereniging Thialf vanaf 2021 op een nieuwe locatie verder moet.
Petra Scheurwater | 16 oktober 2019 11:29 | Aangepast op 16 oktober 2019 11:29
Thialf heeft zijn accommodatie sinds 2005 op sportpark Amstelwijck. De club moet daar eind 2020 vertrekken omdat de gemeente op die plek woningen wil bouwen.


De clubs zijn daarom een onderzoek begonnen naar een fusie op basis van gelijkwaardigheid, daar hebben beide ledenvergaderingen zich voor uitgesproken. In het onderzoek zal onder andere duidelijk moeten worden of er op het sportpark van DLTC aan de Nieuweweg genoeg ruimte is voor de leden van beide verenigingen.

Het is de bedoeling dat er begin 2020 duidelijkheid is over de haalbaarheid van een samenvoeging. De clubs hebben samen ongeveer 500 leden.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...