gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tennisverenigingen DLTC en Thialf onderzoeken fusie

5af778d4eb00a384aa8b48d05b5bc339.jpg

Tennisverenigingen DLTC en Thialf LTC gaan mogelijk samen verder als één club. Dit komt omdat de ledenaantallen in beide verenigingen teruglopen en tennisvereniging Thialf vanaf 2021 op een nieuwe locatie verder moet.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Thialf heeft zijn accommodatie sinds 2005 op sportpark Amstelwijck. De club moet daar eind 2020 vertrekken omdat de gemeente op die plek woningen wil bouwen.


De clubs zijn daarom een onderzoek begonnen naar een fusie op basis van gelijkwaardigheid, daar hebben beide ledenvergaderingen zich voor uitgesproken. In het onderzoek zal onder andere duidelijk moeten worden of er op het sportpark van DLTC aan de Nieuweweg genoeg ruimte is voor de leden van beide verenigingen.

Het is de bedoeling dat er begin 2020 duidelijkheid is over de haalbaarheid van een samenvoeging. De clubs hebben samen ongeveer 500 leden.

Lees ook

asfalteringswerkzaamheden.png

Let op: N915 richting A15 komende dagen dicht

Verkeer bij Hendrik-Ido-Ambacht moet de komende dagen rekening houden met omleidingen en vertraging. Rijkswaterstaat vernieuwt het asfalt op de N915, tussen de kruising Noordeinde en de aansluiting Hendrik-Ido-Ambacht van de A15.

pexelswandeling.png

Dit jaar geen avondvierdaagse in Sliedrecht

Geen avondvierdaagse in Sliedrecht dit jaar. Ondanks herhaaldelijke oproepen, is het de organisatie niet gelukt om genoeg vrijwillige verkeersregelaars te vinden. "Door dit tekort kunnen wij de veiligheid van de deelnemers en overige weggebruikers niet voldoende waarborgen", schrijft de organisatie Avondvierdaagse Sliedrecht. Deelnemers krijgen hun inschrijfgeld terug.

PSX_20260527_233207.jpg

Auto brandt uit in Papendrecht

In Papendrecht is woensdagavond laat een auto in vlammen opgegaan. De wagen stond geparkeerd aan de Stellingmolen.

fotoa16n3verhaal.jpg

Terug naar 80 kilometer per uur op A16 en N3? ‘Voorkomen dat we ziek worden’

De snelheid op de A16 en N3 bij Dordrecht moet terug naar 80 kilometer per uur. Daarvoor pleiten verschillende gemeenteraadsleden, die dinsdag enigszins teleur werden gesteld. “Dit zou een mooie eerste stap zijn.”

IMG-20260527-WA0038.jpg

Jonge drenkeling (18) gevonden in zwemplas, later in ziekenhuis overleden

De 18-jarige jongen die woensdag bewusteloos werd gevonden in de Dordtse zwemplas De Merwelanden, is in het ziekenhuis overleden. Dat meldt de politie. Het slachtoffer werd ter plekke gereanimeerd en is daarna met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

Pands Seringenstraat.png

huisvesting

Voormalig vluchtelingenpand straks woonruimte statushouders: ‘Er is nog geen besluit’

De gemeente Papendrecht wil het voormalig asielpand aan de Seringenstraat gebruiken als woonruimte voor mensen met een verblijfsvergunning. Het gebouw moet vanaf dit najaar beschikbaar komen voor 25 tot 40 personen en zal een jaar beschikbaar blijven.