Dordrecht, Netherlands

Tennisverenigingen DLTC en Thialf onderzoeken fusie

Tennisverenigingen DLTC en Thialf LTC gaan mogelijk samen verder als één club. Dit komt omdat de ledenaantallen in beide verenigingen teruglopen en tennisvereniging Thialf vanaf 2021 op een nieuwe locatie verder moet.
Petra Scheurwater | 16 oktober 2019 11:29 | Aangepast op 16 oktober 2019 11:29
Thialf heeft zijn accommodatie sinds 2005 op sportpark Amstelwijck. De club moet daar eind 2020 vertrekken omdat de gemeente op die plek woningen wil bouwen.


De clubs zijn daarom een onderzoek begonnen naar een fusie op basis van gelijkwaardigheid, daar hebben beide ledenvergaderingen zich voor uitgesproken. In het onderzoek zal onder andere duidelijk moeten worden of er op het sportpark van DLTC aan de Nieuweweg genoeg ruimte is voor de leden van beide verenigingen.

Het is de bedoeling dat er begin 2020 duidelijkheid is over de haalbaarheid van een samenvoeging. De clubs hebben samen ongeveer 500 leden.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...

Voedselbank Dordrecht viert éénjarig bestaan met muurschildering en extra hulpverlening

De Dordtse voedselbank aan de Edisonstraat vierde woensdag haar éénjarig bestaan. Ter gelegenheid da...

Dodelijk ongeluk bij onbewaakte spoorwegovergang: risico's waren bekend

De veiligheidsrisico's bij de onbewaakte spoorwegovergang in het Brabantse Hooge Zwaluwe waren beken...

'Neem vrede met de wisselvalligheid van FC Dordrecht'

FC Dordrecht slikt de zesde nederlaag van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Op de Krommedij...

Deze horecaondernemer wint prestigieuze prijs: 'Ik ben ongelofelijk trots'

Alblasserdammer en horecabaas Bjorn van Dijl is tijdens de Entree Awards uitgeroepen tot Horecaonder...

Voetganger (34) die werd geschept door auto in ziekenhuis overleden

De voetganger die dinsdag aan het einde van de middag op de Krispijnseweg in Dordrecht werd aangered...