Dordrecht, Netherlands

Tentoonstelling Bob Kemper

Atelier Kunst & Vorm laat deze maand een overzicht zien van het werk van Bob Kemper. De kunstenaar staat bekend om zijn figuratieve kunst.
Peter Tromp | 4 april 2018 14:16 | Aangepast op 4 april 2018 14:16
Atelier Kunst & Vorm laat deze maand een overzicht zien van het werk van Bob Kemper. De kunstenaar staat bekend om zijn figuratieve kunst. Kemper overleed in 1995. In de jaren 60 behoorde Kemper tot de Nieuw Figuratieve stroming. Kemper is altijd trouw gebleven aan zijn eigen stijl. In tegenstelling tot kunstenaars als bijvoorbeeld Mondriaan.

Het werk van Kemper wordt gezien als tijdloos.

Het overzicht van het werk van Bob Kemper is te zien van 8 april tot 30 april in Kunst en Vorm aan de Gravenstraat 31. De galerie is open van vrijdag tot en met zondag tussen 12.00 en 17.00 uur.

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...

Let op: oude kerstboom inleveren verplaatst!

Wie zijn oude kerstboom nog kwijt wil en mee wil doen aan een speciale actie van de gemeente Dordrec...

Liveblog winterweer: ov ligt nagenoeg plat, boeren maken wegen begaanbaar

De komende uren trekt een flink pak sneeuw over onze streek. Het KNMI waarschuwt voor gladheid en Ri...

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...

Een tiental mensen in winteropvang Leger des Heils: 'Nu meer behoefte aan'

Tijdens de strenge winterdagen met hevige sneeuwval doet het Leger des Heils in Dordrecht een extra ...

Rijexamens opnieuw afgelast: ‘We zien echt gevaarlijke dingen op de weg’

Alle rijexamens in onze streek zijn afgelast. Net als maandag zijn de examens die gereden zouden wor...