gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tentoonstelling Dordrechts Museum stopt eerder

4aa606ba959b5103670bab968309391d

Het Dordrechts Museum stopt twee weken eerder met de tentoonstelling Collectie De Rietgors. De expositie moet plaats maken voor een nieuwe tentoonstelling.

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Collectie De Rietgors toont werken uit een gesloten Papendrechts museum. Het Dordrechts Museum kreeg in 2017 de verzameling in bruikleen. Er zijn onder andere topstukken te zien van: Jan Sluiters, Karel Appel, Corneille en Charley Toorop.


De deuren van de tentoonstelling sluiten op 7 oktober. Daarna zijn de beste stukken uit de collectie nog te zien in de vaste opstelling van het museum.


Voordat de expositie sluit kunnen Papendrechters de werken nog gratis komen bekijken. Op vertoon van hun identiteitsbewijs kunnen mensen die in de gemeente geboren zijn of er wonen op 5, 6 en 7 oktober gratis naar binnen.

Lees ook

politie 01

Omstander belemmert politie bij aanhoudingen na vechtpartij

De politie heeft afgelopen weekend twee mannen aangehouden na een vechtpartij in het centrum van Dordrecht. Een omstander probeerde daarbij het optreden van de agenten te belemmeren, zo meldt de politie op sociale media.

boetes voetgangersgebied

Meer dan 250 keer ‘geflitst’: tweewielers op de bon in binnenstad

Tientallen keren per week rijden brom- en snorfietsers op plekken in de Dordtse binnenstad waar dat niet mag. Sinds 1 oktober vorig jaar worden overtreders in het voetgangersgebied door de gemeente geregistreerd door speciale camera’s. In 273 gevallen is de bestuurder sindsdien op de bon geslingerd.

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.

drod 07

Van de Krommedijk naar Kralingen: FC Dordrecht raakt Van Vianen kwijt

Daniël van Vianen verruilt FC Dordrecht voor Excelsior. De talentvolle middenvelder uit Groot-Ammers tekent voor drie seizoenen plus optie voor nog een jaar in het Rotterdamse Kralingen.

fotorws

Dit zijn de vijf meestgestelde vragen over de afsluiting van de Papendrechtsebrug

Sinds bekend is dat de Papendrechtsebrug negen maanden dichtgaat voor al het verkeer, wordt Rijkswaterstaat overspoeld met vragen en opmerkingen. De duur van de afsluiting is voor veel mensen een heikel punt, merkt omgevingsmanager Diana Wonnink. “Het is geen fijne boodschap om te moeten brengen.”

fietsendief gepakt

Politie pakt notoire fietsendief: 19 tweewielers gevonden

De politie heeft afgelopen weekend in Dordrecht een man aangehouden die verdacht wordt van meerdere fietsendiefstallen. Bij de man thuis zijn vervolgens 19 tweewielers gevonden, waarvan er zeven als gestolen geregistreerd staan.