Dordrecht, Netherlands

Tentoonstelling Dordrechts Museum stopt eerder

Het Dordrechts Museum stopt twee weken eerder met de tentoonstelling Collectie De Rietgors. De expositie moet plaats maken voor een nieuwe tentoonstelling.
Lois Haanskorf | 12 september 2018 13:41 | Aangepast op 12 september 2018 13:41
Collectie De Rietgors toont werken uit een gesloten Papendrechts museum. Het Dordrechts Museum kreeg in 2017 de verzameling in bruikleen. Er zijn onder andere topstukken te zien van: Jan Sluiters, Karel Appel, Corneille en Charley Toorop.


De deuren van de tentoonstelling sluiten op 7 oktober. Daarna zijn de beste stukken uit de collectie nog te zien in de vaste opstelling van het museum.


Voordat de expositie sluit kunnen Papendrechters de werken nog gratis komen bekijken. Op vertoon van hun identiteitsbewijs kunnen mensen die in de gemeente geboren zijn of er wonen op 5, 6 en 7 oktober gratis naar binnen.

Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...