Dordrecht, Netherlands

Tentoonstelling Dordrechts Museum stopt eerder

Het Dordrechts Museum stopt twee weken eerder met de tentoonstelling Collectie De Rietgors. De expositie moet plaats maken voor een nieuwe tentoonstelling.
Lois Haanskorf | 12 september 2018 13:41 | Aangepast op 12 september 2018 13:41
Collectie De Rietgors toont werken uit een gesloten Papendrechts museum. Het Dordrechts Museum kreeg in 2017 de verzameling in bruikleen. Er zijn onder andere topstukken te zien van: Jan Sluiters, Karel Appel, Corneille en Charley Toorop.


De deuren van de tentoonstelling sluiten op 7 oktober. Daarna zijn de beste stukken uit de collectie nog te zien in de vaste opstelling van het museum.


Voordat de expositie sluit kunnen Papendrechters de werken nog gratis komen bekijken. Op vertoon van hun identiteitsbewijs kunnen mensen die in de gemeente geboren zijn of er wonen op 5, 6 en 7 oktober gratis naar binnen.

Lees ook

Pret, maar ook problemen door winters weer in de regio

Winterse omstandigheden in onze streek, die grotendeels wit kleurt. Tot 12.00 uur was code oranje va...

Waterschap zoekt nieuwe vrijwillige dijkwachten in onze streek

Het Waterschap Rivierenland is dringend op zoek naar nieuwe vrijwillige dijkwachten in de regio Albl...

Ernstige brand historisch pand: ‘Een minuut later en jullie huis was compleet weggeweest’

In een historisch pand aan de Korte Engelenburgerkade gaat het op oudjaarsavond flink mis. Terwijl d...

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...

Je bankrekening spekken? Hier kun jij je vuurwerkafval en kerstboom inleveren

Gelukkig nieuwjaar! 2026 is begonnen. Tijdens de jaarwisseling wordt altijd veel vuurwerk afgestoken...