Dordrecht, Netherlands

Tentoonstelling Foto’s van de Week geopend

Alle Foto’s van de Week zijn vanaf vrijdag 2 maart weer te bewonderen in de hal van het Stadskantoor. Zoals elk jaar heeft het publiek weer de mogelijkheid om te stemmen voor de Foto van het Jaar 2017.
Gert van der Steen | 5 maart 2018 10:49 | Aangepast op 5 maart 2018 10:49
De tentoonstelling werd vrijdag onder belangstelling van tientallen amateurfotografen geopend door Peter van Bennekom, de directeur Dienstverlening Drechtsteden.

Elke week vraagt de gemeente inwoners van Dordrecht een foto van de stad in te sturen. de mooiste wordt verkozen tot Foto van de Week en op de website van de gemeente gepubliceerd. Ook dit jaar wordt traditiegetrouw hiervan een tentoonstelling ingericht, waar dan de mooiste foto van het hele jaar kan worden gekozen. Het publiek kan stemmen tot dinsdag 27 maart (behalve op 21 maart, verkiezingsdag) en burgemeester Kolff reikt op woensdag 28 maart de prijzen uit. De prijzen, want behalve de publieksprijs worden de inzendingen ook door een vakjury beoordeeld. De jury bestaat uit de Dordtse fotografen Maartje Brockbernd en Cees Schilthuizen.
Foto; Jan van der Waal

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Lees ook

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...