Dordrecht, Netherlands

Tentoonstelling in Pictura

De kunstwerken van de Dordtse beeldhouwer Jan Timmer zijn sinds zaterdag te zien in Pictura, omdat hij dit jaar tachtig wordt. 
Sven Kuenen | 23 februari 2015 14:40 | Aangepast op 23 februari 2015 14:40
Ook zijn de kunstwerken van twee andere beeldhouwers te zien. De kunstwerken van Jan Timmer staan over de hele wereld, onder andere in Frankrijk, China en Mexico. Ook heeft hij zes kunstwerken in Dordrecht staan.

Timmer heeft zijn opleiding gedaan in Amsterdam. Daarna heeft hij tien jaar in Antwerpen gewoond. Sinds 1975 woont en werkt hij in Dordrecht. Zijn atelier staat in het Wantijpark. Hij maakt vooral abstracte kunstwerken.

De expositie is te zien in Pictura tot en met 4 april. 

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...