Dordrecht, Netherlands

Tentoonstelling in Pictura

De kunstwerken van de Dordtse beeldhouwer Jan Timmer zijn sinds zaterdag te zien in Pictura, omdat hij dit jaar tachtig wordt. 
Sven Kuenen | 23 februari 2015 14:40 | Aangepast op 23 februari 2015 14:40
Ook zijn de kunstwerken van twee andere beeldhouwers te zien. De kunstwerken van Jan Timmer staan over de hele wereld, onder andere in Frankrijk, China en Mexico. Ook heeft hij zes kunstwerken in Dordrecht staan.

Timmer heeft zijn opleiding gedaan in Amsterdam. Daarna heeft hij tien jaar in Antwerpen gewoond. Sinds 1975 woont en werkt hij in Dordrecht. Zijn atelier staat in het Wantijpark. Hij maakt vooral abstracte kunstwerken.

De expositie is te zien in Pictura tot en met 4 april. 

Lees ook

Dit boek vertelt het verhaal van autoverzamelaar Ad Palmen en zijn 'barnfind'

In één klap werd de collectie oldtimers van Ad Palmen, terwijl hij het zelf waarschijnlijk nooit hee...

Luister hier terug: Studio De Witt van zaterdag 30 september

Dordts nieuws in overvloed in de wekelijkse radio-uitzending van Studio De Witt. Het radioprogramma ...

FC Dordrecht is zichzelf niet meer na openingsgoal: 'Niet het vermogen om door te zetten'

FC Dordrecht leek vrijdagavond in Eindhoven onderweg naar de derde uitzege op rij, maar door een dom...

FC Dordrecht geeft voor de derde keer dit seizoen in de slotfase een zege uit handen

FC Dordrecht heeft vrijdagavond op frustrerende wijze een zege uit handen gegeven bij FC Eindhoven. ...

Dordtenaar Anne Mollema vertelt over zijn functie bij waterschap Hollandse Delta

Er wordt deze week veel aandacht besteed aan het water. Zo werd woensdag de vloedschottentest uitgev...

Programmering Studio De Witt zaterdag 30 september 2023

In Studio De Witt komen deze zaterdag weer allerlei onderwerpen aan bod. Het radioprogramma van pres...