Dordrecht, Netherlands

Tentoonstelling in Pictura

De kunstwerken van de Dordtse beeldhouwer Jan Timmer zijn sinds zaterdag te zien in Pictura, omdat hij dit jaar tachtig wordt. 
Sven Kuenen | 23 februari 2015 14:40 | Aangepast op 23 februari 2015 14:40
Ook zijn de kunstwerken van twee andere beeldhouwers te zien. De kunstwerken van Jan Timmer staan over de hele wereld, onder andere in Frankrijk, China en Mexico. Ook heeft hij zes kunstwerken in Dordrecht staan.

Timmer heeft zijn opleiding gedaan in Amsterdam. Daarna heeft hij tien jaar in Antwerpen gewoond. Sinds 1975 woont en werkt hij in Dordrecht. Zijn atelier staat in het Wantijpark. Hij maakt vooral abstracte kunstwerken.

De expositie is te zien in Pictura tot en met 4 april. 

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...