Dordrecht, Netherlands

Tentoonstelling Nieuw Dordts Peil

In de Berckepoort wordt volgende week woensdag de tentoonstelling van Nieuw Dordts Peil geopend. Tijdens de expositie is te zien hoe Dordrecht er in de toekomst uit zou kunnen zien.
Sandra Hoek | 3 mei 2017 15:39 | Aangepast op 3 mei 2017 15:39
Wat er precies is te zien,is nog niet bekend. De makers hebben tot en met maandag de tijd om hun werkstukken in te leveren.

Broedgroepen

De gemeente riep vorig jaar Dordtenaren op om ideeën te spuien over hoe de stad er in de toekomst uit zou kunnen zien. Groepjes mensen, zogenoemde broedgroepen, bogen zich over de inzendingen en kozen er een paar uit om verder uit te werken. Het resultaat van de drie werkgroepen is te zien tijdens de expositie.

Openingstijden

De tentoonstelling is gratis te bezoeken en duurt tot en met 27 mei.

De openingstijden zijn van woensdag tot en met zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur. Op Hemelvaartsdag 25 mei is de tentoonstelling gesloten.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Deze kids doen wintersport perfect na en winnen exclusief interview met shorttrackers

De schooldag begon dinsdag voor groep acht van OBS Dubbeldam niet in de schoolbanken, maar lang de i...

Mishandeling de druppel voor gemeente: extra beveiligers ingezet bij winkelcentra

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht zet in december vier extra beveiligers in bij de vier winkelcentra i...

Brug over de Noord komend weekend toch niet dicht

De Brug over de Noord blijft in het weekend van 28 november tot 1 december toch open voor al het weg...

FC Dordrecht verrast met zege in kletsnat Kerkrade: ‘Hard voor gevochten’

Effectiviteit in de afronding bezorgde FC Dordrecht dinsdagavond een zege bij Roda JC: 1-2. Trainer ...

Onderzoek naar mogelijk racistische geluiden richting FC Dordrecht-doelman

Roda JC doet onderzoek naar mogelijke racistische uitlatingen van de eigen aanhang richting FC Dordr...

Erfgoedspektakel laat Biesboschhal dit weekend klinken als nooit tevoren

Hoe klinkt maritiem erfgoed als je het laat spreken? Dat is de centrale vraag tijdens een bijzonder ...