Dordrecht, Netherlands

Terras Finn’s stroomt over

Onder het terras van restaurant Finn’s aan het Blauwpoortsplein brak gisteren om een uur of vijf de waterleiding. Het terras liep onder en de gasten moesten noodgedwongen hun maaltijd afbreken.
Gert van der Steen | 13 augustus 2018 10:26 | Aangepast op 13 augustus 2018 10:26
Het terras zat op dat moment vol. Eigenaar Reuser zag plotseling de tegels opbollen en het water omhoog komen. Hij had geen andere keus dan zijn gasten door te verwijzen naar andere restaurants. Die hadden daar overigens alle begrip voor.

Drinkwaterbedrijf Evides sloot snel de hoofdkraan af. Daardoor kwamen wel rond de honderd huizen rond de Nieuwe Haven zonder water te zitten. Dat heeft een aantal uren geduurd, want het terras moest worden opengegraven om de leiding te repareren.
 

Wat de oorzaak van de breuk is geweest was gisteravond nog niet duidelijk. Finn’s gaat dinsdag wel gewoon weer open.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Meer dan 400 waarschuwingen voor rijden in voetgangersgebied: boetes in aantocht

De gemeente Dordrecht heeft in nog geen twee maanden tijd ruim vierhonderd waarschuwingen uitgedeeld...

Van Drunen, Dorsman en veel PKC-korfballers in de race voor nationale sportprijs

Lotte van Drunen staat op de shortlist met kanshebbers op de titel Sportvrouw van het jaar. Dat maak...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...