Dordrecht, Netherlands

Terras stripwinkel Sjors blijft staan

Het terras van stripwinkel Sjors blijft gewoon staan, zegt eigenaar Ineke Horst. Een maand geleden kreeg ze via handhavers te horen dat haar terrasje weg moest. Een reden was niet opgegeven.
Carlijn Kruidhof | 16 mei 2017 16:56 | Aangepast op 16 mei 2017 16:56
"Het terras blijft staan," zegt Ineke resoluut. Ze heeft meerdere kregen geprobeerd contact te leggen met de gemeente, door bijvoorbeeld te bellen en een brief te schrijven naar het college van burgemeester en wethouders. Maar de gemeente laat niets van zich horen.

Ineke was van slag toen een maand geleden opeens handhavers voor haar deur stonden. Ze eisten dat ze haar terras direct zou weghalen. De gemeente had daarvoor niet laten weten dat deze beslissing was genomen. Het bankje staat al 30 jaar voor haar eigen winkel. 

Lees ook

Politie vat spoorloper (39) na zoekactie in de kraag: ‘Levensgevaarlijk’

De politie heeft woensdag een man opgepakt die ter hoogte van het Halmaheiraplein in Dordrecht op he...

Woensdag op TV Dordrecht: Via Cultura Magazine

In het Via Cultura Magazine wordt deze week aandacht besteed aan het evenement HOF Live en de Voorle...

Wethouder Van der Linden: parkeerprobleem in december niet zomaar opgelost

Een parkeerplekje vinden in het weekend in het centrum is in november en december vaak een kriem: de...

Booktokkers geven geheimen prijs tijdens eerste Dordtse booktokevent

Duizenden views op TikTok en dat alleen maar door te vertellen over het boek dat je nu aan het lezen...

In twee weken al achtduizend euro voor Stichting Stolpersteine

Stichting Stolpersteine Dordrecht liet twee weken geleden weten op zoek te zijn naar ongeveer tiendu...

Dordts regenboogbeleid kent geen meetbare doelstellingen en is kwetsbaar

In een nieuw onderzoek van de Rekenkamer Dordrecht wordt duidelijk dat de gemeente concretere doelen...