Dordrecht, Netherlands

Terugkijkend zou De Zeeuw geen directeur bij FC Dordrecht zijn geworden

FC Dordrecht-directeur Hans de Zeeuw zou achteraf bezien geen directeur bij de voetbalclub zijn geworden. Dat zegt hij op Radio Rijnmond: "Het zijn tropenjaren geweest." De Zeeuw is sinds 1 november 2015 directeur.
Peter Tromp | 15 februari 2018 10:03 | Aangepast op 15 februari 2018 10:03
"Ik ben best naïef geweest," begint De Zeeuw zijn verhaal. "Twee grote sponsoren hebben mij gevraagd om er in te stappen, want ik zou toch niets te doen hebben. Hoe de hele club er voor stond, ook financieel. Na de degradatie uit de eredivisie zagen veel sponsoren dat als een goed moment om er na vele jaren mee te stoppen. We maakten een ontzettend grote vrije val. Dus ja, het is tegengevallen. Maar des te leuker is het nu. De situatie is nu niet meer zo precair als toen."

Periodetitel

FC Dordrecht is bezig aan een sterke reeks in de Jupiler League. De club is opgeklommen naar de elfde plaats op de ranglijst en nadert de play-off plekken. Belangrijker dan dat: FC Dordrecht is koploper in de stand om de derde periode.

Na vier wedstrijden heeft het team van Gérard de Nooijer nog een 100% score, net als FC Emmen. Het doelsaldo van de Dordtenaren is wel beter. Nog een paar wedstrijden winnen en de doelstelling om mee te doen aan de play-offs is al behaald. Maar zo ver is het nog niet, weet ook De Zeeuw.

"We zijn heel nuchter, de spelersgroep en de technische staf. First things first. Komende vrijdag wacht FC Volendam en er zijn nog meer concurrenten, zoals FC Emmen die we niet tegenkomen deze periode. We moeten nog tegen Telstar, dat het fantastisch doet. Ik hoop dat we de komende twee wedstrijden aardig doorkomen en dan thuis tegen Telstar, dat het echt weer eens gaat leven."

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...