gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Terugkijkend zou De Zeeuw geen directeur bij FC Dordrecht zijn geworden

FC Dordrecht-directeur Hans de Zeeuw zou achteraf bezien geen directeur bij de voetbalclub zijn geworden. Dat zegt hij op Radio Rijnmond: "Het zijn tropenjaren geweest." De Zeeuw is sinds 1 november 2015 directeur.

Peter Tromp |  | Aangepast op
"Ik ben best naïef geweest," begint De Zeeuw zijn verhaal. "Twee grote sponsoren hebben mij gevraagd om er in te stappen, want ik zou toch niets te doen hebben. Hoe de hele club er voor stond, ook financieel. Na de degradatie uit de eredivisie zagen veel sponsoren dat als een goed moment om er na vele jaren mee te stoppen. We maakten een ontzettend grote vrije val. Dus ja, het is tegengevallen. Maar des te leuker is het nu. De situatie is nu niet meer zo precair als toen."

Periodetitel

FC Dordrecht is bezig aan een sterke reeks in de Jupiler League. De club is opgeklommen naar de elfde plaats op de ranglijst en nadert de play-off plekken. Belangrijker dan dat: FC Dordrecht is koploper in de stand om de derde periode.

Na vier wedstrijden heeft het team van Gérard de Nooijer nog een 100% score, net als FC Emmen. Het doelsaldo van de Dordtenaren is wel beter. Nog een paar wedstrijden winnen en de doelstelling om mee te doen aan de play-offs is al behaald. Maar zo ver is het nog niet, weet ook De Zeeuw.

"We zijn heel nuchter, de spelersgroep en de technische staf. First things first. Komende vrijdag wacht FC Volendam en er zijn nog meer concurrenten, zoals FC Emmen die we niet tegenkomen deze periode. We moeten nog tegen Telstar, dat het fantastisch doet. Ik hoop dat we de komende twee wedstrijden aardig doorkomen en dan thuis tegen Telstar, dat het echt weer eens gaat leven."

Lees ook

IMG-20260426-WA0009.jpg

Mercedes in vlammen op, derde voertuigbrand in twee weken in Dordrecht

Een auto is in de nacht van zaterdag op zondag verwoest door brand. De Mercedes stond geparkeerd in de Halleyweg in de Dordtse wijk Sterrenburg. Het voertuig is compleet verwoest, is zondagochtend goed te zien.

Kaartje Koningsdag 2026.png

Koningsdag 2026: dit is er te doen in onze stad en streek

Nog geen plannen komende Koningsdag? Of heb je maandag een gat in de dag waar je nog iets voor zoekt? Wij hebben alle Koningsdagactiviteiten in onze streek voor je op een rij gezet in een handig kaartje.

2604255001.jpg

112-nieuws: auto slaat over de kop net na tunnel, veel rook bij brand

Op de A15 bij Alblasserdam is zaterdagmiddag een auto over de kop geslagen. In hetzelfde dorp was vlak daarna brand, waarbij veel rook vrijkwam. Dat was goed te zien vanaf de A15, waar het verkeer enige tijd muurvast stond door het ongeluk.

koningsconcert.png

Zondag op TV Dordrecht: Koningsconcert 2024

Als je niet in de gelegenheid bent om naar Oranje Live te komen, maar wel al een beetje in de sfeer wil komen van Koningsdag 2026, kun je deze zondag op TV Dordrecht kijken naar het Koningsconcert uit 2024.

84e52b4a-22f4-40ee-8552-260a6fc4bf8c.JPG

IJsclub organiseert bobsleekampioenschap op zand en stro: 'We wilden wat anders'

Wat doe je als ijsclub als er geen ijs ligt? Bij ijsclub De Giessen in Giessenburg weten ze daar wel raad mee. In aanloop naar Koningsdag organiseren zij zaterdagmiddag een bobsleekampioenschap voor hun dorpsgenoten. Deze wedstrijd is alleen niet op ijs, maar op zand en tussen strobalen én met omgebouwde skelters.

lintjespapendrecht2.JPG

LINTJESREGEN

Van echtparen tot wethouder: deze streekgenoten zijn onderscheiden

Bijna negentig mensen in de streek zijn vrijdag koninklijk onderscheiden tijdens de traditionele lintjesregen. Het gaat om personen die zich langdurig hebben ingezet voor de samenleving, bijvoorbeeld als vrijwilliger bij een (sport)vereniging, kerk of stichting.