gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Terugkijkend zou De Zeeuw geen directeur bij FC Dordrecht zijn geworden

FC Dordrecht-directeur Hans de Zeeuw zou achteraf bezien geen directeur bij de voetbalclub zijn geworden. Dat zegt hij op Radio Rijnmond: "Het zijn tropenjaren geweest." De Zeeuw is sinds 1 november 2015 directeur.

Peter Tromp |  | Aangepast op
"Ik ben best naïef geweest," begint De Zeeuw zijn verhaal. "Twee grote sponsoren hebben mij gevraagd om er in te stappen, want ik zou toch niets te doen hebben. Hoe de hele club er voor stond, ook financieel. Na de degradatie uit de eredivisie zagen veel sponsoren dat als een goed moment om er na vele jaren mee te stoppen. We maakten een ontzettend grote vrije val. Dus ja, het is tegengevallen. Maar des te leuker is het nu. De situatie is nu niet meer zo precair als toen."

Periodetitel

FC Dordrecht is bezig aan een sterke reeks in de Jupiler League. De club is opgeklommen naar de elfde plaats op de ranglijst en nadert de play-off plekken. Belangrijker dan dat: FC Dordrecht is koploper in de stand om de derde periode.

Na vier wedstrijden heeft het team van Gérard de Nooijer nog een 100% score, net als FC Emmen. Het doelsaldo van de Dordtenaren is wel beter. Nog een paar wedstrijden winnen en de doelstelling om mee te doen aan de play-offs is al behaald. Maar zo ver is het nog niet, weet ook De Zeeuw.

"We zijn heel nuchter, de spelersgroep en de technische staf. First things first. Komende vrijdag wacht FC Volendam en er zijn nog meer concurrenten, zoals FC Emmen die we niet tegenkomen deze periode. We moeten nog tegen Telstar, dat het fantastisch doet. Ik hoop dat we de komende twee wedstrijden aardig doorkomen en dan thuis tegen Telstar, dat het echt weer eens gaat leven."

Lees ook

nk20261102NKS01516

FC Dordrecht komt na dramatische start net tekort tegen tien man van Jong Utrecht

FC Dordrecht heeft de belangrijke wedstrijd onderin de Keuken Kampioen Divisie tegen Jong FC Utrecht met 3-2 verloren. De Schapekoppen keken op Sportcomplex Zoudenbalch al binnen twintig minuten tegen een 3-0 achterstand aan. Dankzij twee doelpunten van Robin van Asten en een rode kaart voor de thuisploeg werd het nog spannend, maar de gelijkmaker bleef uit.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

foto blaauwweg

Zonnescherm hangt los en bungelt aan balkon van achtste verdieping

Op de achtste verdieping van een flatgebouw aan de Blaauwweg in Dordrecht hing maandagmiddag een zonnescherm los. Brandweer en politie kwamen ter plekke, maar konden weinig betekenen.

schoofrijnmond

Eerste koopzondag in dit dorp, maar de meeste winkels bleven dicht

Voor het eerst mochten de winkels in Hendrik-Ido-Ambacht op zondag hun deuren openen. Afgelopen donderdag besloot de gemeenteraad met een kleine meerderheid koopzondagen officieel in te voeren. Toch bleef de grote toeloop in winkelcentrum De Schoof nog uit. Alleen de Jumbo en telefoonwinkel Fixphone openden daar zondag volgens Rijnmond hun deuren.

IMG_4247

Hek op dijk bij azc keer op keer vernield, cameratoezicht ‘niet proportioneel’

Het hek op de Wieldrechtse Zeedijk, tussen het asielzoekerscentrum en de huizen op de Dordtse dijk, is voor de zoveelste keer vernield. Het gemeentebestuur overweegt een sterker hek, maar cameratoezicht is volgens burgemeester Nanning Mol niet proportioneel. “Daar moet je echt wel wat meer voor kunnen aantonen, dit is geen plek van overlast.”

ertepeller2

Dit Papendrechtse restaurant stijgt tien plaatsen in Lekker Top 100: 'Een mooie beloning'

Restaurant De Ertepeller in Papendrecht is dit jaar opnieuw gestegen in de Top 100 van het blad Lekker. Het restaurant van gastheer Mark van den Berg en chef Arjan Kuipers stond in de uitgave van vorig jaar nog op plaats 77, in de nieuwe editie stijgen de twee jonge Papendrechtse ondernemers naar plaats 67.