gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Terugkijkend zou De Zeeuw geen directeur bij FC Dordrecht zijn geworden

FC Dordrecht-directeur Hans de Zeeuw zou achteraf bezien geen directeur bij de voetbalclub zijn geworden. Dat zegt hij op Radio Rijnmond: "Het zijn tropenjaren geweest." De Zeeuw is sinds 1 november 2015 directeur.

Peter Tromp |  | Aangepast op
"Ik ben best naïef geweest," begint De Zeeuw zijn verhaal. "Twee grote sponsoren hebben mij gevraagd om er in te stappen, want ik zou toch niets te doen hebben. Hoe de hele club er voor stond, ook financieel. Na de degradatie uit de eredivisie zagen veel sponsoren dat als een goed moment om er na vele jaren mee te stoppen. We maakten een ontzettend grote vrije val. Dus ja, het is tegengevallen. Maar des te leuker is het nu. De situatie is nu niet meer zo precair als toen."

Periodetitel

FC Dordrecht is bezig aan een sterke reeks in de Jupiler League. De club is opgeklommen naar de elfde plaats op de ranglijst en nadert de play-off plekken. Belangrijker dan dat: FC Dordrecht is koploper in de stand om de derde periode.

Na vier wedstrijden heeft het team van Gérard de Nooijer nog een 100% score, net als FC Emmen. Het doelsaldo van de Dordtenaren is wel beter. Nog een paar wedstrijden winnen en de doelstelling om mee te doen aan de play-offs is al behaald. Maar zo ver is het nog niet, weet ook De Zeeuw.

"We zijn heel nuchter, de spelersgroep en de technische staf. First things first. Komende vrijdag wacht FC Volendam en er zijn nog meer concurrenten, zoals FC Emmen die we niet tegenkomen deze periode. We moeten nog tegen Telstar, dat het fantastisch doet. Ik hoop dat we de komende twee wedstrijden aardig doorkomen en dan thuis tegen Telstar, dat het echt weer eens gaat leven."

Lees ook

IMG_8191.JPG

Onzekerheid en frustratie bij bewoners vakantiepark: ‘Wij voelen ons benadeeld’

Donkere wolken pakken zich samen boven de bewoners van EuroParcs De Biesbosch. De gemeente wil van het vakantiepark een toeristische trekpleister maken en daarvoor moeten bewoners wijken die jaarrond op het park verblijven. Het leidt tot grote onzekerheid. “Dit zal voor een hoop mensen een heel groot probleem worden”, vertelt vaste bewoner Sjaak Nagel (67) bezorgd.

kiltunnel.png

Let op: Kiltunnel en N217 komende weken deels afgesloten

De provincie werkt deze maand aan de N217 tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard. Daarom zijn er vanaf deze maandag tot en met 18 juni rijstroken dicht, gelden snelheidsbeperkingen en is de tunnel een aantal nachten in één richting afgesloten.

IMG_5181.jpg

De beste spelers van de Korfbal League 2 komen uit onze streek: ‘Heel mooi’

Lieke Kamsteeg (HKC) en Shane Buckland (DeetosSnel) zijn afgelopen week in de prijzen gevallen tijdens de Korfbal Leagueverkiezingen. Kamsteeg is benoemd tot beste speelster van de Korfbal League 2, Buckland tot beste speler van het één na hoogste niveau van Nederland.

foto karel dicht.png

Deze weg in Zwijndrecht gaat de komende maanden op de schop: ‘Deel blijft ook dicht'

Inwoners van Zwijndrecht krijgen de komende maanden te maken met omleidingen rondom de Karel Doormanlaan. Vorige week zijn daar werkzaamheden gestart, die nog tot en met september zullen duren. Een deel van de weg zal ook na die tijd niet meer toegankelijk zijn voor autoverkeer, omdat het een fiets- en wandelgebied wordt.

vernielinghuistendonck.png

Vernielingen aan rijksmonument Huys ten Donck

Het Huys ten Donck, een monumentale buitenplaats in Ridderkerk, is vernield. Dit meldt de organisatie op hun Facebookpagina. Op de buitenplaats is een deur ingetrapt en zijn stenen door ruiten heen gegooid.

lennykuhr.png

Extra afscheidsconcert van Lenny Kuhr in Dordrecht

Zangeres Lenny Kuhr geeft een derde afscheidsoptreden in Dordrecht. Het concert is op 26 mei in theater De Oude School in Dubbeldam.