Het water van de Hendrik Polakstraat is besmet met botulisme, het water werd onderzocht na de vondst van diverse dode watervogels vorige week.
Jasper Kluten | Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 6 augustus 2026 14:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 5 augustus 2026 19:40
Corrado Francke | 7 augustus 2026 19:21
Met miljoenen weergaven op sociale media en tienduizenden volgers is de Dordtse Ilse Visser druk bezig om haar doel te bereiken. De TikTokster wil graag feestartiest worden, er is alleen één grote uitdaging. “Ik weet van mezelf dat ik helemaal niet kan zingen.”
De politie heeft een man opgepakt die begin vorige week meerdere mensen in het centrum van Dordrecht heeft lastiggevallen. Bij het fouilleren van de man bleek dat hij een groot mes en een bijl op zak had.
Meerdere middelbare scholen in de streek passen komend schooljaar hun lestijden aan. Dat heeft alles te maken met de Papendrechtsebrug, die vanaf deze vrijdag voor negen maanden dicht gaat. Diverse scholen hebben veel leerlingen en docenten die aan de andere kant van de rivier wonen. De maatregelen moeten eraan bijdragen dat iedereen alsnog op tijd op school kan komen.
Een auto met een caravan is zondagochtend van een talud af gereden in Dordrecht. Dat gebeurde vlak voordat het voertuig aan boord wilde gaan van de veerpont richting Werkendam. Een vrouw is lichtgewond geraakt.
In het voorlaatste oefenduel voor de competitiestart speelde FC Dordrecht zaterdag gelijk tegen Al Khaleej: 2-2. De Streekomroep was erbij aan de Krommedijk en maakte een samenvatting van het duel, hieronder te bekijken via ons YouTube-kanaal.
Een boeketje bloemen scoren voor een feestje, een uitreiking of gewoon als presentje. Daarvoor moet je normaal gesproken naar een bloemist. Maar je kunt ze de komende periode ook ‘gewoon’ in de natuur plukken. Voor het negende jaar op rij kun je deze zomer bij de Pluktuin in Dordrecht terecht.