Dordrecht, Netherlands

Tevreden over business forum

Het Drechtstedenbestuur vindt het Nederlands-Bulgaars maritiem forum van vorige week een groot succes. Het werd gehouden bij een bedrijf in Papendrecht. Vertegenwoordigers van Nederlandse en Bulgaarse bedrijven gingen met elkaar in gesprek.
Peter Tromp | 2 november 2016 11:54 | Aangepast op 2 november 2016 11:54
Het zakelijke forum duurde ruim drie uur. Vertegenwoordigers van 24 Bulgaarse en 35 Nederlandse bedrijven voerden 200 gesprekken met elkaar.

Het forum vond plaats bij Van der Veth Propulsion in Papendrecht. Dat bedrijf levert zelf motoren voor een sleepboot die wordt gebouwd op een grote werf in de Bulgaarse havenstad Varna.

De Bulgaarse handelsmissie was in de Drechtsteden vanwege de stedenband tussen varna en Dordrecht. Die band bestaat al vijftien jaar. De laatste jaren spitsen de contacten zich toe op economische betrekkingen.

Meest gelezen

Let op: N3 aantal nachten dicht

Redactie Streek 56 | 11 aug 2025 09:30

Patiënten krijgen brief of ze van huisarts willen ruilen: ‘Voor iedereen spannend’

Emmely Kokshoorn | Trevyn van Houwelingen | Pascalle van Werkhoven | 12 aug 2025 17:34

Lees ook

FC Dordrecht meteen succesvol buitenshuis: ‘We hebben meerdere wapens’

De eerste uitwedstrijd van FC Dordrecht leverde meteen de volle buit op, ten koste van MVV: 0-1. De ...

FC Dordrecht maakt het onnodig spannend, maar wint terecht bij MVV

FC Dordrecht heeft ook het eerste uitduel van dit seizoen winnend afgesloten. Op bezoek bij het mati...

Jan heeft een klassieke Mercedes, maar is niet bang voor een beetje regen: ‘Dan had het maar geen auto moeten worden’

De Riverside Car Classic is in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun oude au...

Onderwaterhockey-primeur voor Dordrecht: dit gaat er gebeuren

Hockey, maar onder water? Veel Nederlanders zijn er nog niet mee bekend, maar inmiddels is onderwate...

Luke fotografeert meteoren en molens in een: ‘Je zit er een hele nacht voor, maar het resultaat mag er zijn’

“Ik had geluk, ééntje liet de reflectie van de vallende sterren in het water zien”, vertelt Luke Ver...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met een Dordtse Berlijner (of Berlijnse Dordtenaar?)

In Studio De Witt gaat presentator Ben Corino zaterdag in gesprek met John Kunkeler. Hij is een gebo...