gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tevreden over koffiedrinken met agent

De politie noemt de opkomst tijdens Koffie met een cop bovenverwachting hoog. Vanochtend vond de tweede editie plaats in de McDonalds op De Staart. Mensen kunnen aanschuiven bij agenten en hun problemen kenbaar maken.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De agenten kregen vanochtend problemen op hun bord variërend van klachten over op de stoep fietsende fietsers en loslopende honden tot bedreiging.

Wijkagent Frans Kwakernaak was vooraf bang dat het initiatief Koffie met een cop was weggezakt, maar die angst was onterecht. Aan verscheidene tafels in het fastfoodrestaurant deden Dordtenaren hun verhaal.

De koffiegesprekken vinden plaats op de eerste maandag van de maand. De eerste editie trok vooral veel pers. Vandaag moest blijken of inwoners ook daadwerkelijk langs zouden komen.

De koffieochtend is afgekeken van agenten uit de Verenigde Staten. Daar bleek het een ideale manier te zijn om in contact te komen met buurtbewoners die de stap naar een politiebureau te groot vinden.


Lees ook

voetbal kijken kroeg cage

In de kroeg Oranje kijken op het WK? Dordtse horeca mag ’s nachts langer open als het aan de raad ligt

Late wedstrijden van het Nederlands elftal kijken op het WK, moet deze zomer ook in verschillende restaurants en cafés in Dordrecht kunnen. Dat wil een ruime meerderheid van de gemeenteraad. Vanaf 11 juni wordt de mondiale voetbalstrijd in de VS, Canada en Mexico afgewerkt, maar veel wedstrijden zijn vanwege het tijdsverschil na sluitingstijd.

parkies

Voorlopig einde aan gratis festival Parkies: 'Dat doet wel zeer'

Het gratis maandagavondfestival Parkies keert deze zomer niet terug in Dordrecht. De organisator bevestigt aan Omroep Brabant dat de financiële risico's van de zomerconcerten in het Wantijpark te groot geworden zijn door fors gestegen kosten en lagere subsidies van gemeenten. Ook de edities in Breda en Bergen op Zoom zijn geschrapt.

05afacb5-79e3-3a04-975b-cb6aee3a5da5

Weinig hoop voor wandelaar Erik (53), al dagen vermist op Saba

De 53-jarige Erik Matthijsen, die al dagen wordt vermist op het Caribische eiland Saba, is waarschijnlijk overleden. Dat zegt Jonathan Johnson, gezaghebber van Saba, in een videoboodschap op sociale media.

mercon loods1

Maatregelen na vele brandjes in vervallen loods, maar hekwerk regelmatig opengeknipt

Een flinke opruim-operatie, gedichte gaten en herstelde hekwerken: van alles werd uit de kast gehaald om jeugdige brandstichters te weren uit de vervallen Merconloods in Alblasserdam. Die maatregelen zijn alleen niet voldoende, want de afgelopen weken kwamen avonturiers met het nodige knip- en klimwerk alsnog in de loods.

baanhoekbrug

Let op: Baanhoekbrug al vanaf 6 juli niet meer door fietsers te gebruiken

Het fietspad van de Baanhoekbrug gaat elf dagen eerder dicht dan tot nu toe bekend. Vanwege voorbereidende werkzaamheden kunnen tweewielers als vanaf 6 juli de brug niet meer gebruiken om de Beneden Merwede over te steken.

PSX_20260615_074640

Scooterrijder botst tegen stoeprand in Stadspolders en raakt gewond

Een scooterrijder is zondagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeluk in de Dordtse wijk Stadspolders. Volgens een politiewoordvoerder botste de (jonge)man in een flauwe bocht tegen een stoeprand en ging vervolgens onderuit.