gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tevreden over koffiedrinken met agent

De politie noemt de opkomst tijdens Koffie met een cop bovenverwachting hoog. Vanochtend vond de tweede editie plaats in de McDonalds op De Staart. Mensen kunnen aanschuiven bij agenten en hun problemen kenbaar maken.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De agenten kregen vanochtend problemen op hun bord variërend van klachten over op de stoep fietsende fietsers en loslopende honden tot bedreiging.

Wijkagent Frans Kwakernaak was vooraf bang dat het initiatief Koffie met een cop was weggezakt, maar die angst was onterecht. Aan verscheidene tafels in het fastfoodrestaurant deden Dordtenaren hun verhaal.

De koffiegesprekken vinden plaats op de eerste maandag van de maand. De eerste editie trok vooral veel pers. Vandaag moest blijken of inwoners ook daadwerkelijk langs zouden komen.

De koffieochtend is afgekeken van agenten uit de Verenigde Staten. Daar bleek het een ideale manier te zijn om in contact te komen met buurtbewoners die de stap naar een politiebureau te groot vinden.


Lees ook

danielvanvianenyannickverhoeven

Van jeugdspeler tot tegenstander: Van Vianen voor heel even terug aan Krommedijk

Na elf jaar nam Daniël van Vianen deze zomer afscheid van FC Dordrecht. Met een overstap naar Excelsior gaat de middenvelder Eredivisievoetbal spelen. In een oefenduel tussen FC Dordrecht en de club uit Rotterdam-Kralingen keerde de middenvelder voor heel even terug aan de Krommedijk. “Apart om hier tegen FC Dordrecht te spelen.”

torenstraatbusink

Man overleden na val uit raam

Aan de Torenstraat in Dordrecht is donderdagavond een man overleden nadat hij uit het raam van een huis is gevallen.

xiefei__123-marry-2507289

Trouwen wordt steeds duurder, kijk hier wat het in onze streek kost

Voor velen is het een dag om over te dromen. De trouwdag. De kosten van een bruiloft houden je daartegen wellicht ’s nachts wél wakker. Deze verschillen per gemeente, en niet zo een beetje ook. Zo kan je, doordeweeks, in sommige gemeenten voor een paar honderd euro al het ja-woord geven en in anderen zit je boven de 1000 euro. Gelukkig lopen de kosten in onze streek niet zo hoog op.

coalitiepapendrecht

Chaos in raad Papendrecht, hoe nu verder? ‘Akkoord de basis om door te praten’

Het moest een vrolijke donderdagavond worden in Papendrecht, waar het nieuwe gemeentebestuur in de startblokken stond. Maar een dag voor de installatie barst de bom: een raadslid splitst zich af en de beoogde coalitiepartijen zijn een meerderheid kwijt. “Een bizarre situatie.”

OPMA20260715 Leo Stolk

Super vrijwilliger neemt na 35 jaar afscheid van de omroep

Fotograaf, cameraman en bekende Dordtenaar Leo Stolk is na 35 jaar gestopt als vrijwilliger bij RTV Dordrecht. Hij kon zijn inzet voor de omroep niet langer combineren met zijn werkzaamheden als gemeenteraadslid voor de VSP.

Sidney Breidel Keti Koti

keti koti

Dordrecht staat stil bij rol slavernij: ‘Patronen van uitsluiting doorbreken'

Tussen het groen van het Weizigtpark klinken woorden van bezinning en verbondenheid. In Dordrecht, ooit derde suikerstad van Nederland met een grote rol in de koloniale suikerhandel, wordt dinsdagmiddag en avond stilgestaan bij het slavernijverleden en de afschaffing van de slavernij - Keti Koti - gevierd. Het is de vierde keer dat dat gebeurt.