Dordrecht, Netherlands

Tevreden over opkomst première Leven in de kas

De première van de documentaire over de ecologische kas aan de Rijksstraatweg is goed bezocht. Bijna alle stoelen in de Blauwe Kamer van de bibliotheek aan de Groenmarkt waren bezet.
Peter Tromp | 28 februari 2017 11:50 | Aangepast op 28 februari 2017 11:50
De premiere vond afgelopen vrijdag plaats. Zo’n 50 mensen kwamen kijken. Dat zijn er veel voor de kamer aan de voorzijde van de bibliotheek.

De documentaire Leven in de kas is gemaakt door Richard Dekker en laat gedurende het jaar het werk en leven in de kas zien. In de Oude Beer aan de Rijksstraatweg worden geen bestrijdingsmiddelen gebruikt.

Bekijk hieronder de documentaire:

Lees ook

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...

Je bankrekening spekken? Hier kun jij je vuurwerkafval en kerstboom inleveren

Gelukkig nieuwjaar! 2026 is begonnen. Tijdens de jaarwisseling wordt altijd veel vuurwerk afgestoken...

Drukke jaarwisseling in het ziekenhuis: hersenschuddingen, brandwonden en baby’s

Het was goed druk op de Spoedeisende Hulp van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht deze jaa...

Vuurzee verwoest bedrijfsbus in Stadspolders

Dordrecht blijft ook in 2026 niet van voertuigbranden verstoken. In de wijk Stadspolders ging donder...

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...