gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

The Passion zoekt koorleden

011e20db266877cee4f55d46692c94c8

Ook dit jaar kunnen lokale koren meedoen aan het landelijke spektakel The Passion, dat op de donderdag voor Pasen in Dordrecht wordt gehouden. Al eerder werd er opgeroepen om je aan te melden als kruisdrager. Daar zijn er inmiddels genoeg van gevonden.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Het koor zal te zien én te horen zijn tijdens de live uitzending op Witte Donderdag 18 april.  Vorig jaar, bij de Bijlmer-editie van The Passion, werden voor het eerst audities uitgeschreven voor een speciaal en lokaal koor.
Geïnteresseerden kunnen zich via de website van The Passion aanmelden tot en met 18 februari. Zangers en zangeressen wordt gevraagd een filmpje in te sturen met een korte persoonlijke introductie en een stukje zang. Ook moet er een korte motivatie bijzitten, waarin iets doorklinkt van de ervaring op zanggebied. Na inschrijving ontvangen deelnemers uiterlijk vrijdag 8 maart uitsluitsel of ze geselecteerd zijn voor de audities.


Er worden wel wat voorwaarden aan de auditanten gesteld. Deelnemers moeten wonen, werken of verbonden zijn aan kerken in onze stad en affiniteit of ervaring hebben met meerstemmig zingen en pop/gospel. De koorleden moeten bovendien tussen de 18 en de 36 jaar zijn. Ook is het van belang dat ze beschikbaar zijn voor twee repetitiedagen.

Lees ook

overval schoonheidssalon Reeweg

Overvaller verraadt zichzelf waar een agent bijstaat: ‘Bijzondere samenloop’

De overvaller van de schoonheidssalon in Dordrecht woensdag heeft zichzelf verraden. De man sprak op straat met iemand over de overval, maar wist niet dat een agent in zijn vrije tijd van dichtbij meeluisterde.

Paul Nuijten gefrustreerd en team druipt af

FC Dordrecht geeft wedstrijd in eerste twintig minuten weg: ‘Dat baart zorgen’

Binnen twintig minuten keek de ploeg van trainer Paul Nuijten al tegen een 3-0-achterstand aan. Dankzij twee doelpunten van Robin van Asten en een rode kaart aan de kant van de thuisploeg kwam FC Dordrecht nog dichtbij, maar een gelijkmaker bleef uit. FC Dordrecht verliest met 3-2 tot ergernis van spelers, meegereisd publiek en de trainer.

Molen Achtkante artikeltumb

3D-spel ‘Waar is de molenaar’ valt in de prijzen bij Molenprijs 2026

De Molenstichting SIMAV heeft 4.051 euro gewonnen met de VriendenLoterij Molenprijs 2026. Met hun 3D-spel ‘Waar is de Molenaar’ hoopt de stichting kinderen enthousiast te maken voor het ambacht van molenaar. Met het geldbedrag willen zij het spel op meerdere plekken uitzetten.

christels-fireworks-1880042_1920

Zelf vuurwerk afsteken? Het mag nergens in onze streek, behalve in deze gemeente

In geen enkele gemeente in onze streek is het afsteken van vuurwerk door inwoners komende jaarwisseling toegestaan, behalve in de gemeente Molenlanden. Daar zijn er twee kernen die een ontheffing hebben aangevraagd bij de gemeente.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: vooruitblik op DrechtStadLoop met oudgediende en jong talent

Zo’n 2800 elitelopers, liefhebbers en recreanten verzamelen zich zondag op het Statenplein in Dordrecht voor de DrechtStadLoop. Ook Papendrechter Roy Hoornweg (40), die aan het einde van zijn atletenloopbaan zit, loopt zondag mee. Presentator Ben Corino gaat zaterdag in het radioprogramma Studio De Witt in gesprek met hem.

bewoners in de kou

Flatbewoners al maanden in de kou: 'Het is onmenselijk'

Bewoners van een flatgebouw op de Staart in Dordrecht zitten al maanden in de kou. Alle veertig appartementen zijn aangesloten op een blokverwarming, maar die is al sinds februari kapot. “Dit houden we niet uit”, zegt Irene, een van de bewoners.