gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

The Passion zoekt koorleden

011e20db266877cee4f55d46692c94c8

Ook dit jaar kunnen lokale koren meedoen aan het landelijke spektakel The Passion, dat op de donderdag voor Pasen in Dordrecht wordt gehouden. Al eerder werd er opgeroepen om je aan te melden als kruisdrager. Daar zijn er inmiddels genoeg van gevonden.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Het koor zal te zien én te horen zijn tijdens de live uitzending op Witte Donderdag 18 april.  Vorig jaar, bij de Bijlmer-editie van The Passion, werden voor het eerst audities uitgeschreven voor een speciaal en lokaal koor.
Geïnteresseerden kunnen zich via de website van The Passion aanmelden tot en met 18 februari. Zangers en zangeressen wordt gevraagd een filmpje in te sturen met een korte persoonlijke introductie en een stukje zang. Ook moet er een korte motivatie bijzitten, waarin iets doorklinkt van de ervaring op zanggebied. Na inschrijving ontvangen deelnemers uiterlijk vrijdag 8 maart uitsluitsel of ze geselecteerd zijn voor de audities.


Er worden wel wat voorwaarden aan de auditanten gesteld. Deelnemers moeten wonen, werken of verbonden zijn aan kerken in onze stad en affiniteit of ervaring hebben met meerstemmig zingen en pop/gospel. De koorleden moeten bovendien tussen de 18 en de 36 jaar zijn. Ook is het van belang dat ze beschikbaar zijn voor twee repetitiedagen.

Lees ook

papendrechtnieuwbouw

36 woningen en horeca: na ruim vijftien jaar wordt er eindelijk gebouwd op dit lege terrein

Al in 2012 gingen de oude panden naast het Papendrechtse gemeentehuis tegen de vlakte. Sinds die tijd deed het terrein vooral dienst als uitbreiding van het marktplein. Toch werd er altijd gesproken over de nieuwe invulling van het gebied en inmiddels is het zover: begin 2027 begint de bouw van een nieuw appartementencomplex.

azcfoto

Hakenkruizen en anti-azc-leuzen in Dordrecht, gemeente doet aangifte

Op zeven plekken in Dordrecht zijn afgelopen week anti-azc-leuzen, hakenkruizen en bedreigende teksten verschenen. De gemeente spreekt er schande van en doet aangifte van vernieling. “Ik vind het een beetje laf”, reageert wethouder Marc Merx.

IMG_7872

Man loopt armwond op bij steekincident in relationele sfeer

In een huis aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft maandagmiddag een steekincident plaatsgevonden in de relationele sfeer. Daarbij is een man lichtgewond geraakt. Hij hoefde niet naar het ziekenhuis.

de brug brugkelder

Nieuwe klep Papendrechtsebrug half miljoen kilo zwaarder: zo wordt brugkelder versterkt

De brugkelder van de Papendrechtsebrug is volledig leeggehaald. Onderdelen, zoals de grote tandbaan, zijn verwijderd. Nu worden de voorbereidingen getroffen voordat het volgende proces start: het versterken van al het beton.

bruggetjesliedrecht

Fietsersbruggetje helemaal afgesloten na nieuwe veiligheidscontrole

Een bruggetje voor fietsers en voetgangers in Sliedrecht is sinds begin oktober volledig afgesloten. De brug bij de Salonstoep was al een tijdje deels afgezet, maar uit een nieuwe controle is gebleken dat verder gebruik niet meer veilig is. De gemeente is daarom overgegaan tot volledige sluiting.

politie 01

Twee aanhoudingen na melding schietpartij

De politie heeft zaterdagavond twee mensen opgepakt na een melding van een schietpartij in Papendrecht. Het gaat om een 45-jarige man en een minderjarige, beiden uit Papendrecht.