gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

The Passion zoekt koorleden

011e20db266877cee4f55d46692c94c8

Ook dit jaar kunnen lokale koren meedoen aan het landelijke spektakel The Passion, dat op de donderdag voor Pasen in Dordrecht wordt gehouden. Al eerder werd er opgeroepen om je aan te melden als kruisdrager. Daar zijn er inmiddels genoeg van gevonden.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Het koor zal te zien én te horen zijn tijdens de live uitzending op Witte Donderdag 18 april.  Vorig jaar, bij de Bijlmer-editie van The Passion, werden voor het eerst audities uitgeschreven voor een speciaal en lokaal koor.
Geïnteresseerden kunnen zich via de website van The Passion aanmelden tot en met 18 februari. Zangers en zangeressen wordt gevraagd een filmpje in te sturen met een korte persoonlijke introductie en een stukje zang. Ook moet er een korte motivatie bijzitten, waarin iets doorklinkt van de ervaring op zanggebied. Na inschrijving ontvangen deelnemers uiterlijk vrijdag 8 maart uitsluitsel of ze geselecteerd zijn voor de audities.


Er worden wel wat voorwaarden aan de auditanten gesteld. Deelnemers moeten wonen, werken of verbonden zijn aan kerken in onze stad en affiniteit of ervaring hebben met meerstemmig zingen en pop/gospel. De koorleden moeten bovendien tussen de 18 en de 36 jaar zijn. Ook is het van belang dat ze beschikbaar zijn voor twee repetitiedagen.

Lees ook

yv2026718NKS04152

Bekijk hier de samenvatting van FC Dordrecht - Lusail SC (5-0)

De derde oefenzege van FC Dordrecht deze voorbereiding is een feit. In Papendrecht was de ploeg een maatje te groot voor het Qatarese Lusail SC: 5-0. De Streekomroep was erbij op Sportpark Slobbengors en maakte onderstaande samenvatting van de wedstrijd.

FOTO ARTIKEL MOLENAAR

Molens zijn ‘niet echt meer nodig’, toch is Mandie molenaar

De 18-jarige Mandie Noorlander heeft wel een hele bijzondere bijbaan. Ze is molenaar van een van de molens op Kinderdijk. Verslaggever Monique komt erachter dat molenaar zijn alleen niet zo makkelijk is als het lijkt.

merwedebrugrws

Merwedebrug vijf nachten dicht voor alle verkeer

De Merwedebrug is al verboden terrein voor vrachtverkeer, maar in augustus gaat de brug in de A27 ook vijf nachten dicht voor automobilisten en fietsers. Dit vanwege onderhoudswerkzaamheden aan de brugklep.

politie

Cellencomplex Dordrecht blijft in gebruik, drie locaties sluiten

De politie-eenheid Rotterdam heeft besloten de cellencomplexen in Capelle aan den IJssel, aan het Doelwater in Rotterdam en in Spijkenisse te sluiten. Het cellencomplex aan de Overkampweg in Dordrecht blijft nog wel in gebruik.

vrachtwagenbioscoop

Vrachtwagenbioscoop belicht femicide: 'Leer de signalen herkennen'

Een bijzondere verschijning deze dag op de Spuiboulevard in Dordrecht. Voor het Stadskantoor staat een vrachtwagenbioscoop, waarin een korte film en een expositie te zien zijn over femicide en signalen van geweld in relaties.

bigriverswebfoto

Big Rivers 2026 losgebarsten: ‘Telefoon uit en genieten’

Kleurrijke outfits, volle pleinen en heel veel muziek: Big Rivers 2026 is vrijdag vrolijk van start gegaan. “We zijn al rond geweest en overal blijven we even hangen”, klinkt het vanuit de zonovergoten Dordtse binnenstad.