Dordrecht, Netherlands

Tiener aangehouden wegens vernieling

De politie heeft gisteren een jongen (14) aangehouden die ervan wordt verdacht een autoruit te hebben vernield, toen hij met groepje sneeuw- of ijsballen aan het gooien was naar een voorbijrijdende auto.
Jasmin Zahirovic | 13 december 2017 11:09 | Aangepast op 13 december 2017 11:09
Het voorval vond plaats op de Laan der Verenigde Naties. Het onderzoek is nog steeds bezig, dus misschien worden de komende tijd meer mensen aangehouden.


De politie krijgt de laatste tijd veel overlastmeldingen over kinderen en jongvolwassenen die sneeuwballen aan het gooien zijn. Hoewel daar doorgaans geen kwade wil achter zit, wijst de politie erop dat de sneeuwpret anderen tot last kan zijn en zelfs ongelukken kan veroorzaken.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...