Dordrecht, Netherlands

Tienermeiden bedreigen vrouw met vuurwapen in hartje Dordt

Twee minderjarige meiden hebben zondagmiddag in het Centrum geprobeerd een vrouw te beroven onder bedreiging van een vuurwapen. Agenten hebben wapens getrokken om het tweetal aan te houden.
Petra Scheurwater | 8 juni 2020 08:29 | Aangepast op 8 juni 2020 08:29


Een 56-jarige bewoonster van de stad liep door het steegje van het Hof toen twee meiden van 15 en 17 jaar oud uit Zwijndrecht een vuurwapen op haar richtten. De daders gingen er zonder buit vandoor toen de vrouw meldde dat ze niets bij zich had.

Iets later werden de twee meiden ingerekend. Agenten werden hierbij geholpen door omstanders en cameratoezicht. Beelden van de aanhouding verschenen op sociale media.

De verdachten zitten voorlopig vast en de politie doet onderzoek naar de echtheid van het wapen.

Foto: Politie

Lees ook

Eerste gerestaureerde glas-in-loodraam van de Grote Kerk onthuld

In de Grote Kerk in Dordrecht is dit weekend het eerste gerestaureerde glas-in-loodraam feestelijk o...

Agatha wordt op jubileumfeest van vrouwenclub zélf verrast: 'Ik sta te trillen op mijn benen'

Een feestelijk tintje had de 80-jarige jubileumviering van de Dordtse afdeling van vrouwenvereniging...

'Internist uit Dordrecht randde studenten en patiënten aan bij medisch onderzoek'

Een voormalig internist van het Maasstad Ziekenhuis in Rotterdam zou drie coassistenten en twee pati...

Geen 'burger' of 'worst' meer? Dit bedrijf uit onze streek zoekt nieuwe naam voor vleesvervangers

Een sojaschijf of plantaardig lapje: het zouden zomaar de nieuwe namen kunnen worden voor producten ...

Valk valt uit, Kuijt loopt schorsing op: ‘Misschien moet ik mijn handen vastplakken’

Dirk Kuijt had zich een betere terugkeer bij ADO Den Haag, waar zijn trainersloopbaan begon, voorges...

FC Dordrecht slikt drie tegengoals na rust en verliest bij ADO

FC Dordrecht mocht vrijdagavond een helft hopen op een resultaat bij koploper ADO Den Haag. In het k...