Dordrecht, Netherlands

Tieners voor 24 uur opgesloten in Energiehuis

14 kinderen zijn vrijdagmiddag in het Energiehuis opgesloten tijdens een Lockdown. Het is de bedoeling dat ze in deze tijd een voorstelling in elkaar zetten.
Aike van den Heuvel | 26 oktober 2018 15:39 | Aangepast op 26 oktober 2018 15:39
Vrijdagmiddag gingen om 12:00 uur de deuren van theaterzaal 'Ketel 2' dicht, waar ze ook zullen eten en slapen. De Lockdown werd gestart met het afsluiten van de ramen, waardoor ze het daglicht de volgende 24 uur niet zullen zien. Hun voorstelling staat dan ook in het teken van Dag en Nacht.

Na deze 24 uur zullen de tieners hun project tonen tijdens een voorstelling, die zaterdag om 11:00 uur in het Energiehuis wordt opgevoerd.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...