Dordrecht, Netherlands

Tieners voor 24 uur opgesloten in Energiehuis

14 kinderen zijn vrijdagmiddag in het Energiehuis opgesloten tijdens een Lockdown. Het is de bedoeling dat ze in deze tijd een voorstelling in elkaar zetten.
Aike van den Heuvel | 26 oktober 2018 15:39 | Aangepast op 26 oktober 2018 15:39
Vrijdagmiddag gingen om 12:00 uur de deuren van theaterzaal 'Ketel 2' dicht, waar ze ook zullen eten en slapen. De Lockdown werd gestart met het afsluiten van de ramen, waardoor ze het daglicht de volgende 24 uur niet zullen zien. Hun voorstelling staat dan ook in het teken van Dag en Nacht.

Na deze 24 uur zullen de tieners hun project tonen tijdens een voorstelling, die zaterdag om 11:00 uur in het Energiehuis wordt opgevoerd.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Lees ook

Eerste minderjarige asielzoekers aangekomen in pand bij winkelcentrum

De eerste van de tachtig minderjarige vluchtelingen zijn maandag aangekomen in Papendrecht. Ook de r...

LUISTER: Geen huis te krijgen, dus woon je bij je schoonouders

Noodgedwongen wonen bij je schoonouders, omdat de straat geen optie is. Het is de realiteit voor het...

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...