gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tientallen muziekliefhebbers bij klassiek concert Parkhuis

a35e17ee39e5d1b85997364aba32f3e7

De bewoners van Het Parkhuis genoten maandag van een uur lang klassieke muziek, verzorgd door het ensemble Trio Bosklank. Voor Het Parkhuis was dit een uniek moment, want uitvoeringen met klassieke muziek ontbraken in de lijst van de vele muziekoptredens.

Corrado Francke |  | Aangepast op


Nico de Gier, oprichter van stichting Muziek in Huis, overhandigde voor het optreden een officiële plaquette van ‘Muziek in Huis’ aan bestuurder Paul van Gennip van het Parkhuis. "Daar waar behoefte en aandacht is voor klassieke muziek in ouderencentra, wordt sinds 2002 door ons een plaquette overhandigd”, vertelt De Gier. “Hier zit muziek in, dus het gaat hier goed”.

 

De stichting, die meer dan 700 klassieke concerten organiseert, zorgt ervoor dat de concerten naar de mensen toe worden gebracht in verzorgings-en verpleeghuizen, klinieken en revalidatiecentra.


“We wilden de grote groep mensen die van klassieke muziek houden in het Parkhuis graag live een optreden voorschotelen”, legt Willy Schuurman van Het Parkhuis uit waarom zij dit concert aanbieden. “Zij hebben voorheen veel gedaan voor de maatschappij, dus wij willen ze graag wat teruggeven.”


Lees ook

gebroedersdewitt

Tientallen mensen herdenken moord op gebroeders De Witt: 'Hun nalatenschap ook nu nog van betekenis'

Tientallen belangstellenden hebben donderdagavond de herdenking van de moord op de gebroeders De Witt bijgewoond op de Visbrug in Dordrecht. Het was de tiende keer dat stil werd gestaan bij deze gebeurtenis, die al in 1672 plaatsvond.

Tractorpulling foto artikel

Marien gaat voor goud met zijn groene racemonster: ‘We zijn beter dan ooit’

Al bijna twintig jaar vallen de monden open in Molenaarsgraaf als de Simply Green voorbijkomt. De tractor behoort tot de top van de motorsport tractorpulling in binnen- en buitenland. Mede-eigenaar Marien den Besten steekt vele uren in het voertuig en is nog lang niet uitgesleuteld: "Proberen steeds verder te gaan in de techniek is de sleutel naar succes."

FOTOTHUMB ARTIKEL WEBSITE

Werkzaamheden Papendrechtsebrug op schema, ondanks zomerhitte

De werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug lopen vooralsnog allemaal op schema, ondanks een hitteprotocol dat de afgelopen maand op sommige dagen ingelast moest worden. De sloopfase is de komende maand nog in volle gang, daarna kan het opbouwen van de brugkelder beginnen.

architectuuraward

Pand aluminiumbedrijf kanshebber architectuurprijs

Het gebouw van het Zwijndrechtse aluminiumbedrijf Aluned staat op de longlist voor een Transformatie en Renovatie Award. Dit is het tweede gebouw in onze streek dat kanshebber is voor een architectuurprijs. Naast Aluned zijn er nog 61 andere gebouwen in Nederland en België die kans maken op de prijs.

fotoartikel

Van rustig park naar de N3: het raadsel van de ontsnapte hooglanders

Twee lieve Schotse hooglanders die dinsdagavond uit het niets uitbreken en de politie een lastige avond bezorgen. Ook een dag later houdt het de gemoederen rondom het Dordtse Dubbelmondepark flink bezig. De dieren kwamen op een nog onbekende manier buiten de poorten van het park. Ondanks verwoede pogingen van de politie om de dieren in te sluiten, belandden de dieren op de rondweg N3 tussen voorbijrazende auto’s. Hoe is dat mogelijk geweest?

Point Blur_Sep052026_101224

Voorkant van auto in brand in Dubbeldam

Een zwarte personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd in de Platanenlaan in de Dordtse wijk Dubbeldam.