gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tientallen muziekliefhebbers bij klassiek concert Parkhuis

a35e17ee39e5d1b85997364aba32f3e7

De bewoners van Het Parkhuis genoten maandag van een uur lang klassieke muziek, verzorgd door het ensemble Trio Bosklank. Voor Het Parkhuis was dit een uniek moment, want uitvoeringen met klassieke muziek ontbraken in de lijst van de vele muziekoptredens.

Corrado Francke |  | Aangepast op


Nico de Gier, oprichter van stichting Muziek in Huis, overhandigde voor het optreden een officiële plaquette van ‘Muziek in Huis’ aan bestuurder Paul van Gennip van het Parkhuis. "Daar waar behoefte en aandacht is voor klassieke muziek in ouderencentra, wordt sinds 2002 door ons een plaquette overhandigd”, vertelt De Gier. “Hier zit muziek in, dus het gaat hier goed”.

 

De stichting, die meer dan 700 klassieke concerten organiseert, zorgt ervoor dat de concerten naar de mensen toe worden gebracht in verzorgings-en verpleeghuizen, klinieken en revalidatiecentra.


“We wilden de grote groep mensen die van klassieke muziek houden in het Parkhuis graag live een optreden voorschotelen”, legt Willy Schuurman van Het Parkhuis uit waarom zij dit concert aanbieden. “Zij hebben voorheen veel gedaan voor de maatschappij, dus wij willen ze graag wat teruggeven.”


Lees ook

OPMA over wereldwinkel

60 jaar Wereldwinkel in Dordrecht: Ad ontdekt de marketing achter het goede doel

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik bij de Dordtse Wereldwinkel. Al zo'n 60 jaar is er een filiaal van het goede doelen-initiatief gevestigd in de stad.

businkexplosie

Explosie bij huis, voorgevel raakt beschadigd

Bij een woning aan de Molen de Goliath in Dordrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosief afgegaan. Daarna is brand ontstaan. De voorkant van het huis is beschadigd geraakt.

Wim van der Kruijff toeslagen

‘Oh nee hè, niet weer’: voorzitter GR Sociaal geschrokken van mogelijke fraude

“Oh nee hè, niet weer”, dacht voorzitter van GR Sociaal Wim van der Kruijff toen hij te horen kreeg dat er mogelijk miljoenenfraude was gepleegd. Dat gebeurde binnen het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Woensdag werd bekend dat als gevolg hiervan twee werknemers, van wie één vaste kracht, zijn ontslagen.

IMG_8044

‘Spannend, maar ook heel leuk’: Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester

Oguzhan Batasun (11) is de nieuwe kinderburgemeester van Dordrecht. Hij werd dinsdag officieel geïnstalleerd en volgt Isabeth van Heusden op.

78004c49-bc3b-3485-973a-8b6b641aba25

Petra (49) is eenzaam en begint stiekem een erotische relatie met een patiënt

Petra bedrijft de liefde met een kwetsbare patiënt in de zorginstelling waar ze werkt. Op papier is ze een seksueel roofdier, dat misbruik maakt van haar positie. Maar klopt dat ook met de realiteit?

archieffotopolitie

Twee aanhoudingen na ontvoering vrouw (20) en gewelddadige woningoverval

De politie heeft twee verdachten opgepakt voor een ontvoering en een woningoverval van twee maanden geleden. Een 20-jarige vrouw werd in Papendrecht ontvoerd, waarna haar woning in Rotterdam werd overvallen. Daarbij werden de overige bewoners bedreigd en vastgebonden.