gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tientallen muziekliefhebbers bij klassiek concert Parkhuis

a35e17ee39e5d1b85997364aba32f3e7

De bewoners van Het Parkhuis genoten maandag van een uur lang klassieke muziek, verzorgd door het ensemble Trio Bosklank. Voor Het Parkhuis was dit een uniek moment, want uitvoeringen met klassieke muziek ontbraken in de lijst van de vele muziekoptredens.

Corrado Francke |  | Aangepast op


Nico de Gier, oprichter van stichting Muziek in Huis, overhandigde voor het optreden een officiële plaquette van ‘Muziek in Huis’ aan bestuurder Paul van Gennip van het Parkhuis. "Daar waar behoefte en aandacht is voor klassieke muziek in ouderencentra, wordt sinds 2002 door ons een plaquette overhandigd”, vertelt De Gier. “Hier zit muziek in, dus het gaat hier goed”.

 

De stichting, die meer dan 700 klassieke concerten organiseert, zorgt ervoor dat de concerten naar de mensen toe worden gebracht in verzorgings-en verpleeghuizen, klinieken en revalidatiecentra.


“We wilden de grote groep mensen die van klassieke muziek houden in het Parkhuis graag live een optreden voorschotelen”, legt Willy Schuurman van Het Parkhuis uit waarom zij dit concert aanbieden. “Zij hebben voorheen veel gedaan voor de maatschappij, dus wij willen ze graag wat teruggeven.”


Lees ook

Vrouwelijke wethouder AI gegenereerd

Hier meer vrouwelijke wethouders dan elders: vooral dit dorp springt eruit

Van de 34 wethouders in de negen gemeenten van onze streek, is 35 procent vrouw. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS en mediapartner Rijnmond. Daarmee scoort onze streek hoger dan het landelijk gemiddelde. Sliedrecht valt het meeste op, met meer vrouwen dan mannen op een wethouderspost in het college.

nk202663020260630-Dario_Sits-NKS09259

FC Dordrecht versterkt zich met Lets international Šits

Dario Šits is de nieuwe aanwinst van FC Dordrecht. De Schapekoppen huren de 22-jarige spits van het Italiaanse Parma. Eerder kwam Šits al uit voor Helmond Sport. In de overeenkomst is een optie tot koop opgenomen.

Schermafdruk op 2026-07-03 14-10-54

Op Pad Met Ad: Nieuwe voorzitter benoemd tijdens ondernemersbarbecue

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op bezoek bij de jaarlijkse barbecue van de Dordrechtse Ondernemersvereniging. In de museumtuin praten Dordtse ondernemers bij, worden nieuwe contacten gelegd, wordt het glas geheven op het ondernemerschap en wordt een nieuwe voorzitter benoemd.

11.07 03

FC Dordrecht onderuit in oefenduel van twee uur met Excelsior

FC Dordrecht heeft zaterdag de tweede oefennederlaag op rij geleden. Tegen provinciegenoot Excelsior bleek scoren, net als een week eerder tegen Feyenoord, een te grote opgave: 0-2.

fandag fc dordrecht

Fandag FC Dordrecht: stormbaan, muurkunst en talloze handtekeningen

Een stormbaan, pannakooi, pumptrack, springkussen en fitnesstoestellen: supporters van FC Dordrecht werden op de zogeheten fandag uitgedaagd om zelf ook fanatiek te bewegen. Al waren het oefenduel met Feyenoord, de handtekeningensessie na afloop en een gloednieuwe muurschildering de grootste publiekstrekkers.

Jos verenigingsspeld

Jos (62) zet zich al 45 jaar in voor deze basketbalvereniging en krijgt onderscheiding

Groot feest bij basketbalvereniging River Trotters in Hardinxveld-Giessendam. Daar is de 62-jarige Jos Baggerman in het zonnetje gezet voor zijn 45-jarige inzet voor de club. Als blijk van waardering heeft hij een verenigingsspeld met oorkonde van de Nederlandse Basketball Bond gekregen. "Een totale verrassing."