gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Tientallen muziekliefhebbers bij klassiek concert Parkhuis

a35e17ee39e5d1b85997364aba32f3e7

De bewoners van Het Parkhuis genoten maandag van een uur lang klassieke muziek, verzorgd door het ensemble Trio Bosklank. Voor Het Parkhuis was dit een uniek moment, want uitvoeringen met klassieke muziek ontbraken in de lijst van de vele muziekoptredens.

Corrado Francke |  | Aangepast op


Nico de Gier, oprichter van stichting Muziek in Huis, overhandigde voor het optreden een officiële plaquette van ‘Muziek in Huis’ aan bestuurder Paul van Gennip van het Parkhuis. "Daar waar behoefte en aandacht is voor klassieke muziek in ouderencentra, wordt sinds 2002 door ons een plaquette overhandigd”, vertelt De Gier. “Hier zit muziek in, dus het gaat hier goed”.

 

De stichting, die meer dan 700 klassieke concerten organiseert, zorgt ervoor dat de concerten naar de mensen toe worden gebracht in verzorgings-en verpleeghuizen, klinieken en revalidatiecentra.


“We wilden de grote groep mensen die van klassieke muziek houden in het Parkhuis graag live een optreden voorschotelen”, legt Willy Schuurman van Het Parkhuis uit waarom zij dit concert aanbieden. “Zij hebben voorheen veel gedaan voor de maatschappij, dus wij willen ze graag wat teruggeven.”


Lees ook

sociale huur ridderkerk

Ridderkerk in beroep tegen besluit provincie over eigen woningverdeelsysteem

Het college van Ridderkerk gaat in beroep tegen een besluit van de provincie Zuid-Holland. Die bepaalde eerder dat de gemeente geen eigen verdeelsysteem voor sociale huurwoningen in Ridderkerk mag hebben, maar aangesloten moet blijven bij een regionale variant.

softdrugs wiet joints Pexels

Burgemeester sluit woning Stadspolders om drugsvondst

Een huis aan het Rudyard Kipling-Erf in Dordrecht is door burgemeester Nanning Mol voor drie maanden gesloten. Na een tip heeft de politie in de woning een grote hoeveelheid softdrugs en wapens gevonden.

merwelandne

Grote schrik na dodelijk ongeluk bij De Merwelanden: ‘Hier is bijna nooit toezicht’

Geschrokken reacties daags na het ongeluk bij Dordtse zwemplas de Merwelanden. Woensdagmiddag kwam een 18-jarige jongen niet meer boven na een duik in het water en overleed uiteindelijk in het ziekenhuis. Het roept vragen op over de toezicht bij de zwemplas: ‘Er staan hier vrijwel nooit toezichthouders.’

IMG-20260527-WA0038

Jonge drenkeling (18) gevonden in zwemplas, later in ziekenhuis overleden

De 18-jarige jongen die woensdag bewusteloos werd gevonden in de Dordtse zwemplas De Merwelanden, is in het ziekenhuis overleden. Dat meldt de politie. Het slachtoffer werd ter plekke gereanimeerd en is daarna met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

foto nanning en kunst 1

Zo zag je de Dordtse burgemeester nog nooit: 'Heel bijzonder'

Een portret maken van burgemeester Nanning Mol. Die unieke opdracht hadden vijf leden van het jubilerende Studio 76. De werken zijn onthuld in het Dordrechts museum in aanwezigheid van de burgemeester van Dordrecht zelf. En uiteindelijk nam hij er eentje mee naar huis.

pexelswandeling

Dit jaar geen avondvierdaagse in Sliedrecht

Geen avondvierdaagse in Sliedrecht dit jaar. Ondanks herhaaldelijke oproepen, is het de organisatie niet gelukt om genoeg vrijwillige verkeersregelaars te vinden. "Door dit tekort kunnen wij de veiligheid van de deelnemers en overige weggebruikers niet voldoende waarborgen", schrijft de organisatie Avondvierdaagse Sliedrecht. Deelnemers krijgen hun inschrijfgeld terug.