Dordrecht, Netherlands

Tijdcapsules onder nieuwe woningen Krispijn

Iets begraven in je huis doe je niet zo snel, maar de nieuwe bewoners van de Adriaen van Ostadestraat in Krispijn deden dat donderdagmiddag wel.
Jordy Nijenhuis | 14 maart 2019 18:55 | Aangepast op 14 maart 2019 18:55
“Het voelt best gek om te graven in ons eigen huis, maar wel leuk”, vertelt een toekomstige bewoner van de straat.


De nieuwelingen hadden de gelegenheid een tijdcapsule te vullen met persoonlijke spullen. “We hebben een tekst van Ghandi in de fles gestopt. Daar staat iets op over een positieve toekomst.” De capsule werd begraven op de plek waar binnenkort de fundering ligt.


Er moet nog wel veel gebeuren voordat de bewoners een dak boven hun hoofd hebben. Rond oktober moet het project opgeleverd worden. “Dan kunnen we er nog niet in. We moeten alles eerst nog flink aankleden. Rond de kerst hopen we klaar te zijn.”

Lees ook

Buurt in shock na horrordood buurman: 'Dat hij zo aan zijn einde komt is triest'

Buren reageren geschokt op het overlijden van een 85 jarige man in Ridderkerk. Woensdagmiddag brak e...

Moerdijk verkocht huis aan jong Papendrechts stel en komt nu tóch met oplossing

Elf dagen nadat Terrence (30) en Lindsey (31) uit Papendrecht een huis kochten van de gemeente Moerd...

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...

Vis van Klaas stopt na 30 jaar: ‘Ik vind het echt heel jammer’

Er komt een einde aan de Vis van Klaas. De viskraam die staat op het Damplein in de Dordtse wijk Dub...

Farhad heeft zorgen over zijn familie in Iran: 'Bellen kan niet, er is geen verbinding meer'

In Iran is de grootste opstand in jaren gaande, die hard wordt neergeslagen door het regime. Daarbij...

Burgemeester maakt zich druk over toename autobranden: 'Acht keer zoveel tijdens jaarwisseling'

Burgemeester Nanning Mol van Dordrecht maakt zich zorgen om de toename van het aantal autobranden. ...