Dordrecht, Netherlands

Tijdcapsules onder nieuwe woningen Krispijn

Iets begraven in je huis doe je niet zo snel, maar de nieuwe bewoners van de Adriaen van Ostadestraat in Krispijn deden dat donderdagmiddag wel.
Jordy Nijenhuis | 14 maart 2019 18:55 | Aangepast op 14 maart 2019 18:55
“Het voelt best gek om te graven in ons eigen huis, maar wel leuk”, vertelt een toekomstige bewoner van de straat.


De nieuwelingen hadden de gelegenheid een tijdcapsule te vullen met persoonlijke spullen. “We hebben een tekst van Ghandi in de fles gestopt. Daar staat iets op over een positieve toekomst.” De capsule werd begraven op de plek waar binnenkort de fundering ligt.


Er moet nog wel veel gebeuren voordat de bewoners een dak boven hun hoofd hebben. Rond oktober moet het project opgeleverd worden. “Dan kunnen we er nog niet in. We moeten alles eerst nog flink aankleden. Rond de kerst hopen we klaar te zijn.”

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...