Dordrecht, Netherlands

Tijdcapsules onder nieuwe woningen Krispijn

Iets begraven in je huis doe je niet zo snel, maar de nieuwe bewoners van de Adriaen van Ostadestraat in Krispijn deden dat donderdagmiddag wel.
Jordy Nijenhuis | 14 maart 2019 18:55 | Aangepast op 14 maart 2019 18:55
“Het voelt best gek om te graven in ons eigen huis, maar wel leuk”, vertelt een toekomstige bewoner van de straat.


De nieuwelingen hadden de gelegenheid een tijdcapsule te vullen met persoonlijke spullen. “We hebben een tekst van Ghandi in de fles gestopt. Daar staat iets op over een positieve toekomst.” De capsule werd begraven op de plek waar binnenkort de fundering ligt.


Er moet nog wel veel gebeuren voordat de bewoners een dak boven hun hoofd hebben. Rond oktober moet het project opgeleverd worden. “Dan kunnen we er nog niet in. We moeten alles eerst nog flink aankleden. Rond de kerst hopen we klaar te zijn.”

Lees ook

Gewapende woningoverval in Molenlanden, drie aanhoudingen

De bewoner van een huis in Schelluinen is vrijdagnacht overvallen. Dat gebeurde rond 04.20 uur. De p...

Eerste dementievriendelijke theatershow komt naar deze gemeente: ‘Zij hebben ook recht op een mooie voorstelling’

Zondag is er een bijzonder theaterstuk in Theater de Willem in Papendrecht te zien: de allereerste d...

Gemoederen lopen hoog op bij 'Ouwe Jonges'

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondag weer het nieuws van de afgelopen weken doorgenomen. ...

Helikopter met enorme hoepel vliegt boven de streek en dit is de reden

Het zal deze zaterdag ongetwijfeld een bijzonder gezicht zijn. Een helikopter met een enorme hoepel ...

Geparkeerde auto verwoest door brand na explosie

Een geparkeerde auto in Zwijndrecht is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het ...

FC Dordrecht krijgt de positiviteit niet uit Kuijt: 'Gezegd dat ik trots ben'

Een worstelend FC Dordrecht kwam vrijdagavond bij Jong Ajax niet verder dan 0-0. Hoewel een gebrek a...